Kouzlo harmonie aneb Spokojená ve svém těle

Moudrost těla je fascinující. Tělo nám dává vědět hned, jakmile překračujeme hranice pevného zdraví. 🆘 My jsme často jak umanutí a hranice stále překračujeme. To pak vede k bolesti psychické, fyzické a k nemoci.

Ukazuje nám to skrze emoce

Lidé mi říkají: „Začínám koukat na to, co mi tělo říká.“ Jenomže signály těla přichází daleko dřív, než si jich začnou všímat. Většina lidí už je v tu chvíli za hranou a tak trpí velkou únavou, smutky, lítostí, ale i beznadějí a obavami. Hlava jim jede na plné obrátky a někteří nemůžou spát

Utápí se v emocích, na které si časem zvykli a ani neví, že v jejich područí už nějaký čas žijí. Emoce jsou velmi důležité, protože udávají směr našemu životu. Tomu, jak se většinu času cítíme.

Ukazuje nám to skrze bolest

Bolest je volání tkáně o pomoc. Zvykli jsme si na to, že se bolest zažene práškem. Neříkám, že to někdy není potřeba a je to ok, nicméně pokud je to bolest, která se opakuje, je to sdělení těla, který je nutné řešit. Volá 🆘.

Kouzlo vnitřní harmonie

 Tohle není žádný ezo blud. Naše tělo po nás k plnému zdraví  žádá:

👂Poslouchej, co ti říkám. Vždyť ty ji já a ja jsem ty. 

🙏 Udržuj vnitřní harmonii a tvé zdraví i život bude vzkvétat.

To vše vás naučím na pobytu na Ischii už v září. 🌴

Víte, co mě roky fascinuje? Jak do sebe vše zapadá! Tělo je tak inteligentní! A nejen tělo. To, co formuje směr v našem životě je to, jak se cítíme, jak smýšlíme a následně jak konáme. 

Proč si neužíváme psychické a fyzické zdraví?

Dostatečně nenasloucháme hlasu svého srdce a duše. Nejsme s tělem v úplném propojení. Nevnímáme, jak se skutečně cítíme!

Naučte se to vidět i cítit

Nachystala jsem pro vás program Kouzlo harmonie aneb Spokojená ve svém těle.  Je o velkém sebepoznání a propojení těla, duše a mysli. Pokud skutečně chcete umět změnit své zdraví a následně i kvalitu života, srdečně vás zvu na ISCHII, kde se do tajů těla i mysli ponoříme.  

Na pobyt a program se můžete podívat ZDE >>>

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů