Jdeme na to od lesa

Pokud sledujete mou Fb stránku Žena v harmonii, určitě jste zahlédly, jaké krásné výsledky s ženami máme. Vím, že ne každý má Facebook a tak vám to budu sdílet i tady. Stojí to rozhodně za to!

Harmonické hubnutí

Jak vlastně vzniklo? Tak nějak samo. Poslední rok jsem se začala více soustředit na ženy. Vlastně se to děje už od doby, kdy jsem založila Ženu v harmonii. Takže první semínko bylo zaseto ve Francii. Nikdy jsem nad tématem hubnutí nijak nepřemýšlela, nebo spíše bych řekla, ne jinak, než jak přemýšlím o svých klientech, se kterými jsem řešila jejich zdravotní problémy.

Nadváha je ztráta harmonie v těle i životě

Chodilo ke mně stále více indicií, kdy jsem vyslechla „volání“ a udělala to, co dělám vždycky. Sednu si na zem, vezmu papír z flipchartu a píšu. Dostávám se do absolutního napojení a tak píšu, co mi chodí a během chvíle je hotovo. Program byl na světě. Mám malou uzavřenou skupinu na Fb, kde už mě ženy nějaký pátek znají a tak jsem jim nabídla, jestli to půjde některá z nich vyzkoušet za sníženou cenu, že si chci vyzkoušet, jestli je to funkční model, jaký očekávám, že by měl být.

Nestačila jsem se divit, jaké výsledky ženy měly

Byla to nádhera! Program totiž není postavený tak, jak jsou ženy zvyklé. Na omezení, zákazech a příkazech, co se smí a co se nesmí. Učím ženy, aby mohly jíst všechno a aby se na sebe i na svoji nadváhu dívaly úplně jinak.

Zdravé tělo nepřibírá

Vycházím z letitých zkušeností práce ve východní medicíně, osobním rozvoji a sebepoznání. Tato tři odvětví jsou mou náplní od roku 2005, kdy jsem se na tu cestu vydala a ani v případě hubnutí tomu není jinak. Z mého pohledu zdravé tělo nepřibírá a spokojená žena žije tak, jak žít chce. Když tomu tak není, vyvírají jí různé emoce a nenaplnění, ze kterých dále vzniká nadváha. Řekla jsem to velmi stručně, ale jak už název napovídá, vydala jsem se cestou nastolení harmonie, protože když se uvolní bloky v životě, uvolní se i váha. A tak se i děje a tak je program plný sebepoznání, sebelásky a přináší ženám mnohem krásnější výsledky, než jen shozená kila.

Ženy mění svou postavu i život

Tohle je pro mě asi nejvíc. Ženy nachází a prohlubují vztah k sobě i ke svému tělu. Je krásné to sledovat, podívejte se na reference. Vždyť šťastná žena kolem sebe šíří energii spokojenosti a to má dopad nejen na ní a na rodinu, ale na celé okolí. A co si budeme povídat, dnešní doba potřebuje každého, kdo do společnosti vnese více klidu, míru a pohody. Vlastně asi ani neumím vytvořit jiný program, než seberozvojový. Je to má přirozená vlastnost, posouvat se a hledat další a lepší řešení.

První vlaštovky úspěchu – 3 kg dole první měsíc a to jsme na začátku. Jak se to stalo?

  • Malá změna v nastavení jídla. Ženy jí všechno. Upraví jen to, jak jíst v souladu se svým tělem.
  • Zaměření se na tělo a na to, co potřebuje.
  • Rozhodnutí a první přenastavení ve své hlavě.

Mám velkou radost a přeji to stejné i dalším ženám, které se rozhodly pro změnu a dává jim smysl, že hubnutí není o dietě, ale o rovnováze v těle i životě. Vím, že mají ženy často velmi špatné zkušenosti s hubnutím. O to víc jsem ráda, že nesu poselství, že to může změnit každá, která se pro změnu rozhodne.

Výsledky po třech měsících

Tři ženy a každá jde svým tempem. Jsme spokojené, protože každá z nich měla jiný váhový cíl. Jedna zhubla o kousek víc, než si naplánovala, druhá si plní svůj záměr, že chce zhubnout 20 kg, takže pokračuje dál a třetí jde pomaleji, ale také pokračuje.

Z čeho mám ještě větší radost je, že:

  • vyzařují úplně jinou energii, protože jsou (jak samy říkají), spokojenější a sebevědomější,
  • jedna hlásí, že je veselejší a odešly jí občasné depky,
  • druhá hlásí, že ji stále leze sebevědomí nahoru,
  • třetí si pochvaluje plošší bříško.

Trošku nás trápí, že už máme před sebou jen měsíc. Tato startovací skupina měla program na čtyři měsíce a poté jsem program upravila na tři. Vidíme se 1x za měsíc osobně a to si společně moc užíváme. Zbytek se odehrává v uzavřené skupině on-line.

Ženy objevují všechny souvislosti, které je důležité znát, když si chceme udržet postavu, nebo nějaké to kilo shodit. Věnujeme se mnoha tématům, od jídla až po nastavení mysli. Společně objevujeme, co se nachází v jejich nitru. Takové to, co navenek nevidíte a ani netušíte že vám to zásadně ovlivňuje váhu i život. Je to hodně přínosné!

Dnes už běží další skupiny

Pokud vás toto téma zajímá, přijďte na přednášku. Vnímám ji jako důležitý krok, kdy se nejen seznámíte s tím, na jakých principech je program postavený, ale už tam vám to začne všechno zapadat. Uvidíte, že i vy můžete zhubnout a je jedno, jak špatnou zkušenost s hubnutím máte. Stačí být otevřená tomu, že hubnutí už dávno není o dietách a že existuje způsob, jak to dělat přirozeně a v souladu se svým tělem a být více v harmonii sama se sebou. Je to krásná cesta! 🌸 Pokud mě znáte a víte, jak pracuji, nebo máte kamarádku, která už má s Harmonickým hubnutím zkušenost, můžete přijít rovnou do programu.

Dvě skupiny na čtvrt roku

10. 1. 2023 začíná další skupinka žen. Takže pokud se chcete také hezky cítit a zase se obléknout do šatů, které vám možná už roky visí ve skříni, pojďte do toho. 🌸 Jedna žena po měsíci a půl v programu jedny takhle znovu ze skříně vytáhla a? Už jí zase seknou. Mám radost z výsledků i ze společné cesty. O tu totiž jde. Všechny nás to baví. Žádný stres z diety. Těm už z dálky máváme. 😀 My na to jdeme totiž od lesa! A nakonec jedno z mnoha sdílení ze skupiny.

Znovu jsem se oblékla do saténové košilky ❤️

Tak děvčata. K tématu staré a nové Já. ❤️ Teď jsem si oblékla saténovou košilku, kterou jsem na sobě neměla snad 20 let. Mám ji pořád schovanou. A dneska to tedy šlooo. 😃 Takže mé nové Já se může obléci do 20 let staré/nové košilky! Perfektní!! 🤯

Přijďte na přednášku

Přednáška probíhá každý měsíc. Podívat se můžete zde >>>

Tagy:
Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů