Kdo jsem

Žena a nadšená podnikatelka, která ví, že vše začíná uvnitř nás. Miluji osobní a duchovní růst, inspiruji, předávám ženám zkušenosti v oblasti zdraví i sebepoznání a vytvářím prostor pro jejich seberealizaci. 

ZAPÁLENÁ PODNIKATELKA

Miluji vše, co dělá můj život lepším. Osobní a duchovní růst, sebepoznání a zdraví.

Ve svém podnikání jsem právě tyto směry propojila. Vytvořila jsem si vlastní filozofii a životní styl, který dále předávám všem, kdo chtějí žít kvalitnější a svobodnější život.

Mám ráda vize, které jsou jako pokladnice naplněná vším, co nás dělá šťastnými.

Založila jsem projekt Žena v harmonii, který ženám umožňuje stát se sama sebou, být více sebevědomá, zdravá a krásná. Ženy mohou i spolupracovat a stát se tak součástí žen, které touží po seberealizaci a chtějí být v prostředí podobně naladěných.

TERAPEUTKA

Od roku 2009 jsem svou zálibu, péči o zdraví a osobní růst začala provozovat na profesionální úrovni.

Propojila jsem práci s moderními západními přístroji odhalující stav našeho těla s poznatky a věděním východní filozofie.

Postupně jsem zjistila, že polykání tablet je velmi důležité, ale jen to nestačí. Dříve nebo později se problémy mohou vrátit.

I jako terapeutka jsem měla svou vizi: pomoct lidem k pevnému zdraví.

Stále více jsem si potvrzovala, že pro pevné psychické i fyzické zdraví toho musí udělat víc. Musí pochopit svoji nemoc a souvislosti, proč se mu to děje. Nemoc je totiž jen důsledek a je potřeba pochopit, co to způsobilo.

Každý člověk, který chce být zdráv a žít naplněný život, musí porozumět své cestě. Když ji porozumí, začíná chápat své tělo, emoce, ale i to, jak spolu vše úzce souvisí. „Není nadto být starší a zdravější,“ bylo a je mé motto a má zkušenost v praxi.

Příběh pokračuje a já jdu vstříc novým začátkům

ŽENA V HARMONII

Dva roky jsem silně cítila, že potřebuji udělat další větší krok a změnu. Někde uvnitř mě začínala plápolat jiskřička dalšího přerodu a nového projektu. 

Věděla jsem, že bude spjat s ženami a že bude o celistvosti, propojení všeho, co dělá náš život hezčím a kvalitnějším.

Nová cesta se otevřela 27. 9. 2019, kdy jsem společně s kamarádkou Markétou Královou odletěla do Francie. Francie je mým druhým domovem. Vždycky mě její energie podpoří. I tentokrát jsem do ni vložila důvěru. 

Během pobytu jsme s Markétkou udělaly takovou meditaci. Ponořila jsem se hluboko do svého nitra a ona mi kladla otázky. Ptala se mě na to, co vidím a cítím vnitřním zrakem.

Jasně a zřetelně jsem cítila a viděla zářivé ženy. Vypadaly jako víly v jemných dlouhých šatech s věnečkem na hlavě. Byly spokojené a všude, kde stály, se rozprostírala zář.

Zář ženy, která jen byla. Nemusela nic dělat. Neprovokovala, nebyla vyzývavá, a přesto si byla vědomá sebe sama. Zářila a její sebevědomí bylo tak přirozené. Cítila jsem z ní, že se stala tou nejlepší, jakou mohla za svůj život být. Ta představa a vidina byla krásná. Pocítila jsem, že tohle je přesně ONO. Touhle cestou se bude můj život dále ubírat.

A tak vznikla Žena v harmonii

JSEM TVŮRCEM

Žena v harmonii se stala i prostorem pro podnikání. 🧡 Jak už jsem říkala, miluji podnikání a ráda inspiruji. Proto vznikl prostor pro všechny, kteří touží po nezávislosti a svobodě. 

Za celý život jsem byla zaměstnaná tři roky a vážně to není nic pro mě. Vyhovuje mi řídit si svůj život i čas, byť to někdy není procházka růžovým sadem. Život je cesta na níž se stále něco učíme a poznáváme.

Můj život je o tvoření. Tvořím si realitu, která je mému srdci blízká a která je blízká lidem kolem mě.

Naplňuje mě prostor osobního rozvoje, zdraví a krásy. Vše se krásně doplňuje, propojuje a vzniká z toho dokonalý celek. Co je uvnitř, je i venku. Možná to s vámi rezonuje a budete chtít být také součástí tohoto celku. Pokud chcete od života víc a cítíte, že jste na podobné vlně, připojte se. 

MILOVNICE LEPŠÍHO SVĚTA A SVOBODY

Všichni jsme dostali určitý čas a šanci, zažít to nejlepší a nejhezčí, co vůbec dokážeme. Je na každém z nás, jak s tímto časem naložíme a v co ho proměníme. Jaký obraz a životní příběh z něho uděláme.

Můžeme žít v lásce ale i v nenávisti.

Můžeme se radovat, ale i trpět.

Můžeme se tolerovat, žít v úctě a tvořit sobě i svým dětem hezčí místo na Zemi, nebo na sebe můžeme nadávat a obviňovat se.

To všechno může každý z nás, protože my lidé tvoříme to, co je a co se kolem nás děje.
Dávám svému životu i práci vyšší smysl. Nejsme jen tělem, které odejde a nic po nás nezbude. Zůstane po nás víc, než si možná dnes myslíme. Proto žijme, jak nejlépe dovedeme. Užívejme si svobodu a pochopme svobodu.

Miluji pocit svobody.

Svoboda pro mě znamená:

  • měnit svůj vnitřní svět, abych díky němu změnila i ten vnější,

  • stav mysli,

  • umět si zajistit pevné zdraví a být šťastnější,

  • být finančně nezávislá,

  • žít co nejvíce v souladu a harmonii se sebou i s okolím,

  • dělat práci, která mě naplňuje a neobětovat půl života chozením do práce jen pro peníze,

  • žít a nejen přežívat,

  • cestovat kdy chci a na jakou dobu uznám za vhodné,

  • dávat životu vyšší smysl.

CO DĚLÁM A S KÝM SPOLUPRACUJI?

Vytvářím prostor ženám, které chtějí být samy sebou a touží po seberealizaci a nezávislosti. Pořádám workshopy, webináře, natáčím videa, vytvářím on-line programy, píšu články na svém blogu.

Pracovala jsem na Dnech zdraví ve společnostech:

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic a. s., Československá obchodní banka a. s., Deloitte Advisory s. r. o.


Podívejte se, co jsem pro vás vytvořila.