Harmonické podnikání je na světě!

Co mi nedávno řekla vědma?

Mám velkou radost, protože projekt Žena v harmonii dostává další podobu. Ještě než vám o něm povím, prozradím vám, co mi řekla vědma, u které jsem byla asi před měsícem. Vlastně jsem tam nechtěla jít, ale stalo se a já jsem za to moc ráda.

„Co jste za znamení?“ „Váha.“ „Bože, to je samá harmonie,“ říká mi. Začala jsem se smát a povídám ji: „No, však já mám projekt Žena v harmonii.“ Podívala se na mě s velkým obdivem a pochopením zároveň a pokračuje: „To jste si na sebe vzala velký úkol, víte to?“ „Vím, ale já to tak prostě mám.“ Chtěla mi to asi ulehčit a říká: „A nemůže se to jmenovat jinak, aby toho nebylo tolik? „Nemohlo, odpovím. Vím, že jsem na své životní cestě správně.“

Proč to píšu? Protože vím, že pokud chce být žena v harmonii, je to kus cesty. Vnímám to, jako filozofie a životní styl. Vždyť jde o všechny oblasti našeho života. Vše mi pořád zapadá a vytvářím tak velký obraz, na který se jednou podívám a už teď vím, že to bude mé celoživotní dílo. Ano, pro tohle jsem sem přišla. Je to mé poslání.

Proč Harmonické podnikání vzniklo?

Byla to cesta, o které vám chci říct. Myslím si, že pokud v tom zahlédnete to, co v tom dnes vidím já, budete jednou za tuto příležitost stejně tak vděčná, jako jsem dnes já. Pojďme ale pěkně postupně.

Také milujete podnikání?

Seberealizovat se skrze své podnikání, žít své poslání, mít čas a svobodu volby, vydělávat s větší lehkostí. Proto to dělám a to mi dává ohromný smysl. Za život jsem byla zaměstnaná jen tři roky, abych si to vyzkoušela. I když mi to přinášelo do života jistý klid a jistotu, nebavilo mě to.

Jednou jsem dělala asistentku hlavnímu účetnímu a podruhé řediteli velkoobchodu. Velkoobchod mi byl v té době blízký, protože jsme ho s bývalým manželem postavili od nuly. Sklidili jsme úspěchy, ale také nás to stálo hodně sil. Díky mládí a touze něco dokázat jsme to zvládli. Ale!

I velké zkoušky k té cestě patří

To, co jsme za poměrně krátkou dobu vybudovali a během roku počítali ze statisícových obratů obraty v desítkách milionů, o to jsme stejně tak rychle přišli. Psal se rok 2002 a přišla povodeň. Lusknutím prstu jsme sledovali, jak vám to vaše boží dílo mizí před očima. Spadly sklady a po strop se zalila kancelář. Tohle byl náš konec.

Půl roku na to jsme se rozvedli. Bylo to velmi těžké období. Byla jsem ze všeho vyčerpaná a nemocná. Měla jsem za sebou mnoho vyšetření včetně lumbální punkce (kdo zažil, ví, že tohle zažít podruhé nechceš). Lékaři nevěděli, co se mnou je. Dostala jsem tři diagnózy. Byla to doba, kdy jsem ještě věřila na diagnózy. Dávno ale vím, že zdraví i nemoc je náš životní příběh.

Když jsem se zničila, musím se umět i napravit

Tohle vnímám jako osobní „osvícení“. Bylo to klíčové uvědomění. Pokud si i vy připustíte, že máte MOC se uzdravit, dokážete to. Vlastně mi to tenkrát přišlo jako něco zcela přirozeného. Takové to: „Aha! Vždyť pokud si způsobíme bolest i nemoc, musím ji umět i napravit.“ Dnes to vnímám i tak, že to bylo silné vnitřní rozhodnutí. Psal se rok 2005 a já si našla terapeuta přírodní medicíny a začala své zdraví řešit.

Můj život se začal měnit. Začala jsem chápat, že je vše jinak a že je potřeba přestat věřit na diagnózy, protože příčiny jsou úplně jinde! Sbírala jsem další a další informace. Zároveň jsem ale zjistila, že mi funguje jakási přirozená hluboká moudrost, kterou mi lidé máme. Prostě „mi to chodilo“ shora. Viděla jsem mnoho souvislostí a tím se odstartovala má cesta terapií, kde jsem lidem pomáhala ke zdraví.

Neúspěch je krokem vlastního růstu

To, co jsem doposud napsala, můžete vnímat jako neúspěch. Možná si kladete otázku, k čemu to vlastně bylo? Sice úspěch, ale pak povodeň a rozvod. Život je prostě cesta a na své cestě se všichni něco učíme. Každý z nás se má naučit něco zcela jiného. Já to vnímám tak, že díky všemu, čím jsem v životě prošla, vznikla i Žena v harmonii a s ní vznikají další projekty.

Věrná podnikání

I navzdory všemu, jsem zůstala podnikání věrná. Říkám, že mi asi koluje v krvi. Miluju ho a přijímám i jeho těžkosti. Raduji se z úspěchů a začala jsem rozumět tomu, že neúspěch není neúspěchem, pokud se ponaučíme, ale darem a velkým osobním růstem.

Důležité je, jak se v podnikání cítíme

Hodně lidí se na podnikání dívá jen jako na směnu. Něco nabízíte (službu, projekt, produkt atd.), díky čemu vyděláváte a na druhé straně to někdo kupuje a platí vám za to. Ano, to je pravda, nicméně podnikání vnímám jako velký osobní růst a seberealizaci. Podnikání je o konfrontaci sama se sebou, o vnitřních limitech a blocích. A to ve 20 letech prostě nevíte a pokud víte, neumíte s tím ještě pracovat.

Co tě nezabije, to tě posílí

Zakusila jsem úspěch, který mě stál manželství a zdraví, tak jako to zažívá spousta lidí. Kdybych to nezažila a neučila se z chyb, nevzniklo by Harmonické podnikání. V životě nás paradoxně posouvají naše největší bolesti. Říká se: Co tě nezabije, to tě posílí. Tahle hláška je sice pravdivá, ale když je vám zle, fakt to nechcete od druhých poslouchat. :))

K podnikání v souladu se sebou prostě musíte dojít, protože to není o tom, že si řeknete: „A od teď už jsem v pohodě a dělám, co mě baví.“ Tak snadné to opravdu není. Je to cesta a ne každý má trpělivost a chuť se posouvat. Díky tomu si ale nakonec dovolíte ten komfort, podnikat ve větším klidu a respektu k sobě. Mít čas na sebe, na rodinu i na své koníčky.

Podnikání je cesta vnitřní transformace

Podnikání je cestou velké vnitřní transformace, pokud chcete zůstat zdravá a vybalancovat rodinu, práci a udržet sama sebe v pohodě. Musíte jít cestou sebelásky a prozkoumat, jak jste na tom se sebehodnotou. Důležitý je pocit – to, jak se v podnikání skutečně cítíme.

Je nutné sáhnout do svého nitra a odhalit vnitřní strachy a zábrany, kvůli kterým se brzdíme a kvůli kterým pracujeme více vůlí, než aby to plynulo. To vyžaduje kontinuální práci na sobě.

Dříve a nebo později ale dojdete do stavu, kdy jste k sobě pravdivá a opravdu v souladu se sebou. Přestanete přehlížet, že jste vyčerpaná a nenalháváte si, že něco odsouváte do pozadí jen proto, abyste se z toho nepo… Neposadila? 🙂

Podnikat v harmonii je vyšší úroveň uvědomění

Prostě tu harmonii opravdu žijete. Poznáte to tak, že vás práce více naplňuje, než nevyčerpává. Žijete ve velké důvěře v to, kam směřujete. Metete si čestičku jinak.

Díváte se dovnitř sebe a odhalujete:

  • co vás brzdí,
  • z čeho máte strach,
  • před čím zavíráte oči,
  • co vám bere energii, co vám ji dodává.

A to řešíte! Konfrontujete se se sebou, stáváte se vědomější. Už nepřekračujete své hranice a díky tomu nejste tak vyčerpaná. Více se spojujete se svým posláním a budujete to, co vás skutečně naplňuje.

Prohlubujete vnitřní klid

Kdysi jsem také pracovala jen vůlí. Dřeli jsme doslova jak koně. Jednou k nám na firmu přišel kamarád. Myslel si, že si popovídáme. Vzal si židli na sluníčko před kancelář a sledoval nás. Asi po hodině mi řekl: „Tak tohle bych si s vámi ani za nic nevyměnil.“ My tu práci milovali, jen jsme byli mladí a neměli v té době o osobním rozvoji ani páru. Vždyť to v ČR teprve začínalo.

Dlouhé roky se zaměřuji na vnitřní sílu a klid. Sleduji své pocity a jsem k nim stále více vnímavější. Hojně využívám kvantové čištění a podobné techniky, díky nimž si zkvalitníte život na všech úrovním bytí.

Propagovat životní zkušenost je nejtěžší

Když prodáváte nějaký produkt, je to mnohem jednodušší, než když prodáváte vlastní zkušenosti. Musíte se za sebe postavit a to je o velkém osobním posunu, pokud se v tom chcete cítit opravdu hezky a nežít vnitřní bouře, protože si často kladete otázky, zda je to DOST. Jestli je dost to, co víte a umíte a jestli to také dostatečně pomůže.

Myslím, že se v tom hodně žen pozná. Zejména těch, co vstoupily do on-line podnikání a přišla doba videí. Konfrontace sama se sebou při natáčení byl velký oříšek a mnoho lidí to vzdalo.

Propojení osobní značky a franšízy – ulehčete si život

Už tušíte, že Harmonické podnikání vzniklo mým přirozeným vývojem, tak jako vše co jsem do teď vytvořila. Nyní má podobu takovou, že chci ženám ukázat, jak propojit osobní značku se silnou firmou.

Díky tomuto propojení si můžete podnikání nejen ulehčit a zjednodušit, ale úplně přirozeně vám vznikne nová služba/produkt a zároveň si zlepšíte i své příjmy a tím pádem můžete žít ve větším klidu.

Neděje se to jen tak náhodou aneb Alchymie osudu

Stalo se mi to „náhodou“. Na Fb na mě neustále vykukoval jeden příspěvek. Když to bylo asi potřetí, klikla jsem na něj. Objevila jsem firmu a s ní úžasné produkty, které se mi hodily ke své práci. Pak jsem šla na přednášku a po ní se to stalo!

Uvidím to celý život. Na ruce jsem měla uvázanou šňůrku z doby, kdy jsem byla na Čtení z palmového listu. Zajímavé na tom bylo, že se ta šňůrka nějak za ty roky propletla a nakonec mi tento náramek postupně odpadal.

Není to jen tak ledajaké propojení

Každá část mi odpadla v okamžiku, kdy jsem si měla něčeho důležitého všimnout. Čím více na sobě pracujete a jdete do svého středu, tím více jste všímavá k těmto jemným věcem. Ten den po přednášce mi přiběhlo: Místnost 317 (tam se to konalo a já mám v tomto čísle symboliku), dej tomu pozornost (ve vteřině jsem zbystřila) a ve stejný moment mi z ruky spadl poslední část provázku. Waau, to byla síla!

Řekla osudnou větu

Věděla jsem, že to není jen tak a že má pozornost musí jít i tímto směrem. A tak se i stalo. Znovu jsem si našla stránky této firmy, podívala se na video a napsala jedné ženě z videa, jestli můžeme spolupracovat. Druhý den si zavolaly a ona řekla osudnou větu: „Leni, tohle je podnikání źa odměnu.“ A už to jelo. Více si přečtěte tady, ať to není článek na deset stran. :))

Věřte, že jsem od toho na počátku nic neočekávala a o to bylo větším překvapením, když mi to začalo nádherně zapadat do celého konceptu Žena v harmonii. Vždyť co je pro ženu důležité? Být tu pro svou rodinu i pro sebe zdravá a v pohodě.

Vystupte z mužské energie

Podnikání bývá často krysím kolečkem, ve kterém běháme. Hodně času trávíme v mužské energii a pak se divíme, že máme zdravotní potíže. Musí v tom být balanc, tak jako ve všem v životě. Pokud ho narušíme, narušíme vlastní život na mnoha úrovních. Často i ve vztazích, protože pak jsou doma dva muži, namísto ženy a muže.

Podpořte své podnikání, naskočte do práce v souladu se sebou a vytvořte si franšízu

Už víte, jak to vzniklo a že můžete i vy naskočit do modelu, který vám bude postupně ukazovat, jak více pracovat v souladu se sebou a podnikat v harmonii.

Vytvořila jsem uzavřenou FB skupinu, kde najdete vše pohromadě. Ve skupině je vždy síla. Samotným nám to jde vždy pomaleji. Najdete tam příspěvky a videa, která jsou zaměřená na osobní rozvoj a také tam najdete sekci, kde sdílíme zkušenosti.

Je to místo, kde se můžete posouvat a kam můžete přivést i své klienty, kteří chtějí také propojit osobní značku s franšízou. Vše je nachystané. Je to pro vás bezstarostné a už toto je část podstaty Harmonického podnikání. Nejste na o sama a máte vytvořené prostředí pro sebe i pro svého klienta.

Udělejte první dva kroky

Pokud to s vámi rezonuje, udělejte TYTO PRVNÍ DVA KROKY. Nalaďte se na pohodu, klid a důvěru, že se vše děje ve váš prospěch a nic není náhoda. Už teď se těším na společnou cestu. A věřte, tohle je jen začátek. Vše je cesta a tak si tuhle cestu pojďte zažít.

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů