Přírodní lékárnička nejen na cesty.

???????????????????????

Přírodní lékárnička nejen na cesty.

Každý z vás už asi ví, že propojuji zdraví s osobním rozvojem. Nelze být úspěšný a šťastný bez toho, abychom nebyli zdraví.

Vše se vším souvisí. Psychických nemocí a vyčerpání stále přibývá. Proto je důležité  umět si rychle poradit s únavou, vyčerpáním a nějakými běžnými potížemi, které vás přepadnou doma i na cestách.

Natočila jsem pro vás video, kde  předávám své zkušenosti, po čem sáhnu v případě nějakých střevních či žaludečních potíží, pokud cítím vyčerpání, nebo takovou  první pomoc v případě angín, bolesti v krku či chřipek.

Každý člověk je jiný a proto je potřeba, pokud si budete chtít přírodní lékárničku pořídit, abyste dávkování přizpůsobili svému tělo. Osobně vždy začínám s pár kapičkami a pak zvyšuji.

A teď už slíbené video. Pusťte si ho zde:

 

 

 

 

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů