OD NEMOCI KE ZDRAVÍ

To co žiju, předávám dál. ♥

"Můžeme mít pevné zdraví a nemusíme stárnout tak rychle, pokud zahlédneme fakt, že východní medicína není alternativní a že je naše tělo geniální a umí si poradit, když mu navrátíme sílu (energii), kterou jsme mu díky svému životnímu stylu předtím vzali."

TERAPEUTKA

To, co žiju, to i učím a předávám dál. Od roku 2009 jsem začala podnikat v oboru, který je nejen o navrácení zdraví fyzickém i psychickém, ale také o růstu, sebepoznání a osobním rozvoji. 

Od počátku pracuji s Oberonem, který odhalí stav vašeho těla. Dnes už ho používám jako dolňující prvek, protože mnohem důležitější jsou pro mě mé zkušenosti, poznatky východní medicíny a to, že vidím všechny možné souvislosti. Ty skládám dohromady.

pracuji celostně

Naše tělo je naprosto geniální a pokud nejme zdraví, pak je to tím, že nenasloucháme jeho signálům. Věřte, že má pro náš západní styl života plný stresu a spěchu pochopení, ale jen do určité míry. Proto, abychom byli zdraví, potřebuje podmínky a pokud je nejsme ochotni dodržet, dává nám o tom vědět skrze psychickou a fyzickou bolest, nebo rovnou nemocí. 

Má práce tkví v tom, že si s lidmi hodně povídám a ukazuji jim souvislosti, díky kterým porozumí tomu, proč má jejich tělo potíže.

zdraví i nemoc je náš životní příběh

Nemoc je jen důsledek  toho, jak žijeme. Zvykli jsem si na diagnózy a to nám trošku láme vaz. Východní medicína, která je přes 5 000 let stará, má tělo dokonale probádané a vše detailně popisuje. Nic není v těle oddělené a vše souvisí s tím, jak vypadá náš život. 

Pokud chceme žít naplněný život, musíme porozumět své cestě. Vidět, jak úzce souvisí stav našeho těla s tím, jak žijeme. Pokud nás něco trápí, vždy se to propíše do těla skrze emoce a následně fyzicky do těla.

 „Není nadto být starší a zdravější,“

Jsem živoucím důkazem toho, že lze být starší a přitom zdravější. To je mé motto a má dlouholetá zkušenost v praxi. 

ceník

Měření / terapie (trvá hodinu): 1500 Kč 

Kde: Kosmonautů 3015, Mělník, 276 01

Pro objednání nebo více informací volejte na telefon +420 603 229 376, nebo pište na e-mail pavlikova@odnemocikezdravi.cz

ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ

Víte o tom, že náš biologický věk lze snižovat zdravě a úplně přirozeně?

Biologiclý věk, tedy to jak vypadáme navenek je odrazem toho, jak o sebe pečujeme a jak se cítíme uvnitř sebe.

To, že někdo vypadá mladší, není jen geneticky dáno (i když to hraje v malém procentu roli), ale je to o stavu těla a mysli.

Je to taková třešnička na dortu a odměna za svou péči o sebe.

PS: Přes 12 let mám biologický věk o deset let nižší. Můžete to tak mít i vy!

HEZKÁ POSTAVA

Další třešničkou mého celostního přístupu je, že si můžete udržet hezkou postavu, anebo zhubnout a pak si ji udržovat. Ne žádnou dietou, tyhle věci nefungují a když, tak přechodně, ale nastolením rovnováhy v těle i životě. Pak je to trvalé a stane se to vašim životním stylem. 

Harmonické hubnutí najdete tady >>>

 Co je uvnitř, odrazí se navenek

Všichni jsme dostali určitý čas a šanci, zažít to nejlepší a nejhezčí, co vůbec dokážeme. Je na každém z nás, jak s tímto časem naložíme a v co ho proměníme. Jaký obraz a životní příběh z něho uděláme.

Nesmírně mě naplňuje sebepoznání, osobní rozvoj, zdraví, krása a cestování. Vše jsem propojila a vytvořila dokonalý celek. Co je uvnitř, děje se nám venku. Možná to s vámi rezonuje a budete se chtít vydat nejen na cestu ke zdraví, ale třeba i k hezké postavě, anebo se se mnou vydáte na seberozvojový pobyt. Pokud jste na podobné vlně, připojte se. Ráda vás tím provedu.

KONTAKT:

E-mail: lenka@lenkapavlikova.cz
Mobil: +420 603 229 376