MENTORING

 

úžasná zkratka k vašemu snu.

Mentoring je skvělou zkratkou. Dokážete během velmi krátké doby pohnout s věcmi, se kterými se trápíte roky. Vidím velmi dobře souvislosti a pod povrch, proto vám pomůžu rychle rozkýt to, co je vašemu zraku skryté a díky čemu možná právě teď stojíte na místě. 

KTERÝCH TÉMAT SE DOTKNEME?

 • NASTAVTE A UDRŽTE SVŮJ ZÁMĚR
  Roztříštěnost, prokrastinace, ale i strachy a překážky jsou ničitelé záměru. Možná přebíháte od jedné činnosti ke druhé a žádný výsledek není dost dobrý. Udržet si záměr a nepodlehnout všem nástrahám je kumšt, který je potřeba si natrénovat.
 • DOSÁHNĚTE SVÉHO CÍLE A PLŇTE SI SNY
  Záměr a cíl velmi úzce souvisí. Možná jste už unavená a toužíte po tom, aby se karty konečně otočily a hrály ve váš prospěch. Právě teď si můžete rozdat nové. Jdeme na to?
 • ZDOLEJTE PŘEKÁŽKY
  Ano, i překážky k podnikání a životu patří a rozhodně začínají v naší hlavě. Můžete je zdolávat s daleko větší lehkostí, když začnete přenastavovat zaryté a nefunkční vnitřní programy, které si nesete od dětství. Abyste to mohly udělat, musíte je první spatřit. Vidět, v čem si bráníte a kde se limitujete. Až to rozklíčujete, může vaše podnikání i život vzkvétat.
 • ŽIJTE V SOULADU SE SEBOU
  Tohle je umění, které je POTŘEBA SE UČIT. Nejdříve se ale musíte rozhodnout, že už to CHCETE JINAK. Naučily jsme se žít v oddělenosti a rozporu samy se sebou, nenasloucháme svému tělu, natož hlasu svého srdce. Pak jsme vyždímané jak citrón. Pokud se tak cítíte, je to pro vás jasné sdělení, že jednáte v rozporu s tím, jak to potřebujete mít. Na vině jsou různé vnitřní nevědomé programy, jako být dost dobrá, zodpovědná, potřeba vše zvládnout atd.. To je velmi vyčerpávající a proto je důležité to měnit.
 • V SOULADU SE SVÝM SRDCEM A DUŠÍ
  A kde je hlas vašeho srdce? Ten tichý hlásek uvnitř vás, který si říká o vyslyšení? Přesně ten necháte projevit, abyste skutečně začala žít i pracovat v souladu se svou duší.
 • ZAŽÍVEJTE HARMONII
  Tohle je CESTA i CÍL. Cesta plná sebepoznání a sebelásky, která se na straně druhé snoubí s dary logiky a rozumu. Rovnováha a harmonice. Jin a jang.

INDIVIDUÁLNÍ mentoring

Najděte cestu k sobě i ke svému poslání.
Chcete být úspěšná a ve svém středu?

Vylaďte se a nastartujte své podnikání i život.

Více o individuálním mentoringu >>

SKUPINOVÝ mentoring

Měsíční skupinový mentoring pro 4 - 6 žen. Podpora, sdílení, skvělé výsledky a plynutí.

Vydejte se na společnou cestu a posuňte svůj život dál a o level výš.
Více o skupinovém mentoringu >>