Klíšťata a Borelióza

Letos mě překvapilo, kolik máme na zahradě klíšťat. Jsou malinké, jako hlavička od špendlíku. Kdykoli jdu sekat trávu, donesla jsem si nějaké na noze. Včera jsem měla tři.😕

Borelióza je nebezpečná tím, že bývá v našem těle schovaná (v lehčí formě) a tak není testy u lékařů prokazatelná. Případné potíže s tím nespojíme.

Vidím to u klientů a také na diagnostice, kdy se mi ukazuje její přítomnost v hodnotách, které na první pohled vypadají, že člověku nemohou ublížit a přesto to tak není – to je informace i pro terapeuty. Pokud máte Oberon, hodnota 1,0 už je k pozastavení se a hlavně je důležité sledovat, kam se to dále vyvíjí.

Nemusíte mít červený flek a přesto může způsobit zdravotní potíže

Borelie působí zejména na nervový systém a následně pohybový aparát. Mnoho lidí má potíže a přesto nikdy žádný flek na těle neměli. Buďte v tomto směru obezřetní a řešte to skutečně pokaždé, jakmile klíště chytnete a odstraníte. 

Bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte flek, kápněte na toto místo tento esenciální olej Protect B. Opakujte namazání více dní po sobě. Zároveň si ho dejte do aroma difuzéru, nebo do inhalační tyčinky a dýchejte ho v průběhu dne, také minimálně několik dní po sobě. 

Původce únavy

Olej je zároveň na EB-viry, který jsou původci únavy a únavového syndromu. Je na viry a bakterie, takže vám poslouží i při potížích při nachlazení. Vše umocníte kombinací s Prawteinem, který se užívá vnitřně (stačí 2 mokka lžičky denně), je to skvělá kombinace a ochrana. Ať si umíte představit chuť, tak Prawtein chutná po čokoládě.

Mažte se preventivně a použijte odpuzovač

Určitě se mažte i preventivně, než jdete do trávy, nebo do lesa. Jako odpuzovač můžete použít Insect STOP, který funguje i na bodnutí hmyzem. Hmyz i klíšťata některé byliny nesnáší a proto když jsou namíchané z kvalitních bylin a jsou silné, budou vám velkým pomocníkem.

Užijte si léto bez újmy.

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů