Hledáte novou práci?

Nabízím vám poslání ♥

LEKTORKA 

kurzu

HARMONICKÉ HUBNUTÍ

toužíte vést další ženy?

podnikat v lehkostibez stresu?

nebýt otrokem svého podnikání a mít dostatek času? 

Lektorka kurzů je podnikáním za odměnu 

Kurz Harmonické hubnutí vznikl zcela přirozeně. Byl to další krok mého podnikání, kdy jsem na základě svých osobních zkušeností a poznatků začala pomáhat ženám nejen se zdravím, ale i k hezčí postavě a spokojenějšímu životu. Pracuji v oboru přes 19 let a postupně propojila práci terapeutky se sebepoznáním a osobním růstem, protože to ke zdraví i k podnikání neoddělitelně patří.

Vím, že jsem na své cestě správně a mohu říct, že skutečně žiju své poslání. A nejen to. Koncept kurzu je z mého pohledu a bez nadsázky skutečnou odměnou, protože mi umožňuje mít dostatek času, můžu si ho plánovat tak, jak potřebuji, můžu cestovat a dělat práci, kterou miluji (tohle také není fráze). 

Žít své poslání můžete i vy 

Pokud toužíte pomáhat dalším ženám na cestě k  jejich osobní proměně, k lepšímu zdraví a spokojenějšímu životu a chte být svou paní a spolupracovat, pak jste tu úplně správně.

Lehkost bytí v životě i podnikání

Zdá se to být jak pohádka. V dnešní době najít obor a způsob podnikání, ve kterém nepanuje stres a neustálý shon. Je to má současná realita, které předcházela dlouhá cesta, plná učení a sebepoznání, než jsem vše vybudovala do této podoby. S velkou radostí musím říct, že to stálo za to a dnes vám díky tomu mohu nabídnout, nastoupit do hotového. 

 • Nestresovat se a podnikat v souladu se sebou,
 • žít své poslání,
 • pomáhat dalším ženám k hezké postavě a šťastnějšímu životu,
 • nebýt na to sama, ale být součástí skupiny lektorek,
 • vzdělávat se v oblasti zdraví, sebepoznání a osobního růstu,
 • být pro ženy inspirací a předávat to, co sama žiju.

pro koho je práce lektorky vhodná? 

Pro ženy, které:

 • mají touhu se seberalizovat a být samostatná,
 • milují osobní růst, sebepoznání a chtějí porozumět celostnímu přístupu a oboru přírodní medicíny,
 • mají zkušenost s kvantovým čištěním (nebo podobnými technikami),
 • touží vést další ženy,
 • skvělé pro ženy na mateřské dovolené (nebo se nechtějí vrátit do předešlého zaměstnání), 
 • nechtějí být na podnikání samy a budou rády součástí skupiny.

Využijte sílu spolupráce

Skupina je z mého pohledu ohromnou hybnou silou. Podpora, sdílení, spolupráce, podobně naladěné ženy, snadněji udržitelný záměr, možnost se poradit. Nebýt na podnikání sama, vidím jako velmi důležité a to vše můžete mít i vy.


chtěla byste se stát lektorkou? 

Napište mi na e-mail: lenka@lenkapavlikova.cz  a do předmětu e-mailu napište: LEKTORKA

O tom, jak vypadá celý koncept kurzu Harmonického hubnutí a jak probíhá spolupráce si povíme osobně, nebo se spojíme přes ZOOM. Přečíst si o kurzu můžete tady >>>

Užijme si společnou cestu podnikání


kdo vás na cestu lektorky připraví?

Lenka Pavlíková

Žena, která zjistila, jak úžasné máme možnosti, když se jim otevřeme. Život se mi začal rychle měnit, když jsem se v době úplného vyčerpání a nemoci rozhodla být zdravá. Psal se rok 2005 a já se začala věnovat osobnímu rozvoji a poprvé jsem na vlastní kůži poznala, jak mocná je východní medicína.

Díky tomu jsem si uvědomila, jak málo toho o svém těle víme. Četla jsem knihy a odhalovala všechna ta tajemství těla i mysli. Tento obor mě naprosto pohltil a tak jsem začala pomáhat lidem na cestě ke zdraví. Postupně jsem viděla více a více souvislostí a potvrdila si fakt, že je důležité vidět sebe a svůj život jako celek a začala pracovat celostně.

Vytvořila jsem transformační on-line kurz Začni hořet a následně založila Ženu v harmonii.  Jak už název vypovídá, je pro ženy, které o sebe chtějí s láskou pečovat a žít tak spokojenější a naplňující život. Jako mentorka pomáhám ženám zdolávat překážky a  posouvat se v jejich podnikání. 

V roce 2022 jsem vytvořila kurz Harmonické hubnutí  a v letošním roce (2024) uskutečnila první pobyt Znovuzrození přes sílu svého záměru v Maroku. Cestovat se ženami, poznat krásná místa po světě a přitom měnit jejich život k lepšímu byl můj dlouholetý sen. A bylo to úžasné!

Žena v harmonii  je vlastně taková cesta plná sebelásky, sebeuvědomění, sebepoznání a porozumění vlastnímu tělu, mysli, emocím, ale i své duši a poslání.