Kdo jsem

Žena, kterou baví podnikat a posouvat sebe i ostatní.

Miluji cestování, osobní a duchovní růst, protože nás posiluje, dělá lepšími, silnějšími a spokojenějšími. Vše začíná uvnitř nás. Proto ženy inspiruji, předávám jim zkušenosti v oblasti zdraví i sebepoznání a současně vytvářím prostor pro jejich seberealizaci. 

MILOVNICE PODNIKÁNÍ

Miluji vše, co dělá můj život lepším. Osobní a duchovní růst, sebepoznání a zdraví.

Ve svém podnikání jsem právě tyto směry propojila. Vytvořila jsem si vlastní filozofii a životní styl, který dále předávám všem, kdo chtějí žít kvalitnější a svobodnější život.

Mám ráda vize, které jsou jako pokladnice naplněná vším, co nás dělá šťastnými.

Založila jsem projekt Žena v harmonii, který ženám umožňuje stát se sama sebou, být více sebevědomá, zdravá a krásná. Ženy také mohou spolupracovat a stát se tak součástí žen, které touží po seberealizaci a chtějí být v prostředí podobně naladěných. 

TERAPEUTKA

Od roku 2009 jsem svou zálibu, péči o zdraví a osobní růst začala provozovat na profesionální úrovni.

Propojila jsem práci s moderními západními přístroji odhalující stav našeho těla s poznatky a věděním východní filozofie.

Postupně jsem zjistila, že polykání tablet je velmi důležité, ale jen to nestačí. Dříve nebo později se problémy mohou vrátit.

I jako terapeutka jsem měla svou vizi: pomoct lidem k pevnému zdraví.

Stále více jsem si potvrzovala, že pro pevné psychické i fyzické zdraví toho musí udělat víc. Musí pochopit svoji nemoc a souvislosti, proč se mu to děje. Nemoc je totiž jen důsledek a je potřeba pochopit, co to způsobilo.

Každý člověk, který chce být zdráv a žít naplněný život, musí porozumět své cestě. Když ji porozumí, začíná chápat své tělo, emoce, ale i to, jak spolu vše úzce souvisí. „Není nadto být starší a zdravější,“ bylo a je mé motto a má zkušenost v praxi. Vedlo mě to dál a viděla jsem větší smysl v mentoringu. Život je totiž celek.

Příběh pokračuje a já jdu vstříc novým začátkům

MENTORKA

Jak bych popsala současnou práci s klientem? Je to cesta k sobě a ke svému potenciálu. Znáte kruh života? Je v něm obsaženo vše. Práce, vztahy, zdraví, finance, osobní růst, úspěchy. Přesně na tento kruh se zaměřuji. Vyladit, podpořit a harmonizovat všechny části vašeho života, ať už mají jakoukoli podobu. 

Baví mě lidem měnit život a být inspirací. Vytvářet tak hezký prostor pro život nám všem. Když je člověk šťastný, dělá šťastné i všechny kolem sebe. 

Každý z nás je kouskem celku. Pokud bychom tomu dali ještě větší význam, pak nám musí být jasné, že se ze spokojených lidí stane spokojená zem. 

Ráda se obklopuji lidmi, kteří mají cíle a chtějí jich dosáhnout. Stejně tak mám ráda lidi, kteří chtějí vytvářet hezčí svět. A úplně stejně jsem šťastná z toho, když vidím, jak klient roste a život naplňuje vším, čím ho naplnit chtěl. Věřte, je to krásný pocit!

ŽENA V HARMONII

Dva roky jsem silně cítila, že potřebuji udělat další větší krok a změnu. Někde uvnitř mě začínala plápolat jiskřička dalšího přerodu a nového projektu. 

Věděla jsem, že bude spjat s ženami a že bude o celistvosti, propojení všeho, co dělá náš život hezčím a kvalitnějším.

Nová cesta se otevřela 27. 9. 2019, kdy jsem společně s kamarádkou Markétou Královou odletěla do Francie. Francie je mým druhým domovem. Vždycky mě její energie podpoří. I tentokrát jsem do ni vložila důvěru. 

Během pobytu jsme s Markétkou udělaly takovou meditaci. Ponořila jsem se hluboko do svého nitra a ona mi kladla otázky. Ptala se mě na to, co vidím a cítím vnitřním zrakem.

Jasně a zřetelně jsem cítila a viděla zářivé ženy. Vypadaly jako víly v jemných dlouhých šatech s věnečkem na hlavě. Byly spokojené a všude, kde stály, se rozprostírala zář.

Zář ženy, která jen byla. Nemusela nic dělat. Neprovokovala, nebyla vyzývavá, a přesto si byla vědomá sebe sama. Zářila a její sebevědomí bylo tak přirozené. Cítila jsem z ní, že se stala tou nejlepší, jakou mohla za svůj život být. Ta představa a vidina byla krásná. Pocítila jsem, že tohle je přesně ONO. Touhle cestou se bude můj život dále ubírat.

A tak vznikla Žena v harmonii

SPOLUPRÁCE A TVOŘENÍ

Žena v harmonii se stala i prostorem pro podnikání. 🧡 Jak už jsem říkala, miluji podnikání a ráda inspiruji. Proto vznikl prostor pro všechny, kteří touží po nezávislosti a svobodě. 

Za celý život jsem byla zaměstnaná tři roky a vážně to není nic pro mě. Vyhovuje mi řídit si svůj život i čas, byť to někdy není procházka růžovým sadem. Život je cesta na níž se stále něco učíme a poznáváme.

Můj život je o tvoření. Tvořím si realitu, která je mému srdci blízká a která je blízká lidem kolem mě.

Naplňuje mě prostor osobního rozvoje, zdraví a krásy. Vše se krásně doplňuje, propojuje a vzniká z toho dokonalý celek. Co je uvnitř, je i venku. Možná to s vámi rezonuje a budete chtít být také součástí tohoto celku. Pokud chcete od života víc a cítíte, že jste na podobné vlně, připojte se. 

MILOVNICE LEPŠÍHO SVĚTA A SVOBODY

Všichni jsme dostali určitý čas a šanci, zažít to nejlepší a nejhezčí, co vůbec dokážeme. Je na každém z nás, jak s tímto časem naložíme a v co ho proměníme. Jaký obraz a životní příběh z něho uděláme.

Můžeme žít v lásce ale i v nenávisti.

Můžeme se radovat, ale i trpět.

Můžeme se tolerovat, žít v úctě a tvořit sobě i svým dětem hezčí místo na Zemi, nebo na sebe můžeme nadávat a obviňovat se.

To všechno může každý z nás, protože my lidé tvoříme to, co je a co se kolem nás děje.
Dávám svému životu i práci vyšší smysl. Nejsme jen tělem, které odejde a nic po nás nezbude. Zůstane po nás víc, než si možná dnes myslíme. Proto žijme, jak nejlépe dovedeme. Užívejme si svobodu a pochopme svobodu.

Miluji pocit svobody.

Svoboda pro mě znamená:

  • měnit svůj vnitřní svět, abych díky němu změnila i ten vnější,

  • stav mysli,

  • umět si zajistit pevné zdraví a být šťastnější,

  • být finančně nezávislá,

  • žít co nejvíce v souladu a harmonii se sebou i s okolím,

  • dělat práci, která mě naplňuje a neobětovat půl života chozením do práce jen pro peníze,

  • žít a nejen přežívat,

  • cestovat kdy chci a na jakou dobu uznám za vhodné,

  • dávat životu vyšší smysl.

CO DĚLÁM A S KÝM SPOLUPRACUJI?

Vytvářím prostor ženám, které chtějí být samy sebou a touží po seberealizaci a nezávislosti. Nejvíce se proto věnuji poradenství a mentoringu, který je nejefektivnější a ušitý na míru. Řeším tak s ženami jejich problémy, ať už jsou osobního nebo pracovního rázu. Pořádám workshopy, webináře, natáčím videa, vytvářím on-line programy, píšu články na svém blogu.

Pracovala jsem na Dnech zdraví ve společnostech:

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic a. s., Československá obchodní banka a. s., Deloitte Advisory s. r. o.