OD NEMOCI KE ZDRAVÍ

to co žiju, to předávám dál 

PORADENSTVÍ ZDRAVÍ, MĚŘENÍ

To, co žiju, to i učím a předávám dál. Od roku 2009 jsem začala v oboru, který je o navrácení zdraví fyzickém i psychickém, podnikat.

Za tu dobu se hodně změnilo, ale na počátku jsem propojila práci s Oberonem, přístrojem odhalující stav našeho těla s poznatky a věděním východní filozofie.

Postupně jsem zjistila, že polykání tablet je velmi důležité, ale jen to nestačí. Dříve nebo později se problémy mohou vrátit.

I jako terapeutka jsem měla svou vizi: pomoct lidem k pevnému zdraví.

Stále více jsem si potvrzovala, že pro pevné psychické i fyzické zdraví toho musí udělat víc. Musí pochopit svoji nemoc a souvislosti, proč se mu to děje. Nemoc je totiž jen důsledek a je potřeba pochopit, co to způsobilo.

Každý člověk, který chce být zdráv a žít naplněný život, musí porozumět své cestě. Když ji porozumí, začíná chápat své tělo, emoce, ale i to, jak spolu vše úzce souvisí. „Není nadto být starší a zdravější,“ bylo a je mé motto a má zkušenost v praxi. Vedlo mě to dál a viděla jsem větší smysl v mentoringu. Život je totiž celek.

Osobní setkání, terapie, konzultace a řešení problému STRESU, VYČERPÁNÍ, ÚNAVY A VYHOŘENÍ.

Pokud jste vyčerpaní a ve stresu, těžko něco nového a převratného ve svém životě vytvoříte. Potřebujete novou energii, nalít krev do žil, abyste se stali znovu výkonnými a šťastnějšími.

Pokud cítíte zvýšenou nebo chronickou únavu a vyčerpání, rozhodně je to alarm vašeho těla a rozsvícená kontrolka na vaší palubovce. Dejte si na to pozor. Vyčerpání bývá předzvěst onemocnění.

Proto je důležité, nevyčerpat své síly až do dna, ale včas tento stav zastavit a znovu „dobít baterky“.

MĚŘENÍ OBERONEM

MĚŘENÍ OBERONEM

přírodní medicína není alternativní 

Měření oberon

Naměřím váš aktuálního psycho – emocionální stav, zjistím energetické zásoby a rezervy, stav nervového systému a vaši odolnost vůči stresu.

Řešení

Dostanete doporučení, čím a jak lépe a efektivně regenerovat psychiku a jak co nejdříve dodat energii.
Předám vám postupy, na co se zaměřit a změnit, abyste se do stavu vyčerpání nevraceli. Při kontrole se hodnoty měření porovnají.

Něco navíc

Podle toho, jak o sebe pečujeme zevnitř, vypovídá náš biologický věk, který lze snižovat. Podle toho totiž pak vypadáme navenek. To, že někdo vypadá mladší, není jen geneticky dáno, ale je to o stavu těla a mysli. Myslím, že to bude zajímat zejména ženy. Je to třešnička na dortu a odměna za svou péči o sebe.

PS: Několik let mám biologický věk o deset let nižší. To mi dělá radost velkou!

Lenka Pavlíková

Poradce v oblasti zdraví a osobního rozvoje

 

Můžete se objednat:

Tel:. 603 229 376

Email: lenka@lenkapavlikova.cz

 

CENÍK

Měření / terapie (trvá hodinu): 1500,- Kč 

Kde:

Kosmonautů 3015, Mělník, 276 01

Pro objednání nebo více informací volejte na telefon +420 603 229 376, nebo pište na e-mail pavlikova@odnemocikezdravi.cz

Pokud telefon nezvedám, pracuji. Zavolám zpět.