Lenka Pavlíková

Poradce v oblasti zdraví a osobního rozvoje

 

Můžete se objednat:

Tel:. 603 229 376

Email: pavlikova@odnemocikezdravi.cz

Program „od nemoci ke zdraví”

Co vás čeká, když nás navštívíte?

Jak pohlížíme na tělo a nemoc u každého klienta?

Dotazování

V první řadě si s klientem popovídáme. Co ho trápí a jak dlouho. V těle je vše propojené a protože k tělu přistupujeme celostně, to znamená z více úhlů pohledu, je potřeba zjistit co nejvíce souvislostí.

Měření Oberonem

Druhý krok je měření Oberonem. Oberon je přístroj, který ukáže jaké je v těle oslabení a jaké patogeny se v něm nachází.

Plazmový generátor

Pokud je potřeba z těla odstranit nějaké přemnožené patogeny, je vhodné použít plazmový generátor. Vše jde mnohem rychleji a detoxikace je efektivnější.

Psychosomatika

Pokud patogeny nejsou v akutních a ani nijak výrazných hodnotách a přesto klient trpí nějakými potížemi, pak se s největší pravděpodobností jedná o psychosomatické onemocnění. V dnešní době si dovolím říci, že psychosomatických onemocnění stále narůstá. Vliv stresu je tak silný, že není člověka, kterého by neovlivnil.

Jedná se zejména o stav, kdy lékařská vyšetření nezjistí žádnou tělesnou (somatickou) příčinu potíží, nebo léčby dlouhodobě nepomáhají. Tyto potíže mohou mít příčinu v psychice (psyché).

Čínské medicína

Čínská medicína vznikala po staletí na základě dlouhodobých zkušeností čínských lékařů.

Čínská medicína bere člověka jako nedílnou součást přírody. Co je vně nás, je i uvnitř. Nemoc je nerovnováha Jinu a Jangu a nesoulad mezi orgány. Používá termíny jako například vlhko, horko, nedostatek, nadbytek, vnitřní horko atd. Pro laika jsou to názvy nic neříkající, ale právě proto je nutné sdílení klienta s terapeutem, aby dosáhli těch nejlepších výsledků.

Eckhart Tolle ve své knize NOVÁ ZEMĚ – objevte v sobě smysl života uvádí: „Podle Journal of the American Medical Association je ve Spojených státech lékařská péče  třetí nejčastější příčinou smrti, hned po srdečních příhodách a rakovině. Homeopatie a klasická čínská medicína představují dva příklady takové alternativní léčby, která nemoc nechápe jako nepřítele a proto nezpůsobuje další onemocnění.“

Souvislost s meridiány

Meridiány jsou energetické dráhy v těle. Pokud dojde k oslabení či zablokování energie v těchto drahách, vzniká bolest. Projevy nerovnováhy jsou jak psychické, tak fyzické. Znalost meridiánů a souvislostí mezi nimi a orgány je velmi důležitá. Klient je pak většinou překvapen, že problém, se kterým přišel, má jinou příčinu, než si myslel.

Změna postojů

Aby si člověk dokázal udržet trvalé zdraví, musí změnit své postoje. S oblibou říkám, že musíme pochopit svoji nemoc. Proč se stalo to, co se stalo, proč bolí to, co bolí a co nám tím tělo říká. Každá nemoc (psychická i fyzická) má svoji nezanedbatelnou příčinu.

Pokud děláte opakovaně totéž, nemůžete čekat jiné výsledky. Takže pokud například stále potlačujete své emoce, většinou se to projeví oslabením žlučníku, nebo potížemi se žaludkem. Mnoho lidí určitě zná ten pocit, že pokud mají stres, nemůžou pozřít sousto jídla. Jen z tohoto příkladu je jasné, že psychickým tlakem dostáváme do nerovnováhy žaludek. Každá emoce oslabuje orgány. Emoce změníme tak, že změníme postoj zejména k sobě a potažmo k okolí.

Změna myšlení

Asi nejvyšší úroveň jak být zdravý, je změnit myšlení. Když jsem začínala pracovat s klienty ohledně jejich zdraví, postupně jsem si uvědomovala, že nestačí jen polykat tablety, ale že je potřeba měnit postoje a postoje člověk změní jen tehdy, když změní myšlení.

To znamená změnou úhlu pohledu na situaci, na to, proč se člověk dostal až tam, kde nyní je. Nemoc totiž začíná v hlavě. Proto je důležité stále zvyšovat sebelásku. Odstranit sebe destrukci, kdy si lidé ani neuvědomují, jak moc jdou sami proti sobě a vytvářejí si tím velké psychické onemocnění a nemoci na fyzické úrovni. Psychická bolest je bolest duše a ta nebolí, když jste v souladu se sebou.

Tohle všechno umíme

Takže pokud k nám přijde klient, budeme se na věc dívat, jak vidíte opravdu hodně ze široka.

Mé motto zní: „Není nadto být starší a zdravější“.

Dopřát si tento stav může každý, ale je to jen a jen na vás, zda si tento luxus, být starší a zdravější budete chtít dopřát i vy. Je to totiž nový životní styl.

 

Těšíme se na Vás.

                                                                                            Lenka Pavlíková

Ceník:

Diagnostika - 1 000 Kč

Plazmový generátor - 8 Kč za minutu

Kde:

Prostory Ženy v harmonii, Višňová 331/4, Praha 4 - Krč

Pro objednání nebo více informací volejte na telefon +420 603 229 376, nebo pište na můj email pavlikova@odnemocikezdravi.cz.