Vznikla Žena v harmonii

Mám pro vás velkou novinku a dnes nastal čas, kdy ji s vámi chci sdílet. Vznikl nový projekt, má nová firma, směr a vize, která mi dává obrovský smysl.

♥️ Vznikla Žena v harmonii ♥️

Dva roky jsem silně cítila, že potřebuji udělat další větší krok a změnu. Někde uvnitř mě začínala plápolat jiskřička, která neměla úplnou podobu. Věděla jsem, že projekt bude o celistvosti, propojení všeho, co může druhým v celistvosti pomoci komplexně.

Za mnoho let práce s klienty a na sobě, jak v oblasti zdraví, tak v oblasti sebepoznání a seberozvoje, jsem viděla, jak spolu vše souvisí a jak jedno bez druhého nefunguje.

Je toho tolik, co je spjato s tím, jak budeme žít a jak se budeme cítit

Věděla jsem, že už si to všechno nemůžu nechávat jen pro sebe. Jen mi nebylo úplně jasné, pro koho to vlastně všechno budu dělat.

27. 9. 2019 jsem společně s kamarádkou Markétou Královou odletěla do Francie. Francie je mým druhým domovem. Vždycky mě její energie podpoří. A tak jsem i tentokrát věřila v její podporu. Vložila jsem všechnu důvěru v to, že se něco zlomí, povolí a zahlédnu nový směr, kterým mám jít.

Během pobytu jsme s Markét udělaly takovou meditaci. Ponořila jsem se hluboko do svého nitra a ona mi kladla otázky. Ptala se mě na to, co vidím a cítím vnitřním zrakem.

Byly jste všechny tak krásné!

Jasně a zřetelně jsem cítila a viděla zářivé ženy. Vypadaly jako víly v jemných dlouhých šatech s věnečkem na hlavě. Byly spokojené a všude, kde stály, se rozprostírala zář.

Zář ženy, která jen byla. Nemusela nic dělat. Neprovokovala, nebyla vyzývavá, a přesto si byla vědomá sebe sama. Zářila a její sebevědomí bylo tak přirozené. Cítila jsem z ní, že se stala tou nejlepší, jakou mohla za svůj život být. Líbilo se mi to a pocítila jsem, že tohle přesně je moje.

Je to dokonce něco, co jsem za život sama v sobě trochu potlačila. Pár dní jsem to na sebe nechala působit. Každým dnem se ve mně upevňovalo rozhodnutí, že touhle cestou chci jít.

Mělo to však ale

Nevěděla jsem, jakým názvem vše spojím, aby bylo vyjádření dost jasné, pevné, komplexní a přitom jemné. Jediné, co jsem věděla, bylo, že to musí být v duchu harmonie. Vždyť být zdravá je o rovnováze. Být sebevědomá je o harmonii k sobě samé. Chodit krásně oblékaná a vypadat pěkně je o lásce k sobě.

Den před odletem se to stalo

Den před odletem, tedy 6. 10. 2019, jsem šla ve Venelles na poslední procházku. Nikdy nezapomenu, jak jsem šla směrem do parku, kde je most, přes který se musí přejít. U mostu jako by mě někdo prudce zastavil, doslova zamezil vstupu na most, a řekl: Tam nechoď! Teď ne!

Poslechla jsem, ostatně jako vždy, když mi přijdou takové signály. Otočila jsem se a sama sobě a tomu nahoře položila otázku: „Kam mám tedy jít?“ Přišla odpověď: „Tudy, doprava.“

„Dobře“, pomyslela jsem si a šla ulicí, kterou jsem ještě nešla. Na jejím konci jsem se podívala před sebe a viděla kopec a na něm dva vysoké stromy. „Tam běž“, přišla informace z ticha. Jsem zvyklá vnímat svou intuici (vedení), a tak jsem šla směrem na kopec.

Na vršku, kde byly dva obrovské stromy, byl i kostel. Ocitla jsem se na nejvyšším místě tohoto města. Mám ráda místa blíž k nebi, protože jsem tam více spojená s universem. Sedla jsem si na lavičku, dívala se na krajinu, rozjímala, napojovala se „nahoru“ a na energii místa a země. Země, která mě vždy učiní šťastnější a větší.

Odešla jsem v důvěře, že je a bude vše, jak má být, a má cesta se objeví

Ten večer jsem byla hodně neklidná. U ničeho jsem nevydržela. Pouštěla jsem si různá videa, ale nic mě neudrželo v pozornosti a klidu.

Ano, tohle je to pravé!

Hodinu před půlnocí se to stalo! Byl mi shora poslán název Žena v harmonii a s ním i vize a možnosti propojení. Byla jsem s názvem v absolutním souladu, jako by čekal jen na mě. Cítila jsem, jak mi srdce poskakovalo radostí i nadšením, jako už dlouho ne. Ano, tohle je to pravé! Srdce a duše pozná, co je vaše cesta. A tahle byla ta má, která mi dává obrovský smysl a je spojená s vámi, s ženami, které chtějí být zdravé, v souladu samy se sebou, rozkvést do krásy a přitom zářit do všech stran.

Propojit vnitřní a vnější krásu mi dávalo ohromný smysl

Zapadalo to jako puzzle, když jsem si vybavila, co všechno jsem se za život naučila, co vím, a zároveň, když jsem si vybavila meditaci, ve které jsem viděla spoustu zářivých žen.

Přesně tuhle energii a spojitosti jsem v názvu i směru cítila. Přesně tohle je to, na co jsem čekala, abych na své další cestě byla tam, kde mám být. Tam, kde naplňuji to, proč tu každý z nás je.

Co když ten název existuje?

Pak jsem si uvědomila, že název Žena v harmonii může být obsazený. Vzala jsem počítač a honem jsem šla hledat, jestli název existuje. Neexistoval! V té hromadě projektů, kdy se ženy zabývají podobným tématem, bylo až k neuvěření, že je volný. Okamžitě jsem si registrovala doménu. Přála jsem si, aby to bylo v zemi, která mi vždy tolik dává.

Žena v harmonii má česko-francouzské kořeny

Za její kořeny a za vše, co se odehrálo, jsem nesmírně vděčná a šťastná. Věřím, že i vy pocítíte, jakou sílu v sobě tohle spojení nese. Není nic hezčího a lepšího, než když život a vše v něm plyne. A to se teď děje mně a bude se to dít i vám. V mém případě se to děje na půdě, kde jsem se narodila a na té, která mi dává svobodu a umocňuje vlastní velikost.

Mé přání je, abychom byly zářivé a šťastné

Když nás ten nahoře stvořil, dal nám ženám velké dary. Dary, na které jsem zapomněly nebo jich dostatečně nevyužíváme. Mnohdy se jako ženy ani necítíme. Potlačily jsem vlastní ženskost a uvěřily, že takhle to třeba má být. Některé z nás dokonce odsuzují, když žena stojí pevně ve své ženskosti. Přitom je všechno stále o stejném nastavení. Čemu kdo niterně uvěří, stane se jeho pravdou a následně realitou v dobrém, ale i zlém.

Zvu vás na společnou cestu

Na cestu nejen se mnou, ale také s dalšími ženami, které naše životy a růst podpoří, okoření, posunou, a především zharmonizují. Pokud totiž uvěříte v sebe, ve svoji cestu i jedinečnost, pokud zahlédnete, jaké bohatství v sobě skrýváte, jaké možnosti máte, pak budete opravdu spokojená a šťastná.

Vzniklo ve Venelles, Provence-Alpes-Côte d’Azur 6. 10. 2019

Přijďte do centra Ženy v harmonii

Rok 2020 začínám v novém. Tolik změn se odehrálo na zlomu roku. Od února 2020 se můžete těšit na setkání, workshopy, semináře, přednášky i posezení jen tak.

Přijďte na terapii

Můžete se přijít nechat naměřit na přístrojích a řešit své zdravotní potíže, tak jak to vždy bývalo, a na co jste u mě zvyklé. Na tom se nic nemění. Můžete přijít řešit i svůj vzhled, protože tak, jak vypadáme uvnitř, vypadáme i navenek. Ano, je to tak.

Jak vypadáme uvnitř, vypadáme navenek

Pro dobré zdraví a pěkný vzhled je potřeba něco udělat. Co? Tak to se všechno dozvíte právě v centru v Praze 4 Krči. Třeba takový Beauty day, který proběhne 18. 2. 2020 a na kterém se dozvíte, jak ošetřit své tělo, abyste neměla zbytečné vrásky, povislé bříško nebo zadeček, což se kvůli stárnutí nebo po porodu stává.

Staňte se jednou z nás, staňte se Ženou v harmonii. ♥️

Těším se na vás a na společnou cestu.

P.S. Stránky www.zenavharmonii.cz se dodělávají. Dám vám vědět hned, jak budou spuštěny. Zatím se uvidíme na Facebooku, a pokud jste si stáhla e-book 5 rad, jak začít hořet, pak jste v mé databázi a vám napíšu jako prvním.

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů