Také chcete žít takový život, který ve svých snech občas zahlédnete?

Tři proměny lusknutím prstu

První se vás zeptám: „Jste v pohodě?“ 

Jasně, že jste v pohodě! Skoro všichni to říkají. Ale je to pravda? Fakt jste v pohodě a nic byste na svém životě neměnili? Já tedy jo. Mám radost z každého dalšího kroku vpřed, který udělám, a cítím, že jsem se zbavila dalšího závaží.

Řeknu vám tajemství:

Když se podíváte na svá záda, i vy na nich nosíte batoh se závažím.“

Fakt. Dobře, někdo baťůžek, ale někdo celou krosnu. 😊

Co si budeme nalhávat. Hrajeme hru, že jsme happy. No jasně! Co by si o nás ostatní řekli, kdybychom si přiznali, že jsme zranitelní. Vždyť žijeme v tvrdém světě konkurence, nemůžeme ukazovat zranitelnost. A tak jsme si vytvořili „happy masky. „Jak se máš?“ „Jóó dobrý, člověče, jde to.“

Jenomže pod „happy maskou to až tak happy není. Existují tisíce důvodů, proč to tak děláme. Někteří se bojí přiznat, jak na tom jsou, protože se v tom už nechtějí babrat. Jiní mají vnitřní nastavení, že musí všechno zvládnout.

Další se dívají na okolí – co by si mysleli ostatní? A další mají třeba malé děti a chtějí, aby vyrostly v radostné rodině. Nepotřebují, aby ti malí cvrčci vnímali, že rodič nenese jeden batoh těžkostí, ale rovnou dva.

A jak tak jdu životem, svou pracovní praxí a jsem s vámi, klienty, nenechává mě to v klidu. Ovlivňuje to celou naši společnost, místo, kde bydlíme, všechny, se kterými pracujeme, žijeme. Prostě jsem nabyla dojmu, že je potřeba mít trochu víc šťávy. Víc si život užívat a nebýt otrokem doby.

Všechno je přece o rozhodnutí.

 • Vy se rozhodnete, jestli budete hrát hru uspěchaného světa, anebo zůstanete klidní.
 • Vy se rozhodnete, jestli se budete vztekat za volantem pro každou maličkost.
 • Vy se rozhodnete, jestli by se vám šiklo, být ale opravdu více happy, anebo si jen na šťastného hrát.
 • Vy budete ti, kteří to dokáží změnit.

A tak jsem rok a půl pracovala na kurzu Začni hořet, věnovala jsem mu rok a půl svého života, aby byl opravdu dokonalý a provedl vás hlubokou proměnou.

První kolo kurzu bylo spuštěno a já bych se s vámi ráda podělila o první vlaštovky proměn.

Mám neskonalou radost ze všech, kdo jsou v kurzu a začali svůj život měnit.

PROMĚNY jim jdou až neskutečně rychle

Zajímají vás? Čtěte dál.

👍 1. PROMĚNA

Po prvním týdnu JSEM vnitřně klidnější, silnější, smířenější a šťastnější. <3… začínám se probouzet ze strnulého stavu.

Po prvním týdnu v kurzu VĚŘÍM, že budu skutečně žít takový život, který občas ve svých vizích zahlédnu. 🌸♨️💃🎨🎼🎶🔮

DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI 🙏💓

👍 2. PROMĚNA

Tenhle týden pro mě byl hodně zajímavý, bylo to něco, co jsem nikdy nedělala, a když jsem se hlásila do kurzu, tak jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu a jak to všechno bude probíhat. Teď jsem ráda, že jsem se odhodlala.

Byl to zajímavý týden s vámi a překvapilo mě, že už první den jsem si říkala, že až skončíme šestý týden, tak mi to tu bude chybět.🤔 Takže za mě, Leni, moc děkuji, kurz je úžasný a je vidět, že sis s ním dala hodně práce, protože je fakt „vymazlený“ do detailu 😍 …těším se na příští týden…

👍 3. PROMĚNA

Největší „AHA moment“ pro mě bylo uvědomění, jak jsem ochotná pro každého udělat cokoliv, ale pro sebe nic, taková sebe­‑sabotáž. Přišla mi otázka: „Proč ne pro sebe???“ Ale žádnou odpověď jsem nenašla. A tak jsem to změnila. Takže za mě první týden 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Krásné, co říkáte? A to netuší, co všechno je ještě čeká. Vždyť jsme teprve v prvním týdnu!

Kurz je pro každého, kdo se chce posunout dál. Pokud cítíte, že byste se potřebovali posunout vpřed a chcete se naučit:

 • lépe zvládat své nálady,
 • dostávat se rychleji z negativních emocí do pozitivních,
 • udržet si vnitřní energii,
 • najít větší vnitřní klid,
 • podívat se, jestli vás vnitřní přesvědčení nedrží zbytečně při zemi,
 • zvýšit svoji sebeúctu i sebevědomí,
 • být silnější, klidnější, vyrovnanější – pravdivě happy,
 • najít a vystavět stabilní základy, které vám zpevní vztahy i podnikání,
 • lépe porozumět sami sobě a být sami se sebou více v souladu,

pak je pro vás kurz jako dělaný.

Pokud i vy cítíte, že byste potřebovali nový vítr do plachet a novou šťávu do života, podívejte se na to, co všechno v kurzu Začni hořet vyřešíte.

P.S.

Stav vyhoření nebo jeho předchozí stupně u sebe téměř nikdo nevidí, takže se na tohle slovíčko neupínejte. Jsem si vědoma, že kurz je pro půlku národa i přesto, že jste „happy“. 😊

Většina těch, kdo jsou v kurzu do něj nevstoupili s pocitem a vědomím, že jsou vyhořelí. Jak to vypadlo po jednom týdnu?

Jj, Lenka měla pravdu, že můj život je těžší, než si myslím (nebo jsem si předstírala, abych se nezbláznila). Tak věřím, že nyní dozrál čas, ponořit se ještě více do sebe a svého života, a tak se posunout dál.

Jsem zodpovědná za ostatní, tam se hodnotím na nejvyšší stupeň, za sebe, tak tam jsem hodně nízko. Jsem ztracená a nedivím se, že jsem vyhořela.

Leni , ty Tvé dny kurzů mi přesně zapadají do mých dnů. Včera jsem byla ráno úplně na šlupky, ale po udělání úkolu PROČ, mi bylo fakt nádherně, protože jsem si poprvé pravdivě přiznala věci, tak jak jsou a dost se mi ulevilo. :))

Během 1. týdne jsem si musela přiznat, že vyhoření, je víc než mé aktuální téma – díky tématům 1. týdne jsem to uviděla, přiznala a odevzdala = přestávám se snažit „být dokonalou“ a více si všímat svých potřeb a pocitů.

Asi by mělo být VAROVÁNÍ před spuštěním kurzu, že se může převrátit život vzhůru nohama.

 A teď za mě. Ano, tenhle kurz je opravdu NÁŠUP, jsem si toho vědoma. Dokáže člověku převrátit život vzhůru nohama, to je taky pravda. Je hluboce transformační!

Kladu si otázku. Je lepší nějak přežívat a držet vše nahromaděné  pod pokličkou, nebo je lepší se podívat pravdě do očí a mít šanci svůj život změnit? Na to si musí odpovědět každý sám. A podle toho i jednat. V kurzu jsou ti, co se rozhodli JEDNAT! Jsou úžasní. A ještě něco na závěr. Teď přistála tato zpráva v uzavřené skupině.

Na jednu stranu to celé je náročné, přiznat si věci apod. Na druhou je to pro mě velmi osvobozující. Tenhle kurz je pro mě, OSVOBOZUJÍCÍ! Zjistila jsem, co mě drží nad vodou a co potápí, a že vše zlé je pro něco dobré. Prostě pořekadla platí, vše má svůj smysl.

Víte na co je potřeba si dát pozor?

V životě všichni hledáme zkratky a paradoxně volíme ty nejdelší cesty. Zamotáváme se v různých rozhodnutí, protože se nedokážeme zastavit, dát se do klidu a udělat si odstup. Analyzovat si, kam chci v soukromém nebo pracovním životě jít a pak dělat patřičné kroky. Neustále nás zahlcuje chaos a stres, který nás vede úplně jiným směrem, než kde bychom chtěli být.  

Proto je tady kurz. Cestička už je prošlapaná a vy si díky němu uděláte jasno jak v osobním, tak pracovním životě. Navíc jsem pro vás nachystala novinku. Můžete si pořídit pouze první týden kurzu. Pěkně si to osahat a pak se rozhodnout, jestli půjdeme společně dál. Určitě se na to podívejte. Tady máte odkaz.  Stihnete i předprodej. 

Zvolte opravdu zkratku. 🙂

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře
 1. Ľudmila Surkovska napsal:

  Chcela by som skúsiť vás kurz a energetické tabletky.

  • Lenka Pavlíková napsal:

   Dobrý den,
   Ludmilo, klikněte na odkaz Začni hořet (v článku), kde se Vám objeví stránka kurzu a tam se zaregistrujte. Hned jak bude nový termín, dostanete informace mezi prvními. Navíc určitě dostanete nějaký pěkný bonus. 🙂 Termín otevření další vlny kurzu bude v brzké době. Budu se na Vás těšit.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů