7 DNÍ O ZDRAVÍ

7 dní o ZDRAVÍ

Dnešním dnem odstartuji týden o zdraví. Takže se můžete každý den těšit na informace o tom, jak více vnímat své tělo a jak rozpoznat oč si tělo žádá.

Pokud nejste zdraví, nejde v životě skoro nic. Tedy nejde to jako po másle.
A pokud sdílíte alespoň trošku můj životní styl, pak by vás toto téma mohlo zajímat.

Proč jsem pro vás připravila týden o zdraví? Protože zdraví je součástí životní svobody a má hodně společného s postoji a s myslí. I zdraví je součástí osobního rozvoje.

Dozvíte se zde, jak je vše propojené. Tělo je geniální a když člověk tuto genialitu pochopí, nebo se alespoň bude snažit ji chápat, má vyhráno.

Někdo může říci, že to nemá smysl, že jsou věci dědičné a nejde s tím nic dělat. Nesouhlasím. Právě tyto slabosti byste měli brát v první řadě na zřetel a dělat prevenci, abyste nedošli ke stejnému výsledku, jako generace před vámi..

Můj tatínek zemřel velmi brzy na infarkt. Měl ho během 10 let dvakrát. Takže mám dvě možnosti. Buď budu o sebe více pečovat, nebo si řeknu, že to nemá smysl a můj život bude patrně velmi, velmi krátký.

Je na každém, jaký zvolí přístup. Každý máme jinou realitu ve které žijeme. A každý se můžeme svobodně rozhodnout.

Péče o své zdraví je o zodpovědnosti. Takže vy, kdo jste zodpovědností políbení, jdeme do toho.

Vysvětlovat to budu prakticky, srozumitelně a lidsky. Chci, abyste nahlédli pod pokličku tajemství těla.

Alespoň nějaké základy, abyste mohli se svým tělem více komunikovat a včas zaregistrovat, že je potřeba mu pomoci. Vždyť je vaše.

Vše probíhá na facebooku. Takže pokud budete chtít být více v ději, přijďte mezi nás.

Přeji vám krásný týden plný inspirace. Užijte si to a hlavně to postupně zakomponujte do svého života.

Nechte otevřenou mysl, přemýšlejte si o tom, i když vám to třeba z počátku nebude dávat smysl. Já jsem k těmto poznatkům došla postupně po mnoho let a vám to tady naservíruji najednou.

Těšte se, zítra ráno začínáme.

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů