• Workshop (živé setkání) pro 15 žen
  • Cena 450 Kč

Využijte sílu esenciálních olejíčků

Workshop bude o tom, jak je důležité, dívat se na své tělo jako na celek a jak se nesoustředit jen na fyzický stav, ale hledat příčiny na úrovní psychiky a duše.
Dostanete spoustu tipů, jak si můžete díky esenciálním olejíčkům snadno a rychle pomoci. Jsou to doslova poklady přírody.
Budu jedním z hostů a ráda se vámi podělím o své bohaté zkušenosti.

Pro koho je workshop vhodný?

  • Pro každého, kdo chce být zdravý.
  • Pro obory, jako je terapeut, masér, mentor a potřebují blahodárně působit na tělo i duši.
  • Pro majitele obchůdků se zdravou výživou.
  • Pro každého, koho zajímá celostní přístup a přírodní medicína.

Kdo je Lenka Pavlíková

Žena, která zjistila, jak úžasné máme možnosti, když se jim otevřeme. Život se mi začal rychle měnit, když jsem se v době úplného vyčerpání a nemoci rozhodla být zdravá. Psal se rok 2005 a já se začala věnovat osobnímu rozvoji a poprvé jsem na vlastní kůži poznala, jak mocná je východní medicína.

Díky tomu jsem si uvědomila, jak málo toho o svém těle vím. Četla jsem knihy a odhalovala všechna ta tajemství těla i mysli. Tento obor mě naprosto pohltil a tak jsem začala pracovat jako poradkyně v oblasti zdraví. Postupně jsem viděla, jak důležité je, vidět celek a všechny souvislosti.

Uvědomovala jsem si, jak velké máme možnosti, které neumíme využít a jen napravujeme to, co jsme v sobě sami poničili. Nikdo nás totiž neučil, jak se o sebe starat a jak k sobě přistupovat. Nevědomky jsme odevzdali zodpovědnost systému.

Cesta ke zdraví i k hezké postavě má jedno společné. Je to cesta sebelásky, sebeuvědomění, porozumění vlastnímu tělu, mysli, emocím, ale i své duši. Vytvořila jsem si svůj koncept, který předávám dál. Před dvěmi lety jsem se zaměřila více na ženskou komunitu a založila firmu Žena v harmonii. Jak už název vypovídá, je to projekt pro ženy, které o sebe chtějí s láskou pečovat a žít tak spokojenější a naplňující život.

Kdy a kde se uvidíme?

2. 2. 2023, 17:00 - 19:00 h

Junior DDM-SVČ Chotěboř, Tyršova 793

Jak se k nám dostanete?

občerstvení

Vodu a čaj si můžete dát na místě.

co si vezměte sebou 

Poznámkový blok a dobrou náladu.


Potřebujete nějaké další informace?

Napište mi na e-mail: lenka@lenkapavlikova.cz