Harmonické hubnutí aneb Spokojená sama se sebou – 2. díl

Proč máte chuť na sladké?

Z pohledu čínské medicíny je každá chuť (sladká, slaná, kyselá, pálivá, hořká) spojena s určitým orgánem. Když je daný orgán oslabený, vyvolává určitou chuť a dokonce i emoce. Když máte chuť na sladké, sdělení těla zní asi takto:

„Dej mi sladké, protože máš oslabenou slinivku a také ti chybí sladkost a radost života. Podívej se, co tě trápí.“

Chuť na sladké je sdělení těla, které si žádá nápravu. Čím déle budete tuto informaci přehlížet, tím větší dysbalance v těle vzniká. Tělo vysílá opakovaně signály prostřednictvím chutí, emocí, nadváhou, psychického i fyzického stavu, aby nám dalo vědět, že něco není v pořádku a je potřeba to napravit. Když jeho signálům nerozumíme, je těžké s tím cokoli dělat.

Jak je to s toxickým odpadem?

Nadváha je také znakem nahromadění toxického odpadu, se kterým si tělo neví rady a ukládá ho. Takže je potřeba tento odpad z těla vyvázat. Nutno říct, že i emoce jsou toxické. Takže pokud chcete mít hezkou postavu, musíte tělu umožnit odplavení všeho toxického a vyladit se psychicky.

Rozhoduje nastavení mysli?

Rozhodně ano, protože jsme tím, čemu věříme. Tolik žen chce zhubnout, a přesto jde jejich pozornost na nadbytečná kila. Dokola se zabývají tím, jak špatně vypadají. Pokud se zabýváte nadváhou a máte obavu z hubnutí, proces hubnutí zpomalíte. Pokud ale věříte, že můžete mít hezkou postavu, pak ji hezkou mít budete.

Musíte to v sobě přenastavit a důvěřovat tělu, protože ono to skutečně umí, pokud mu k tomu vytvoříte patřičné podmínky. Je to proces. Nicméně ženy skutečně baví, protože ví, že každý krok ve změně myšlení se jim propíše do celého života.

Sebeláska

Sebeláska je klíčem ke dveřím. Je mocná a velmi důležitá. Nejen pro hubnutí, ale pro vztah k sobě a k tělu. Hodně se o ní mluví a je to moc dobře. Jakmile navážete hezčí vztah se sebou, projeví se to nejen na těle, ale i na duši. Mnoho žen mi říká, že tohle pro ně bylo nejvíc. Začaly se cítit spokojeně, a to pro ně bylo víc než to, že shodily pár kil.

Jedna z mnoha zpráv od mých klientek:

Káťa je má dcera, která dělá kvantové čištění a je součástí programu Harmonické hubnutí.
Káťa je má dcera, která dělá kvantové čištění a je součástí programu Harmonické hubnutí.

Proč mi počítání kalorií a diety nedávají smysl?

Asi už víte, proč mi počítání kalorií nedává smysl. Chápu však, že pro někoho to cesta být může, to je v pořádku. Jakmile si skutečně uvědomíte, že nabírání je pouhým sdělením těla o tom, že nežijete v souladu se sebou a že žijete ve velké disharmonii, nebude to dávat smysl ani vám.

Naše tělo je úžasné. Má vlastní inteligenci a umí se úžasně regenerovat. Je také velmi tolerantní k našim hříchům, jakými jsou nadmíra stresu, přepracování, nedostatek odpočinku, málo spánku atd. Má ale také své limity a hranice. Pokud je dlouhodobě překračujete, dá vám to vědět skrze nadváhu, nebo onemocnění. A je na každé z vás, zda tyto signály skutečně uvidíte a začnete je napravovat.

Diety vnímám jako takový bič na tělo i na sebe. Pravdou ale je, že tělo nepotřebuje další bič. A myslím, že ani vy ho nad sebou nechcete. Potřebujete více klidu, lásky, harmonie a porozumění sama sobě i tělu.

Hubněte přirozeně a s lehkostí

Zhubnout a udržet si hezkou postavu netkví v dietách a věčných zákazech, ale v naslouchání svého těla, v harmonii a rovnováze v těle i životě. Je to cesta k sobě, která je naplněná sebeláskou a porozuměním. Proto jsem ho nazvala Hamonické hubnutí.

Když se začnete mít více ráda

Vždy u žen vidím velké posuny ve vztahu k sobě. Často mi říkají, že už jim ani o ta kila nejde, protože jakmile urovnají a prohloubí vztah k sobě, začnout být spokojenější, sebevědomější, a to je pro ně nakonec víc než shozená kila. Je to krásná cesta a jsem moc ráda, že ji s vám mohu i takto sdílet. Stále více žen se zabývá sebepoznáním, a to je moc dobře. Díky tomu dokážeme změnit nejen svůj vzhled a zdraví, ale také svůj život.

Pozvání na přednášku

Pokud s vámi můj přístup k tělu rezonuje, chtěla bych vás pozvat na přednášku o Harmonickém hubnutí. Pokud jste z jiného města, než kde přednáška nyní probíhá, zapište se na stránce pod město, kam je to pro vás nejblíže. Těším se, že se brzy potkáme.

Nečetla jste 1. díl?

Najdete ho na mém blogu tady >>>

Celý článek najdete dále v časopise Sféra na straně 50.

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů