Jak si co nejrychleji dodat energii?

Hned vám to povím a jde to opravdu rychle, nicméně nejdříve si musíme říct, proč energii nemáte. Hlavních důvodů je několik. Postupně napíšu ty klíčové.

Proč přicházíte o energii?

Ve vašem životě se děje něco, co už vaše tělo není schopno zvládnout. Hodně pracujete, nebo řešíte dlouhodobě nějaké problémy, které jsou náročné. Velice často jsou to zásadní životní rozhodnutí.

Ani nevíte, jak vás chápu. Bývají to zásadní problémy jako je rozvod, rozchod, problémy ve firmě, v práci, nebo řešíme bolestivé vztahy. Aby toho na nás nebylo málo, velice často se to sejde a tak není sranda to všechno ustát. A všechny tyto problémy odčerpávají naši životní energii. Proto je tak důležité následující krok.

Učíme se být více výkonní, ale…

Často se učíme, jak být výkonní, ale zapomíná se na to, že s každým dalším výkonem a nárokem na sebe, čerpáme ze svého těla životně důležitou energii. Energii, kterou si můžete představit jako benzín v nádrži auta. Každý z nás ví, že čím rychleji autem jede, tím větší spotřebu benzinu má.

Málo ale přemýšlíme nad tím, že to má naše tělo stejně. Jen následky jsou daleko fatálnější. Tělo má své mechanismy a ty nejde obejít, jak si stále myslíme. Takže když energii čerpáme, musíme si ji umět i dodat.

Tohle je opravdu moc důležité!

Způsobů, jak si dodat energii je hodně a vy o nich moc dobře víte. Asi nemá cenu říkat, že musíte začít odpočívat, relaxovat, řešit stávající problémy, protože čím déle se táhnou, tím více sil vás to bude stát.

Dnes vám chci říct, co dělám, když mi takové období přijde a já vidím, že mi na to síly nestačí. Okamžitě si nasazuji produkt Sir Antons Secret. Dělám to opravdu včas. Proč? Protože nechci propadnout na dno svých sil psychických ani fyzických. Tohle je opravdu moc moc důležité!

Lidé přesně tento krok nedělají a přitom tohle je jako když zatáhnete za svou záchrannou brzdu. Tablety do těla dodávají potřebnou energii a zároveň vám podpoří psychiku. Za roky praxe a spoustou zkušeností s různými preparáty je tento produkt stále jedinečný, protože dělá díky své receptuře a způsobu zpracování to, co na trhu prostě není.

Dodat energii + zklidnit = to je jedinečnost, která je nenahraditelná. Ono to dokonce vypadá, že to ani není možné, protože běžné výrobky buď energii dodávají, nebo vás tlumí. A proto mám tento produkt tak ráda a hojně ho využívám.

Lepší soustředěnost a paměť

Co vnímám jako důležité, že podpoří vaše soustředění a paměť. Určitě jste si všimli, že když prožíváte stres, neudržíte svou pozornost tak dobře. Častěji zapomínáte, protože stres přesně tohle dělá. To má samozřejmě dopad na vaši práci. Takže když nemáte záchrannou brzdu, je to jako sněhová koule. Stres, zmatek, nedostatek energie, spousta nepříjemných pocitů a emocí a dříve nebo později se přihlásí o slovo nemoc.

Vaše záchranná brzda

Nic z toho ale nemusí být, pokud to uděláte včas. Říkám lidem, že je to můj životní styl. Když vidím, že se na mě něco řítí a nebo když se necítím komfortně, tak si prostě zobnu Sira Antona a lidé často ani nepoznají, že něco řeším. Takže to není tím, že nemám problémy, ale protože si rychle dodám energii a zklidním psychiku, protože nechci být nemocná, nechci dojít na samé dno. Je mi také jasné, že čím méně energie ztratím, tím lehčí můj život bude.

I váš život může být lehčí

Myslím si, že jediný rozdíl mezi lidmi je ten, že někteří se neustále posouvají a hledají způsoby, jak co vyřešit. Druzí zůstávají stát a postupně se utápí ve svých problémech. Problémy k životu prostě patří a každý z nás je občas zažije. Klíčem ale je, co pro sebe uděláte, jak k sobě přistupujete. Jestli se budete trýznit a padnete na dno, nebo včas zatáhnete za záchranou brzdu.

Jen to musí být včas

Podpořit své tělo i psychiku včas je jedním z kroků vědomých lidí, protože už ví, že pokud chtějí jiný a lepší výsledek, musí v životě něco udělat jinak. A tohle je přesně ten krok, který k tomu patří. Doplnit palivo, aby tělo mohlo spokojeně fungovat a nenechalo vás ve štychu.

Buďte k sobě laskaví – i tento krok je důležitý

Víte, ono i to, zda se nevyčerpám na dřeň je otázkou sebelásky. Můžu být vlastním tyranem a vyčerpávat vlastní energii a pak být překvapená, co se to děje. Můžu se mít ale také ráda a tak svému tělu dodám to, co mu díky své životní situaci nebo tempu odpírám.

Je to palivo pro tělo. Běžně, když máte hlad, jdete a najíte se. To stejné je potřeba udělat, když se cítíte psychicky, nebo fyzicky vyčerpanější, unavenější.

Takto vyživíte své tělo (orgány a psychiku) a díky tomu pak zvládnete vše lépe a snadněji. Nemusíte čekat, až padnete na dno. Pak se z něho špatně zvedá. Ten kdo už zakusil, ví. Je důležité udržet v těle rovnováhu. Výdej nesmí být vyšší, než příjem. Běžně to máme naopak. Hodně výdeje a příjem minimální a ještě to bereme jako normální stav. Normální to není a tělo si to nenechá líbit, má totiž své hranice.

Mohla bych k tomu napsat víc, jak tělo funguje a proč je naše energie tak důležitá, ale to až někdy příště. Dnes jsem vám chtěla předat tento důležitý krok – podpořit své tělo co nejdříve. Krok, který je běžnou součástí mého života. Začínám včas, tedy při příznacích únavyvnitřní nespokojenosti. Vyplatí se to!

Ať můžete zářit

Miluji tento životní styl a jsem ráda, že ho můžu předávat. Bude tak na světě více zářících lidí. Zrovna včera mi jedna žena, kde jsem byla pracovně řekla: „Jak jste vstoupila do místnosti, jako by se to tu rozzářilo, jako byste sem vnesla světlo.“

Bylo to moc milé a já vím, že se to děje právě kvůli tomuto přístupu. Pečovat o sebe, o tělo i psychiku je opravdu znakem sebelásky. Obráceně je to sebedestrukce. Také jsem ji zažila a už bych neměnila. Proč mi to všechno dává smysl? Pro tohle:

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů