Hledáte ve svém životě řešení?

Co když ho nevidíte? Nevíte, kudy se vydat, aby vaše rozhodnutí bylo správné? Navíc je toho tolik, co potřebujete vyřešit?! Nebo si nejste jisti tím, co je TO, co vás tíží?

Každý z nás má chvilky, kdy neví, kudy kam. Někdo proto, že se vypořádává s prekérními situacemi v rodině nebo v práci. Jiný proto, že odkládá drobné problémy na později, a za tu dobu jich nastřádá celý pytel. A pak se najednou prodíráme pocitem, že bychom se nejraději na všechno vykašlali, protože těch věcí je tolik, že nám z toho jde hlava kolem.

Někdy o tom, co máte řešit, víte, ale pořád to schováváte pod pokličku, protože úplně nevidíte způsob, nevidíte cestu

Odkládáte všechno, kde nevidíte jednoduchou cestu. Jenomže ono vás to odkládání dřív nebo později stejně doběhne.

Nemusí jít o velké věci. Nemusíte řešit rozvod, vztahy v rodině nebo v práci, abyste se cítili jako přejetí vojenskou technikou.

Stačí, když se i ty malé problémy opakují, ale vy netušíte, že právě ony jsou tím, co vás den po dni ždíme jako citrón

To, že hned nevidíte cestu, vás otráví natolik, že nemáte na nic náladu. Poflakujete se od jednoho k druhému a neužijete si den tak, jak byste si ho užít mohli. Ani v práci nejste výkonní tak, jak byste chtěli a potřebovali.

Stačí, abyste měli otevřených několik záležitostí, které neřešíte, a máte pocit, jako byste měli na noze olověnou kouli.

  • Stačí, abyste týdny a měsíce odkládali věc, se kterou si nevíte rady, a stojí vás to hromadu energie.
  • Stačí, když si neumíte přesně pojmenovat, co vás táhne ke dnu. Máte kvůli tomu špatnou náladu a jediné, co cítíte, je příval únavy a nechuť cokoli dělat.
  • Stačí, abyste si nebyli vědomi, kam se ztrácí vaše energie, a budete mít pocit, že je pro vás měsíc za měsícem a rok za rokem těžší.

Čím více „problémů“ – tedy nevyřešených věcí – máte, tím větší tíhu za sebou vlečete. Můžete si pak připadat jako tažný vlak, který má stovku vagonů, a navíc jede do kopce.

Víte, co se stane, když si problém jasně pojmenujete, zaměříte se na něj a začnete ho řešit? Ohromně se vám uleví! Jako by se vagony vyprázdnily a vy si zase jedete volně a svižně dál.

Umět si přesně a jasně pojmenovat, co vás tíží, je základ úspěchu

Ano, umět si přesně a jasně pojmenovat co vás tíží je základ úspěchu. Je to i důvod, proč lekce Kam proudí má energie, která je na začátku kurzu Začni hořet, otevřela lidem oči. Byli z ní překvapení, nadšení, ale někdy i zaskočení, protože si uvědomili, co všechno zavírají do své třinácté komnaty.

I to, co jste uzavřeli do své 13. komnaty, se vyčistí

Má to tak každý. To, co vás sžírá zevnitř, hledáte venku. Příčina vaší bolesti nebo nepohody je častokrát úplně jinde, než kde ji hledáte.

Pokud už dlouho nevidíte ve svém životě řešení a chtěli byste si umět přesně a jasně pojmenovat, proč je vám mizerně a kam se sakra ta vaše energie a nadšení ze života ztrácí, mám pro vás překvápko.

Otevírám další kolo kurzu Začni hořet. Abyste si ho mohli „osahat“, můžete si koupit jen první týden za symbolickou cenu a po prvním týdnu se rozhodnout, zda si pořídíte i zbytek kurzu.

Alespoň v krátkosti se podívejte, co v prvním týdnu získáte:

První den

Uděláme si společně audit. Je to takový pohled na určité části vašeho života. Budeme se věnovat tomu, jak se cítíte psychicky, povíme si něco o vašich myšlenkách a mysli, podíváme se pod pokličku vašim náladám.

Lidé, kteří jsou vyčerpaní, ztrácí své vize a plány, proto si uděláme i jejich audit. Jukneme se, jak vás ovlivňuje sebevědomí, a zjistíme, jestli nebrzdí vaše podnikání i osobní život.

Druhý den

Odhalíme vaše PROČ. Proč je naše hnací síla. Proč něco děláte musí mít hlubší smysl, abyste nevyhořeli. Proč je vaše vnitřní motivace. Jak asi už víte, vnější motivace funguje jen chvíli. Proto i vy musíte své proč znát nebo objevit. Podíváme se, co potřebujete mít vyřešené, abyste žili a pracovali s větší lehkostí.

Třetí den

Třetí den je taky výživný! Uděláte si jasno v tom, proč nemáte sílu, abyste vydělali tolik peněz, kolik potřebujete. Určitě je vám jasné, že k podnikání potřebujete hromadu energie. Když ji nemáte, jak chcete budovat firmu? Jak chcete vydělávat? Možná o podnikání teprve uvažujete. Pro vás je kurz skvělý start, abyste poznali své zdroje a po cestě neztratili sílu.

Podíváte se pravdě do očí a najdete pachatele, který vás připravuje o životní elán. Přesně a jasně uvidíte, kolik pozornosti dáváte tomu, co vás ničí, a jak vám kvůli tomu je.

Zřejmě budete překvapeni, že nečerpáte energii tam, kde ji čerpat můžete a kde je váš zdroj. Budete patrně zaskočeni i tím, kolik energie vás stojí přítomnost některých lidí. Někdy je člověk ohromen, jak moc rozdává a jak málo se mu vrací.

Bylo by toho hodně, kdybych měla vypisovat, co všechno si v tento den uvědomíte, lepší bude, když to zjistíte sami. A že toho ještě je!

Přečtěte si zkušenost mé korektorky, která všechny texty v kurzu opravovala:

Tahle část kurzu mě zasáhla. Byla pro mě odrazovým můstkem ke všem životním změnám. Posvítila jsem si na to, kam proudí má pozornost a čemu věnuji energii. Pojmenovala jsem si priority ve svém životě a díky tomu jsem dokázala najít „nové“ zdroje, nebo spíš líp využít energii, kterou jsem ze zvyku napínala neefektivním směrem. Ve chvíli, kdy jsem chodila do práce, starala se o rodinu a pečovala o ležící babičku, mi to zachránilo kůži. A možná i rodinu. Takovou má tahle lekce sílu. Fakt.

Jen pro zajímavost vám ukážu, jak vypadají naměřené hodnoty vyčerpaného a zdravého člověka:

       

Čtvrtý den

Dozvíte se, co vám tělo ukazuje bolestí a nemocí. A protože je kurz hlavně o vyčerpání, ukážu vám, o jaký proces se jedná v tomto případě. Podíváme se i na to, co má úspěch společného se zdravím.

Máte se na co těšit. A co vím jistě?  Vůbec nepochybuji o tom, že tenhle týden pro vás bude přelomový. Na svůj život se podíváte úplně novýma očima a najdete chuť podniknout změny, abyste do svého života znovu vrátili radost a jiskru.

Tady se mrkněte, jak si první týden kurzu objednat, kolik stojí a na co se můžete těšit dál.

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů