program 

HARMONICKÉ HUBNUTÍ

není o dietě, ale o porozumění tělu, nalezení příčiny a velkém sebepoznání

chcete zhubnout, ale už nechcete držet dietu? 

máte pocit, že už jste zkusila všechno možné a nic na vás nefunguje?

Chcete být více spokojená se svou postavou i sama se sebou?

Máme krásné výsledky 

Když jsem tento program tvořila a do prvního "testovacího" kola přišly ženy plné očekávání, napjatě jsem čekala, jaké budeme mít výsledky. Jsem ohromená a šťastná, protože se pyšníme nejen krásnými výsledky, ale i tím, že to  ženy baví a chtějí, aby program pokračoval. A to je u hubnutí co říct, protože je téměř vždy vnímán jako proces plný omezení a trápení. Toho se v Harmonickém hubnutí nedočkáte. Děláme to jinak.

Hubneme a rozkvétáme 

Tak děvčata. K tématu staré a nové Já...❤️ Teď jsem si oblékla saténovou noční košilku, kterou jsem neměla na sobě snad 20 let. Mám jí tu pořád schovanou. 😉😃 A dneska to tedy šloooo. 😇😍 Takže nové Já se může obléci do 20 let staré košilky... perfektní...💞
Jitka

Není to jen prázdná fráze, je to fakt. Ženy hubnou a zároveň jsou sebevědomější, vyrovnanější, ukotvenější a spokojenější samy se sebou. Program je totiž postavený na více pilířích a tak se věnujeme tématům nejen těla i mysli, ale zároveň je to cesta velkého sebepoznání.

Ženy se postupně zbavují všeho, co je v hubnutí limituje a postupně zažívají pocit, že to jde i bez držení diet. Rozumí stále více svému tělu, emocím, nastavení své mysli a propojují se samy se sebou. Vnímají více svoji ženskost a tím nachází větší důvěru v sebe i v to, že to dokážou i ony. Ví, že dříve nebo později si znovu obléknou šaty, do kterých se dříve nevešly.

Je to program pro vás? Dokážete to i vy?

Možná si kladete otázku, jestli to dokážete i vy. Vím, že v sobě nosíte spoustu zklamání, které pramení ze selhání a z neúspěchu zhubnout. Zvládly to i ženy, které to měly podobně, jako teď vy.

Najdete se v tom? 

 • Když vás někdo nebo něco hodně naštve, sáhnete po sladkosti,
 • večer si do mističky nasypete oříšky nebo chipsy, abyste si udělala hezkou chvilku,
 • když přijdete z práce, „vyluxujete“ lednici, protože jste se za celý den nezastavila a nestihla se najíst,
 • nechce se vám sportovat a netoužíte mít atletickou postavu, jen chcete být štíhlejší,
 • nechcete vařit zvlášť pro sebe a pro rodinu.

Možná ale patříte k těmto ženám: 

 • jíte docela zdravě a přesto nabíráte,
 • máte pocit, že přibíráte už i ze vzduchu,
 • chcete to včas zastavit, protože vás děsí představa, že budete dále nabírat,
 • jste zklamaná, protože už jste pár diet držela, ale po čase znovu přibrala,
 • možná se cítíte zoufalá, i přesto ale stále věříte, že se najde nějaký návod, který vám sedne.

Jaká je příčina přibírání? 

Věřte, že příčina nabírání je jiná, než si teď myslíte. Dnešní doba přináší mnoho návodů na hubnutí, které se nezaměřují na celek. Vytrhují nadváhu z kontextu a neslučují všechny faktory dohromady. To stejné totiž vidím, když lidé přicházeli s nemocí.

Mnoho let pracuji jako celostní poradce a vidím i problematiku nemoci v širších souvislostech. Žijeme v době diagnóz a oddělenosti a tak neřešíme pravou příčinu a souvislosti. V tématu hubnutí to vidím stejně, proto k němu přistupuji stejně a pomáhám ženám vrátit ztrátu harmonie. 

Nadváha je ztráta harmonie 

Z mého pohledu je nadváha ztráta harmonie na mnoha úrovních a oblastech našeho života. Opravdu nejde jen o jídlo, ale o celkový přístup k tělu i k sobě. Proto vznikl tento program. Postupně se vyladíte na mnoha úrovních.

o čem program bude?

Program je procesem krásné proměny a objevování sebe sama. Je návratem k sobě a k přirozenému fungování, protože právě na to jsme pomalu zapomněly. Zapomněly jsem na to, že zdravé tělo nepřibírá a že příroda a tedy naše tělo, které z ní pochází je moudré a umí si poradit, když k tomu dostane prostor. Přesně tento prostor vytváříme. 

Vyladíte se na mnoha úrovních. Díky tomu nejen, že zhubnete, ale začnete žít beze strachu. Vidím, v jak ohromném stresu a strachu ženy žijí. Stále řeší, co všechno nesmí, protože by jinak přibraly.  Jsou to SILNÉ PROGRAMY, které vás všechny ovládají a proto se budeme této rovině hodně věnovat.

Porozumíte svému tělu, naleznete pravé příčiny nabírání, přestanete se bát, že kila zase naberete. Budu vám ukazovat opomíjené, přitom tak důležité souvislosti. Začnete měnit své návyky, nefunkční vnitřní probramy a ladit se nato, jak chcete vypadat. 

Zjistíte, že máte obrovskou MOC to v poměrně krátké době změnit a žít tak více v souladu se sebou, stát se sebevědomější a spokojenější a to vše úplně přirozeně, jak je nám to od přírody dáno. 

Oblasti, kterým se budeme věnovat:

 • Tělo a emoce
  Tělo se přirozeně snaží udržet rovnováhu. Má to tak od přírody nastavené. Posílá nám varovné signály, jejichž poselstvím je žádost o porozumění. Pokud tyto signály přehlížíme, tělo se dodává více a více do nerovnováhy. Prožíváme nepříjemné emoce a přidávají nám zdravotní potíže a nadváha. Nejde totiž nabírat na váze a být přitom zdravá. Provedu vás tajemstvím těla, abyste i vy porozuměla tomu svému a dokázala s hravostí a láskou k němu zhubnout.
 • Mysl
  Každá z vás už dávno tuší, že s hubnutím souvisí i nastavení naší mysli. To, čemu věříme se nám zhmotňuje. I přesto, že to teoreticky víme, přesto svými myšlenkami vytváříme to, proti čemu tolik bojujeme - nadváhu. Budete dostávat zpětnou vazbu na to, co vás limituje, omezuje a proč se vám nedaří zhubnout.
 • Sebepoznání
  Ochota jít, poznávat a měnit to, co mě činí nespokojenou je základem k tomu, dojít k síly. Naším cílem je, shodit kila navíc a zbavit se všeho, co nás od toho dělí. Je to proces, kterým jdete po dobu tří měsíců. Je to změna, kterou nastolíte a změníte tím nejen svou postavu, ale i sama sebe. Budete v úžasu sama nad sebou a nad tím, jak se věci dávají do pohybu, když víte, jak to změnit.
 • Strava
  Vyvážené jídlo a psychika je podle východní medicíny základem zdraví. Problém je však v tom, že jsme se až moc odklonily od přirozeného stravování. Mnoho žen jí zdravě a přesto nabírají. Jsem přesvědčená, že můžete jíst vše, pokud víte, co vašemu tělu prospívá více a co méně. Ani zdravá potravina nemusí mít pozitivní dopad na tělo a zdánlivě nezdravá nezpůsobí fatální následky.
 • Psychika
  Psychika je základ zdraví a stres se stal přirozenou součástí našeho života. Tělo ke zdravému fungování vyžaduje určité podmínky a pokud mu je neumožníme, přibíráme na váze, onemocníme a velice často se děje obojí. Proto budeme hledat balanc a hojit vnitřní zranění.
 • Sebeláska
  Prohlubovat vztah k sobě i ke svému tělu, to je přesně to, co vás čeká. My ženy na sebe býváme často dost tvrdé. Upřednostňujeme druhé a na sebe zapomínáme. Přišel čas to změnit. K hubnutí to totiž patří a tak přišel čas, mít se více ráda.
 • Vnitřní nastavení
  Hluboko uvnitř sebe jsou uložené vzorce, o kterých z části víme i nevíme. Vykonávají svoji roli a často ničí náš záměr, který máme na vědomé úrovni, tedy zhubnout. Proto se ponoříme více do hloubky, abyste porozuměla tomu, co vám v hubnutí brání a jak se přenastavit na hubnutí.

Začnete  žít tak, jak žijí ženy, které shazovat nemusí. 

jak program probíhá?

DÉLKA = 3 MĚSÍCE

Celý program trvá tři měsíce a je hezky vyvážen na osobní a on-line setkání. Některá témata si vyžadují skupinové setkání a jiná zvládneme on-line. Uvidíme se i na společném Zoom vysílání.

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Osobně se vidíme vždy začátkem každého měsíce, kdy jste do programu vstoupila. Setkání (workshop) trvá vždy 2, maximálně 3 hodiny. Osobní setkání jsou velice přínosná a ženy je milují.

SETKÁNÍ ON-LINE

Program dále probíhá v uzavřené Fb skupině. Součástí jsou i živá vysílání přes Zoom. Skupina je podpůrná a určená pro společná sdílení. Spousta uvědomění přichází právě skrze odpovědi druhých.

co vám program přinese? 

Je toho tolik, čím si obohatíte svůj život! Zmíním to nejdůležitější:

 • Shodíte přebytečná kila,
 •  uvidíte pravou příčinu nabírání, protože pokud ji neznáte, nemůžete vědět, jak ji jednou pro vždy vyřešit,
 • začnete rozumět tomu, co vám tělo chce říct svou nadváhou (nejsou to totiž jen náhodně nabraná kila),
 • hravě a s radostí se odnaučíte dělat to, co vašemu tělu neprospívá,
 • zvýší se vám sebevědomí (děje se to všem),
 • budete veselejší, zdravější, spokojenější a vyrovnanější,
 • odnesete si praktické zkušenosti a velké vědomosti o svém těle i o sobě samé,
 • zlepší se vám psychika i zdraví, jde to totiž ruka v ruce,
 • zjistíte, že můžete jíst všechno, když něco málo přeskládáte a změníte,
 • budete se cítit více žensky a také začnete více nosit šaty, 
 • prohlobíte sebelásku, které není nikdy dost.

Co dělat určitě nebudete?

 • určitě není cílem rychle zhubnout a pak znovu nabírat,
 • držet dietu, odvažovat porce, počítat kalorie, běhat každý den 10 km,
 • dělat dokola stejné chyby,
 • být naštavaná na to, jak vypadáte.

V novém těle nové Já

Koukám, že to máme hodně podobné.... Já měla teď taky nějakou "krizi" pár dní jsem asi vypla a jela automat a staré nastavení a bylo to vidět i na váze. Cítila jsem se včera už hrozně, nafouklá a taková prostě jako za starého Já.... Takže jsem si řekla, že takhle ne a zase najíždímm do nového Já a hned je mi líp. 🫶
Káťa

Komplexní tříměsíční program plný sebepoznání. Už nikdy se nebudete na sebe ani na tělo dívat stejně jako na začátku programu. Tím jsem si jistá! Není to totiž možné. Dostanete tolik zajímavých vhledů a informací o svém těle, že vám bude špíše divné, že vám tohle všechno už dávno někdo neřekl. Budete transformovat a měnit své staré Já na nové a je důležité, aby vás někdo podržel v době, když prožíváte zrovna "krizi", než se ve svém novém Já pevně usadíte. Proto je tak důležité nebýt na to sama. 

Co na program říkají ženy, které programem už prošly?

reference

Konečně přišel program, který nám neporoučí co a kdy jíst/nejíst nebo co dělat/nedělat. Je tu program, ve kterém se učíme naslouchat a poznávat své tělo a jeho potřeby. Ono se nám za to odměňuje tím, že ubývá váha, cítíme se lépe, jsme lehčí a veselejší. Je to jako kdybyste dobíjely baterky, nebo tankovaly živou vodu. 🙂 Je to návykové. Čím déle se všemu v programu věnuji, tím víc informací chci, abych mohla dělat další kroky ke spokojenosti nejen se svým tělem, ale celkově zdravím a životem. Díky za to! ❤️
KATKA
Do programu jsem šla s velkým očekáváním a troufnu si říct, že bylo naplněno. Posunula jsem se v oblasti pohledu na sebe sama, potažmo v péči o své zdraví a s tím souvisejícím hubnutím. Lenka je skvělá lektorka a její dcera Katka též. Úžasně se, holky, doplňujete a my si sklízíme ovoce👍😀. Dle mého není program pro každou ženu. Určitě to je o očekávání jednotlivce. Ne každý je ochoten rozebrat své "já", pracovat s ním, případně ho sdílet s ostatními. Za mě tedy super program bez diet, jídelníčku či jiných omezení s přesahem do objevení své osobnosti, svého potenciálu a uspořádání si svého života. Je to tedy ale běh na delší trať s občasnými překážkami - alespoň pro mě. 😀.
JITKA V.
Já se cítím spokojená, lehčí. A nejen kily, ale celkově. Je zajímavý, co se člověk o sobě dozví, když sleduje, co s ním dělá jídlo. Najednou víc vnímám sebe celkově. Cítím radost a vděčnost. Je moc fajn hubnout ve skupině, sám by to člověk někdy i vzdal, takhle mě to vlastně baví. Nejlepší na tom je, že můžeme jíst a pít cokoli. Stačí jen poslouchat svoje tělo a nepřejídat se. Doporučila bych to všem ženám, které na sobě chtějí skutečně pracovat. Měla jsem očekávání, že zhubnu, naučím se správně a zdravě stravovat, a taky jsem byla zvědavá, co mi to přinese dál. Poznala jsem prima lidi a těším se na pokračování ❤️
LENKA
Program mi přinesl spoustu uvědomění. Třeba to, že s váhou jde hýbat v každém věku. Že se můžeme naučit jiný životní styl, když to opravdu chceme. A že to všechno jde dělat s lehkostí a radostí. Tvůj program mě neskutečně baví! Dřív jsem absolutně neuměla komunikovat s tělem. Jela jsem jak automat. Byla jsem zabarikádovaná emocemi, ale já to tak vlastně vůbec nevnímala. Vlastně jsem se spíš za své tělo styděla.

Asi největší uvědomění ale je, že jsem se naučila (a vlastně se ještě pořád učím) mít se ráda, mít ráda své tělo. Učím se hýčkat a neubližovat si. Jsem to já, je to mé tělo, je to můj život. Mě vlastně začalo bavit povídat si o životě a o tom, jak žijeme, jak funguje naše tělo a mysl, ale i o tom, co všechno vlastně můžeme dokázat.Chci být zdravá, úspěšná a mít radost ze života. Hlavně si život užívat. A mám ještě jedno uvědomění. Až skončíme s programem, tak mi vlastně bude chybět. Bude mi chybět to naše povídání.
JITKA
Program je pro mne zajímavý svým obsahem a citlivým propojením jednotlivých oblastí práce sama se sebou. Baví mě hrát si a pozorovat, jak tělo reaguje na jednotlivé podněty (například po konzumaci určitého jídla, pití, nebo při meditaci). Jak se cítí, co mu vyhovuje, proti čemu protestuje. Důležité je důvěřovat procesu a programu, který je vytvořen s maximální láskou a péčí. Přináší mi návrat k sobě samé, vědomé vnímaní toho, jak se mé tělo má a jak se cítí. Po dlouhé době jsem vyřešila i své nepohodlí, které mi přinášela neustále stoupající čísla na váze. Už necítím ty pocity nepříčetnosti, že je tělo čím dál objemnější.

Jsem teď spokojenější a klidnější. Vstoupila jsem do programu hned, jak jsem se o něm dozvěděla. Neváhala jsem. Věřila jsem, že díky němu budu mít výsledky, které jsem potřebovala a přesně to se stalo. Chtěla jsem shodit 7 kg a nakonec to bylo 8 kg. A nejen to. Navíc jsem měla možnost se naučit vnímat své tělo a poznat i jeho "zakouti", které běžně opomíjíme a často si ani nepřipouštíme, že něco takového děláme. ❤️
OLGA

10 kilo dole za 4 měsíce a příval chutě do života.♥

16 kilo dole. Už jen 4 kg a jsem na vysněné váze.♥

To není všechno! Čtyři měsíce po kurzu.♥

Krásná proměna.👌

Nemusíte být tenká jak proutek. Stačí, když se budete cítít spokojená. ♥

co není součástí ceny programu? 

Detoxikace

Tradiční čínská medicína hovoří jasně. Zjednodušeně řečeno - nadváha spočívá v nerovnováze v těle, v oslabení orgánů a v uložené a nevyplavené toxicitě. Je nutné dostat tělo do rovnováhy a k tomu použijeme přírodní produkty zaměřené přesně k těmto účelům. Přírodní preparáty se volí individuláně a nejsou započítány v programu. 

kdo vás programem provede?

Lenka Pavlíková

Pomáhá ženám na cestě k sobě, ke zdraví i k hezké postavě. ✨ Je to životní styl. 💃
Když jsem v roce 2005 začala s osobním rozvojem a poznávala východní medicínu, fascinovala mě genialita těla, poznatky východní medicíny a také to, že změnou přístupu k sobě můžeme krásně ovlivňovat to, jak žijeme a co se nám v životě děje. Jsem hodně hloubavá a tak jsem velice zřetelně viděla stále více souvislostí. Vše je propojené a nic nelze oddělit, i když to neustále děláme. Stále více jsem si uvědomovala, jak málo toho o svém těle víme a jak hrubě se samy k sobě a ke svému tělu chováme. Nadváha i nemoc, ať už psychická nebo fyzická, je pouhým vyústěním toho, jak šťastní nebo nešťastní jsme a jak žijeme ve všech směrech svého života.

Když jsem se začala věnovat hubnutí, postavila jsem ho na dosavadních zkušenostech a na tom nejdůležitějším. Na sebepoznání, osobním růstu, vztahu k tělu i k sobě. Shodit kila a udržet si hezkou postava není o dietě a ani omezování a speciálním vaření. Je to cesta plná sebepoznání, sebelásky, sebeuvědomění, porozumění vlastnímu tělu, mysli, emocím, ale i své duši a vnitřním nastavením. Je cestou, kdy ženy odhazují vše tíživé a nefunkční. To, co jim na cestě k vysněné váze brání. Zbavují se obav a strachu, že to nedokážou.

Neskutečně mě těší jejich výsledky, které nejdou v pár větách popsat, protože je jich tolik! Ženy jsou na konci programu opravdu jiné. Jsou sebevědomější, vyrovnanější a spokojenější samy se sebou. Být zdravá, spokojená a hezky se cítit by si měla dopřát každá žena. Motivovat a inspirovat ženy ke změně je něco, co je mi vlastní a přirozené. Pro mě je to životní styl, který žiju. Věřím, že nic není náhoda a tak pokud čtete tyto řádky a cítíte, že vás tento způsob hubnutí volá, pak jste připravená. Těším se, na vaši velkou proměnu.

Kateřina Kvapilová

Lektorka Kvantového čištění, koučka a mimo jiné také dcera Lenky Pavlíkové
Můj vstup do programu Harmonického hubnutí je takovým přirozeným vyústěním našich společných obsáhlých diskuzí, kdy jsme dlouhé hodiny seděly a nadšeně si předávaly zkušenosti a vhledy z našich sezení. Zjistly jsme, že se naše obory skvěle doplňují a že jsme se obě dostaly ke stejnému pochopení člověka jako celku, jen jinými cestami.

Pořád je pro mě fascinující zjišťovat kolik stresu, traumat a vnitřních zákazů v sobě v souvislosti s tématem váhy a přijetí těla máme.

Zároveň i díky osobním zkušenostem s vážnými onemocněními mi dává velký smysl brát člověka a jeho aktualní stav holisticky, jako výsledek našich návyků, postojů, dlouhodobě neventilovaných emocí a necitlivého přistupu k tělu. Baví mě propojení péče o duši a tělo, protože alespoň za mě, jsou to dvě neoddělitelně propojené nádoby.

JE PROGRAM PRÁVĚ PRO VÁS?

Pokud hledáte ucelený program plný informací o těle, s notnou dávkou sebepoznání a okořeněné sebeláskou, pak je to program, který vám seslalo samo nebe. 🙂 Ono je to totiž pro ty z vás, které už ví, že tělo, mysl a duše jedno jsou. A to i k hubnutí neodmyslitelně patří. 

KDY PRO VÁS PROGRAM NENÍ?

Pokud máte větší zdravotní nebo psychické potíže, napište mi. Poradíme se, zda je pro vás program vhodný. Program určitě není vhodný pro ženy, které nezajímá osobní rozvoj, sebepoznání a nechtějí za sebe převzít plnou odpovědnost.

NEPŘEHLÉDNĚTE - DŮLEŽITÉ! ⇐

 • VSTUPTE DO PROGRAMU, KDYŽ...
  Ještě než vstoupíte do kurzu, přijďte na přednášku o Harmonickém hubnutí. Je to taková úvodní lekce, na které se dozvíte spoustu zajímavých informací o tom, co s hubnutím souvisí. Uvidíte, že to není o dietě a omezování se. Zároveň si uděláte představu o tom, co vás v programu čeká a následně z něj vytěžíte maximum. TERMÍNY přednášek: https://zenavharmonii.cz/program-harmonicke-hubnuti/
 • VYDEJTE SE NA NOVOU CESTU
  Program je určen pro ženy, které jsou otevřené sebepoznání, celostnímu přístupu a vydaly se na cestu vědomé práce na sobě. Chtějí změnit to, co zdánlivě vypadá, že změnit nejde. Společně se vydáme cestou plnou sebepoznání, při které změníte pohled na sebe, na tělo, na zdraví, ale i na život. Jde totiž o víc, než jen o kila. Klientky se shodují na tom, že jim program v mnohém změnil život a to mě moc těší!. 🙂

Už se těšíte na vlastní proměnu?

Kdy startuje další skupina a kde se setkáme?

ZAČÍNÁME 9. 4. 2024

Online + živě v Mělníku

DALŠÍ BĚH KURZU JE PLÁNOVÁN

NA MĚSÍC ČERVEN

Potřebujete nějaké další informace?

Napište mi na e-mail: lenka@lenkapavlikova.cz