Začni hořet

začni hořet

Když jsem před patnácti lety začala číst knihy osobního rozvoje, byla jsem nadšená z toho, že věci fungují jinak, než si myslíme, že fungují. Změnou myšlení a postojů je člověk schopen posunout se dál. K místu, kde by chtěl být a kde je šťastný.

Když jsem poprvé vyhledala pomoc u terapeuta, protože jsem byla na dně a chtěla jsem se uzdravit, překvapilo mě, že je opět vše jinak, než si myslíme a chápeme.

Pak mi přišlo zcela přirozené tyto dva směry spojit a vznikl z toho můj nový životní styl. Ten, který mi dává smysl a chuť k životu.

Naučila jsem se více přemýšlet a vidět souvislosti mezi nemocí, emocemi, postoji a myšlením, protože z toho pramení, jak žijeme a jak se cítíme.

To, jak se cítíme, jak žijeme a konáme, je odrazem toho, jak jsme uvnitř nastavení. Jsou tam všechna naše omezení i povolení.

Když dnes vidím, jak přibývá vyčerpaných lidí, cítím potřebu sdílet další své zkušenosti, jak z toho ven. Budu poukazovat na momenty v životě, které mohou být příčinou toho, proč se možná cítíte na dně.

Životní svoboda opravdu začíná uvnitř. Skrze sebe měníme svůj život venku.

Možná se budete divit, ale klacky pod nohy, klademe hlavně sami sobě. Proto bych dnešním dnem odstartovala seriál o tom, čeho se vyvarovat, nebo co dělat, abyste i vy šli cestou vzhůru.

Protože miluji cestování a chci, aby to pro vás nebyla jen moudra, udělala jsem z toho na facebooku i cestovatelský zážitek. Pozvu vás na krásná místa, kde se mi líbilo. Může to být tip pro vás, kam se příště zajet podívat. Pokud jste rádi doma a chcete pohladit na duši, pak uvítáte pohled na krásná slunná místa. Stačí, když přejdete na Facebookovou stránku Životní svoboda a můžete se kochat (vpravo vedle článku).

IMG_2549

Vy, kdo nemáte Facebook, zakomponuji pár snímků do článku. Jen tak, pro radost.

Městečko Éze ve Francii stojí za to vidět. Podívejte se na Facebook. Je nádherné!

IMG_2379 IMG_2423IMG_2414

 

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů