SKUPINOVÝ MENTORING

Cesta za vašimi sny

♥ Ať už je váš sen jakýkoli, nebojte se ho splnit! ♥ 

cesta k rychlejším výsledkům 

Každého z nás naplňuje něco jiného. Mě naplňuje, když vídím, jak se v mé přítomnosti ženy mění a rozkvétají. Držím jasný záměr = pomoct vám v proměně na cestě za vašimi sny i životem, který toužíte žít. 

K tomu využívám sílu skupiny, protože je nenahraditelná a vydá za několik individuálních sezení. 

Má tyto důležité atributy: 

 • Podobně naladěné ženy s touhou změnit svůj život.
 • Společné sdílení a velká uvědomění skrze ostatní ženy ve skupině.
 • Delší čas při společných setkáních. Tím pádem rychlejší a lepší výsledky.
 • Vše plyne v duchu přátelského setkání, jako když jdete na s kamarádkou na kafe.
 • Udržení rovnováhy ženské a mužské energie v nás.

Ženy se díky tomuto konceptu posouvají rychleji a s daleko větší lehkostí.

Jdeme pod povrch

Každá z vás jede v zajetých kolejích a vím, že není snadné z nich vystoupit, pokud jste na to sama. Mám (řekla bych přirozený) dar citlivosti a vnímání druhého. Vidím pod povrch, takže oslovuji to, co máte na nevědomé úrovni - co vás brzdí, limituje a odvádí od vašeho přání i cíle. Je to má silná stránka, díky které zkrátíte svou strastiplnou cestu a vytvoříte si život více v souladu se sebou a podle svých představ. 

Energie místa i skupiny

Vždy jsem vnímala, jak rodílné energie mají různá místa. Jedno je podporující a pomůže vám v rozkvětu a druhé vás stahuje. Myslím si, že to vnímá každý, ale ne každý tomu dává takovou pozornost. Proto vybírám místa, která skupinu podporují. 

S radostí do toho!

POTŘEBUJETE NĚCO Z TOHO ZMĚNIT? 

 • Máte pocit, že jste se ve svém podnikání zasekla a potřebujete jít dál.
 • Cítíte, že jste roztříštěná a potřebujete si ujasnit svůj směr a další kroky.
 • Nevyděláváte tolik, kolik byste si představovala.
 • Bojíte se zdražit své služby, nebo produkty?
 • Chcete konečně žít a podnikat více v souladu sama se sebou.
 • Už na to nechcete být sama a chcete se posunout dál rychleji.
 • Chcete se cítit více sebevědomá a sebejistá.
 • Nechcete už odkládat své sny a toužíte si je plnit.

Našla jste v tom? Pokud ano, čtěte dál, protože vás čeká cesta plná úžasných změn. S chutí do toho, milé ženy! 

Nemusíte u sebe vnímat všechny tyto body, stačí jeden a je jasné, že se naladíme na stejnou vlnu.

Zkušenosti žen a síla skupiny

Ženy, se kterými spolupracuji se shodují na tom, že se díky společným pravidelným setkání posouvají kupředu mnohem rychleji. Naprosto s tím souzním, protože v jednotě je síla a skupina žen tuto jednotu vytváří.  

rychlejší růst a posun = menší pocit frustrace

Dalším důležitým a přínosným aspektem této skupiny je sdílení. Uvidíte, že máte podobné problémy a nebudete se na jejich zdolání cítit samy. Tímto se snižuje pocit frustrace a selhání. Například z toho, že už měla být dávno jinde, nebo že jste danou situaci mohla zvládnout lépe atd. 

KLÍČOVÝ JE CELOSTNÍ POHLED

Za roky praxe jsem si ověřila, jak důležitý a klíčový je celostní pohled. Nic v životě není oddělené a vše spolu souvisí.  V našem životě je vše propojené - tělo, mysl, duše, emoce i vnitřní nastavení, které udává vašemu životu směr. Z toho pak pramení, jaké kroky děláte a jaké máte výsledky. Všechny tyto aspekty a souvislosti beru v potaz.

zkušenosti klientek

aneb Když žena vzkvétá

Jsme zvyklé na web psát reference. Musím říct, že pro mě jsou jejich řádky víc, než jen jejich zkušenost. Dotýkají se mého nitra. Máme spolu hezké vztahy a čas s nimi i jejich proměny mě skutečně naplňují. Děkuji milé mé, že jste! 💞 Je mi potěšením být na ve vašem životě a vidět, jak vzkvétáte.

jitka 

Posouvám se neuvěřitelnými kroky

Úžasně mě nahodil a změnil mi můj přístup k podnikání a životu. Bylo to pro mě, jako když natáhnete prak. Ze začátku mě to táhlo dozadu, protože ... strach z nového... já vždycky když mám dělat něco jiného a nového, než co mám zažité, tak mé tělo stávkuje. Ale ten výstřel byl neskutečný. Zase jsem ušla velký kus cesty. Ukotvila jsem si návyky, které potřebuji při podnikání. A tím, že jsem se to naučila dělat jako každodenní součást, tak mi to krásně funguje. Chodí mi skvělé nápady, jak dál pokračovat a jak rozvíjet mojí práci. Mentoring s Lenkou je pecka... Posouvám se neuvěřitelnými kroky, někdy až skoky. Co jsem si dřív nedovedla vůbec představit, tak nyní je už má realita a běžná součást mého života.

jitka o tři měsíce později

Mentoring s Lenkou mě hodně posunul v mém podnikání i v životě. Posunul mě tak, že by mě ani ve snu nenapadlo, že bych někdy dosáhla takových příjmů. Příjmy za stejný měsíc vloni a letos mám jednou takové. Už umím klientům nabídnout i více své služby, a dokáži jim poradit s produkty, se kterými pracuji. Dříve jsem se styděla něco nabídnout, ale dnes cítím v mém postoji sílu, energii a rozhodnost. Cítím to víc a víc. A vím, že to ze mě cítí i klienti. Mentoring jsme měly ve skupině a to je perfektní, jelikož se podporujeme navzájem. Je tam skvělá energie. Je to úžasné rozvíjení našich schopností, které Lenka vidí. Dokáže odchytit a rozpoznat to, co nám bylo dáno do vínku. Tohle Lenka fakt umí. A dokáže poradit s čím a jak máme pracovat.  Umí nám s chaosu vytvořit řád a pořádek. 🙂 Pracuje úplně jinak než terapeuté a mentoři, které znám. To se prostě musí zažít. Jsem moc ráda, že po této cestě jdu s ní a že jsem tam, kde jsem. Moc jí za to děkuji.

ilča

umíš věci skvěle pojmenovat a najít řešení

Milá Leni, vidím jak je důležité se ohlédnout vždy za něčím co je u konce a udělat rekapitulaci.Dělala jsem si v hlavě, ale to opravdu nefunguje. Tam profrčí myšlenek... Nejdříve Ti chci poděkovat za obrovský přínos inspirace a za to, že nás opět potkaly. 🙂 Pokaždé zírám co se za tváří anděla a křehké ženy skrývá síly, odhodlání a disciplíny a hlavně jak na sobě pořád makáš a ještě nám stihneš předávat. Takže začnu od konce- co mi to dalo - nejvíce samozřejmě živá setkání, to se vždy těším na příval energie a nemám problém cokoli říci na rovinu, není mi to blbé...s tímto problém nemám ( občas u těch nejbližších si dávám pozor, aby nevznikly domněnky:-) u ostatních ne. Jak o tom mluvíme, nabíhají mi různá řešení a nápady a zkrátka raději jsem vedle někoho než sama (tam nevím proč mi dělá větší potíž o všem přemýšlet, když jsem jen sama se sebou) - možná proto, že potřebuji zpětnou reakci nebo co myslíš? Že by to byly ještě stále pochybnost? Možná... Umíš věci pojmenovat , kápnout hřebíček na hlavičku a hned Ti vždy vyskočí i nějaký nápad i řešení.... intuice a empatie z Tebe srší:-) Děkuji, děkuji, děkuji.

ilča o tři měsíce později

Děkuji, děkuji, děkuji , že jsme se opět potkaly. Je pro mne nesmírně obohacující pracovat s tak silnou ženou, která přesně ví co dělá a přitom je její síla zahalena do křehké a nádherné ženy. Díky tomu, že jsme některé životní příběhy zažily podobné, tak vidím, že se jde dostat zpět do své síly a radostné energie. Na začátku jsem si myslela, že vlastně jen potřebuji získat nové klienty a bude to fajn a svoji sílu opět získám:-) Po 3 měsících vidím, co vše už jsem neviděla a považovala za uzavřené. Lenka má neuvěřitelný dar vidět souvislosti, které člověk sám nevidí a ani ve snu by ho nenapadlo. Jakmile je ale vysloví - je to velký třesk co člověku dojde a zapadne jako puzzle. Spolupráce je velmi efektivní a osobní setkání - z těch čerpám energii ještě celý týden. Navíc spolupráce ve skupince žen je naprosto úžasná a naše sdílení někdy nebere konce až do noci, je zkrátka skvělé nebýt na to sama.👌 Cokoli si dokážeme přestavit, to už JE - tato Lenčina slova mi neustále zní a ona nás k tomu krásně vede a zkrátka zázraky se s ní dějí. ❤️ Leni, moc děkuji a těším se na další zázraky. 💕

co vás v životě brzdí?

jsou to strachy

Většinu strachů máme na nevědomé úrovni

Strachy máme uložené hluboko v sobě. Omezují nás a projevují se různými způsoby. Většina z nich je na nevědomé úrovni. Je více úrovní našeho vědomí, ale my budeme pracovat s těmito dvěmi.

DVĚ ÚROVNĚ VĚDOMÍ

 • VĚDOMÁ
  Na vědomé úrovni jsou věci, o kterých víte. Víme, co vám brání, nebo co je pravou příčinou vašich potíží. Ve skutečnosti se ale jedná o menší část toho, co nás limituje a vzdaluje od života, který chceme žít. Proto je tak důležité jemné cítění, díky kterému vás dovedu navést na věci, které máte na nevědomé úrovni.
 • NEVĚDOMÁ
  Každý z nás si v dětství vytvořil "šablonu" ,která nás po celý život ovlivňuje a na jejíž základě se rozhodujeme i jednáme. Jde o způsob uvažování, myšlení a také jsme si takto vytvořily názor na sebe. Tento model máme zaběhnutý a tak ho ani nevnímáme. Stále nám jakoby běží na "pozadí" a je překážkou k tomu, k čemu chceme směřovat. Je plný různých zákazů a pochybností. A přesně tuto šablonu budeme společně měnit.

červík v hlavě

 • Je to takový ten červík v hlavě, který vás neustále nahlodává a zrazuje od určitých kroků a rozhodnutí.
 • Je to věčný kritik, který vám připomíná všechna selhání a životní průšvihy. 
 • Dokáže vás paralyzovat a odvádět od vašeho záměru.
 • Dokonce vás odvádí od toho, co pro vás může být tím nejlepším řešením.
 • Nenaplňujete pak to, po čem skutečně toužíte.

To, jak teď žijete, se neděje náhodou. Máte takové vnitřní nastavené. Proto ho budeme měnit.

záměr, podpora, sdílení, plynutí 

POJĎ BÝT ÚSPĚŠNÁ A PŘITOM VE SVÉM STŘEDU 

 • OTEVŘI SE NOVÉMU
  Opusťte staré a zažijte svůj neomezený potenciál. Uvidíte, z jakého vnitřního nastavení dnes tvoříte a co tvořit můžete.
 • ŘEKNĚTE ANO TOMU, PO ČEM TOUŽÍTE
  Poznejte své limity, to co vám brání jít vpřed ai za tím, po čem skutečně toužíte.
 • STAŇTE SE TVŮRKYNÍ
  Pomůžu vám rozpoznat, z jakého archetypu jednáte. Zda se limitujete, nebo skutečně tvoříte.
 • VYTVÁŘEJTE NEOMEZENÉ MOŽNOSTI
  Pojďte se podívat, z jaké úrovně vědomí tvoříte. Stańte se ženou, která ví kam směřuje a co skutečně chce.
 • TVOŘTE SI ŽIVOT V SOULADU SE SEBOU
  Uvidíte, kolik věcí stále děláte ze starého nastavení a jak se váš život promění, když začne tvořit v souladu se sebou.
 • ZAŽÍVEJTE KLID A HARMONII
  Bedete se stále více ladit na sebe a na to, abyste více zažívala důvěru v sebe a ve vyšší vedení.

MĚSÍČNÍ SKUPINOVÝ MENTORING

PRO 3 - 6 ŽEN

Vydejte se na společnou cestu a posuňte svůj život o level výš.

jak a kde se budeme scházet?

 • 2 OSOBNÍ SETKÁNÍ - 2x 4 hodiny
  Celkově osm hodin společných setkání plných inspirace, mentoringu, sdílení a seberozvojového programu. Uvidíme se na příjemných místech v Praze, nebo v jejím blízkém okolí. Tento společný čas vydá za mnoho on-line setkáních, nebo individuálnímu setkání. Dochází k propojení a vytvoření úžasného prostoru, který podpoří vaši změnu a osobní přerod.
 • 2x ZOOM setkání
  Během měsíce se uvidíme dvakrát přes ZOOM. Vysílání je dlouhé cca 1- 1,5 hodiny.
 • UZAVŘENÁ SKUPINA
  Uzavřený chat určený pro další společné sdílení zkušeností a kroků, které jste udělaly. Máte v ní mou každodenní přítomnost a podporu. I zde nadále posouváme vaše hranice a tvoříme novou realitu.

výhodou skupiny je nízká cena

 • 8 hodin mentoringu + měsíc podpory a sdílení ve skupině
  Pokud byste přišla na individuální sezení a měly bychom spolu strávit 8 hodin, zaplatila byste více jak 16 000 Kč. Nedostala byste zpětnou vazbu od skupiny, která je vždy velmi přínosná, protože díky mí máte mnoho dalších uvědomění.
 • 3 hodiny ZOOM
  Další společně strávený čas, který by vás individuálně stál 7500 Kč. Ve skupině je součástí měsíčního mentoringu. Skupina je prostě bezkonkurenční!
 • Uzavřená skupina
  Ve společném chatu dostáváte další hodnotné informace, zpětné vazby a povzbuzení, díky kterým se posouváte snadněji dál. Při setkáních 1:1 tato podpora není.
 • Společně strávený čas
  Čím více vás poznám, tím lépe vám mohu pomoci nejen já, ale celá skupina. Při setkáních si dojdeme na společný oběd a strávíme tak příjemný čas a máte možnost tak navázat další přátelství.

důležité doporučení

Abyste se dokázaly posunout, pevně si udržet záměr a přitom propustit nefunkční mentální návyky, potřebujete k tomu čas. Je to velká transformace. Proto mentoring doporučuji na minimální dobu 3 měsíců. Tyto tři měsíce jsou dostatečným základem pro vaši změnu a rychlý růst. Samozřejmě pak můžete pokračovat dle svého uvážení a potřeb. I platit můžete pouze daný měsíc. 

sejdeme se v Praze

Uvidíme se 2x. Každé setkání trvá čtyři hodiny + čas na společný oběd (není v ceně). Setkáme se v Praze.

Kolik stojí program?

Měsíční program stojí 6 000 Kč. Zahrnuje osobní setkání a mou měsíční podporu na společném chatu.

individuální přístup

Pokud budete potřebovat sdílet citlivé věci, které nechcete sdílet ve skupině a víte, že je potřeba je řešit, jsem tu pro vás.

OBJEDNÁNÍ

potřebujete se ještě na něco zeptat?

Pro případ dotazu využijte e-mail: lenka@lenkapavlikova.cz, případně zavolejte na tel.č.: 603 229 376