Online kurz Začni hořet

Cesta k sobě a ke své energii

pro ženy, které podnikají, jsou mámou, partnerkou a chtějí se přitom cítit skvěle.

Máte rodinu, podnikáte a cítíte, že je toho na vás moc?

Máte pocit, že SELHÁVÁTE jako podnikatelka, manželka i jako rodič? 

Nenajdete si čas jen pro sebe?

Nechcete se smířit s tím, že tak budete žít, dokud děti nevyrostou?

Pojďte to změnit!

 Začněte se cítit dobře ve svém podnikání i osobním životě.

Co tímto kurzem získáte? 

Více energie

Budete se ráno budit jako znovuzrozená a těšit se na další nový den. S energií zvládnete to, co jste dříve nezvládala.

Emoce a nálady

Naučíte se techniky, jak zvládat špatné nálady a myšlenky a jak se ubránit těm okolo vás, kteří vám berou energii doma i v práci.

Sebeláska, sebehodnota

Začnete se mít více ráda. Zažijete, jaké to je, být sama k sobě laskavější a více v souladu sama se sebou.

Životní smysl

Co víc si přát, než žít s vědomím, že je můj život naplněn vším, po čem toužím, co mi dělá ze srdce radost a dává mi to hluboký smysl? I vy to zažijete!

Nadhled

Vykouknete ze své ulity, vystoupíte z uzavřeného kruhu, setrvačnosti a zacyklení, abyste se podívaly na sebe, své problémy i na život z vyšší perspektivy.

Umění správně se rozhodnout

Každé rozhodnutí nese následky. Dozvíte se, čím se řídit a na co si dávat pozor, abyste se rozhodla co nejvíce v souladu s tím, jak chcete žít.

Nalezení své jedinečnosti

Napojíte se více sama na sebe, ujasníte si a upevníte své hodnoty. Přestanete o sobě, svých schopnostech a jedinečnosti pochybovat.

Nalezení vnitřního rádce

Prohloubíte vlastní intuici a začnete více naslouchat svému srdci a hlasu vnitřního rádce. Jen vaše vnitřní vedení je to pravé, proto se s ním spojíte.

Nový životní start

Zažehnete vnitřní plamen a vydáte se na cestu, která byla ještě před pár týdny pouhou představou a snem. Jste ženou, kterou jste ve svých očích vždycky chtěla vidět.

RESTART ZA POUHÝCH 6 TÝDNŮ

 • Pokud je toho na vás doma i v práci moc, jste vystresovaná a obáváte se, že můžete vyhořet, společně to rozhodně změníme.
 • Konečně přestanete sama sobě slibovat, že si najdete čas na sebe a opravdu to uděláte.
 • Když dobijete své baterky, začnete znova rozvíjet své podnikání a ještě hravě zvládnete svou rodinu.
 • Porovnáte si své priority a zorganizujete si své činnosti tak, abyste pracovaly kvalitně a efektivně.
 • Přestanete zažívat pocit selhání vůči rodině, partnerovi i svému podnikání.
 • To, co byste sama měnila několik měsíců i let, změníte díky online kurzu za 6 týdnů. Práce i život vás začne více bavit.

Ten, kdo kurzem projde, projde svojí vlastní hlubokou proměnou.

V čem je kurz výjimečný?

pracujeme na 3 úrovních

 • 1
  PSYCHIKA
  Znáte to? Pokud jste vystresovaná, žijete v chaosu, máte přeplněnou hlavu, zapomínáte, jste emočně rozladěná a bez energie. Chcete toho hodně stihnout, ale nakonec uděláte polovic. Proto posílíme psychiku, abyste byla vnitřně klidná, vyrovnaná, odolnější, sebejistá a znovu veselá.
 • 2
  TĚLO
  Tělo a duše jedno jsou. Jak se cítíte uvnitř, cítíte se i navenek. Když máte hodně energie, hodně toho zvládnete. Zbavíte se vyčerpání a nebudete se muset přemlouvat ke vstávání a každodenním činnostem.
 • 3
  SEBEPOZNÁNÍ
  Zažijete velkou vnitřní proměnu a stanete se více sama sebou, protože jedině skrze vnitřní změny nastanou i ty vnější. Budete se mít více ráda, zvýšíte si sebevědomí, přestanete dělat to, co vás vysiluje a trápí a začnete myslet i sama na sebe. Uspořádáte si život a změníte vnitřní nefunkční nastavení, vlastní zákazy, myšlenky a špatná přesvědčení o sobě, na nové a funkční. Budete mít více času na svou práci i rodinu. Uvidíte že můžete rozkvést, když se proto sama rozhodnete.
 • Přírodní životabudič
  V ceně kurzu je přírodní doplněk stravy v hodnotě 3 335 Kč, který vám dodá potřebnou energii (palivo) a zlepší psychický stav. Budete tak klidnější, vyrovnanější a práce vám půjde pěkně od ruky.
 • Přístup do uzavřené pracovní skupiny na FB
  Uzavřená facebooková skupina posouvá celý kurz ještě o úroveň výš! Sdílení mezi lidmi, kteří mají stejný cíl, je důležité. Nejenže spolu budeme všichni komunikovat, sdílet dojmy a postřehy z toho, co se vám díky kurzu povedlo, ale najdete tu i odpovědi na své otázky. Budu tam s vámi.
 • Aktualizace a členství
  Veškeré nové aktualizace, bonusy a úpravy kurzu. O nic z toho nepřijdete, protože máte zaplaceno členství na 10 let. Během této doby se k němu můžete vrátit.

Reference

Rapidně mi narostl objem mé práce a já tušila, že bych mohla vyhořet. Dělala jsem činnosti, které mám ráda, ale přesto mě to vyčerpávalo a ničilo. Jako na zavolanou otevřela Lenka Pavlíková kurz Začni hořet a já se bez váhání přihlásila. Neřešila jsem vůbec částku za kurz, jelikož je to z části cena za tablety SAS, jejichž blahodárný účinek jsem znala a těšila se na ně. Potřebovala jsem poradit, jak vše zvládnout. Abych nebyla vynervovaná a zvládala a užívala si práci, která mě bavila. Kurz se mi líbil, dal mi hodně zajímavých a nevšedních náhledů na život. Pomohl mi srovnat si své priority. Zorganizovat si své činnosti tak, abych dělala svou práci dobře a kvalitně, ale abych také měla prostor na zábavu a odpočinek. Dozvěděla jsem se, jak s energií hospodařit, jak ji smysluplně vydávat, ale také doplňovat. Jak se starat o své emocionální zdraví. Budu ráda, když má zkušenost s ním pomůže v rozhodování dalším lidem, protože je opravdu kvalitní a je vidět, že si s ním Lenka dala hodně práce a opravdu nám chtěla pomoci. I nadále se k němu budu vracet. Hodně mě posunul k životu, který chci žít :-). Nyní žiji šťastný a naplněný život, který se skládá nejen z mé práce, ale ze všech dalších důležitých aspektů života. Cítím daleko více energie, zvládám daleko více činností. Kurz vřele doporučuji všem, kteří chtějí zažít úspěch a radost v podnikání a žít smysluplným životem.
Ludmila Dufková jednatelka společnosti, www.fandservis.cz
Do online kurzu Začni hořet jsem se přihásila v době, kdy mi dlouhodobě chyběla radost z práce i ze života. A to i přesto, že jsem měla skvělou práci, báječného partnera, úžasný byt i přátele. Do kurzu jsem šla hlavně s tím, že si po dobu pěti týdnů udělám každé ráno čas pro sebe. A to by v tom byl čert, aby už jen tohle nepřineslo pozitivní výsledky! A opravdu přineslo. Díky kurzu jsem se naučila dávat sama sebe na první místo a dívat se na svět mnohem pozitivněji a pohodověji. Už mě zdaleka jen tak něco nerozhodí. Zjistila jsem, že i konfliktní situace se dají zvládat nekonfliktně a že si z nich nutně nemusím odnášet nepříjemný pocit. Ale hlavně jsem si prožila a pochopila, jak důležité je naslouchat sama sobě, dělat si čas sama na sebe a na to, co mi přináší radost. Nejlepší je, že se ke kurzu můžu kdykoli vrátit, když se budu potřebovat zase trochu „srovnat”, nebo když se budu cítit v nepohodě. Doporučuju všem, kdo se v životě necítí dobře, a nevědí úplně přesně proč. V kurzu přesně pochopíte, kde je zakopaný pes, a získáte konkrétní kroky, co s tím hned teď můžete začít dělat.
Lucie Koubeklektorka copywritingu, www.luciekoubek.cz
Lenčin online kurz mě KONEČNĚ přiměl, abych si sedla a uvědomila si své HODNOTY. Díky tomuto nečekanému uvědomění a celému promyšlenému procesu během kurzu jsem zásadně změnila POSTOJ k sobě i svému životu. A především jsem změnila postoj ke kritice a nepřijetí druhých. Je to obrovská osvobozující ÚLEVA, i přestože má mysl si ještě jede ve starých vyjetých kolejích a neochotně odbočuje na nové nepoznané cesty. Dávám jí čas, ale jsem pozornější - díky tomu je mé myšlení pozitivnější, a to je pro můj život uzdravující. Jsem moc ráda, že součástí kurzu jsou tablety SAS - pro mě životní elixír. Chcete-li opravdu žít život podle toho, jak to někde ve svém nitru cítíte/tušíte, vstupte do brány Lenčinýho online kurzu Začni hořet. Čeká vás tam zajímavá Cesta, na jejímž konci se vaše váhavé tušení promění v krásnou realitu.
Iva kolářovánávrhářka interiérů ladících s duší, www.ivakolarova.cz

A co na to říká hlavní korektorka celého kurzu?

„Díky korekturám textu jsem měla to potěšení nahlédnout do kurzu Začni hořet. Jsem z něj nadšená. Tak detailně propracovaný kurz, systematicky vystavěný, s důrazem na klíčové postoje... to je nádhera. Při pročítání textů jsem si několikrát přeskupila životní hodnoty. Jsem zrovna ve fázi drobných životních kotrmelců a díky textům se mi v pravou chvíli dařilo ohlídat, jestli směr, kterým zrovna zaměřuji svoji energii, je skutečně ten pravý. Navíc právě v době, kdy jsem se texty ke kurzu zabývala, jsem do svého života pevněji začleňovala nové pracovní možnosti. Kurz mi pomohl zvědomit spoustu osobních nastavení a díky tomu vybudovat pevné základy podnikání. Zároveň s tím jsem denně pečovala kromě dětí i o svou ležící babičku – a tady mi jednotlivé části kurzu pomohly a vlastně i dál pomáhají udržet balanc, vědomě si rozložit zdroje a nevyhořet. Pokud se i vy ve svém životě, a hlavně ve svém podnikání necítíte úplně ve své kůži, pokud vás to moc nebaví nebo jste na pokraji propasti zvané vyhoření... kurz vám nepochybně pomůže ujasnit si priority a (znovu) vystavět život či podnikání na zdravých základech. Změnami v životních hodnotách Lenka provádí laskavě, a přesto pevně, ocení změny, které zákonitě proběhnou, ale nedovolí usnout na vavřínech. Navíc má obrovský dar všechno srozumitelně vysvětlit tak, aby tomu snadno porozuměli jak muži, tak ženy. Prostě – za sebe – neváhala bych.”
Jitka Černovskákorektorka, www.TyDve.cz

Postřehy z kurzu k nezaplacení

Slovy účastnic

Vypracovala jsem úkol z 1. týdne – Kam plyne má energie v osobním životě... a nestačila jsem si divit. 🙎‍♀️ To mi přeskládalo mé hodnoty a hlavně SEBE-POCHOPENÍ!

Tohle je nesmírně užitečné a geniální!

Lekce Rozhodujte se pomocí správných otázek je pecka, díky za ní!  Otázky už mám vytištěné a vyvěšené nad pracovním stolem. Přijde mi to nesmírně užitečné. Já vždycky to správné rozhodnutí cítím intuitivně uvnitř, ale ne vždycky to poslechnu, a otázky jsou k tomu skvělé vodítko.
Lekce Správné otázky je geniální :). Také jsem si je vytiskla a nosím je stále v kabelce. Zkouším si i díky nim řešit nově nastalé situace a je to super! Hlavně ten dlouhodobý užitek je pro mne hodně důležitý. Z dlouhodobého úhlu pohledu ta situace vypadá kolikrát úplně jinak, než z krátkodobého, který by mohl i ublížit. Asi jsem se dříve rozhodovala spíše z krátkodobého hlediska. Otázky směřují k mým potřebám,takže se zaměřím na sebe a ne co je dobré pro druhé (pravděpodobně nastavení z dětství ). Je to super v podnikání, ale i v soukromém životě . Myslím že mi to hodně usnadní rozhodování a jednání.

Pro druhé udělám cokoli a pro sebe nic

Největší „AHA moment“ pro mě bylo uvědomění, jak jsem ochotná pro každého udělat cokoliv, ale pro sebe nic, taková sebe­‑sabotáž. Přišla mi otázka: „Proč ne pro sebe???“ Ale žádnou odpověď jsem nenašla. A tak jsem to změnila. Takže za mě první týden 5 hvězdiček.
Po prvním týdnu v kurzu JSEM vnitřně klidnější, silnější, smířenější a šťastnější. <3… začínám se probouzet ze strnulého stavu. VĚŘÍM, že budu skutečně žít takový život, který občas ve svých vizích zahlédnu. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI
Tenhle týden pro mě byl hodně zajímavý. Bylo to něco, co jsem nikdy nedělala. Když jsem se hlásila do kurzu, tak jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu a jak to všechno bude probíhat. Teď jsem ráda, že jsem se odhodlala. Byl to zajímavý týden s vámi všemi a překvapilo mě, že už první den jsem si říkala, že až skončíme šestý týden, tak mi to tu bude chybět. Takže za mě, Leni, moc děkuji, kurz je úžasný a je vidět, že sis s ním dala hodně práce, protože je fakt „vymazlený“ do detailu 😍 … těším se na příští týden…

Bez sebelásky se člověk moc posouvat nemůže

Bez sebelásky se člověk moc posouvat nemůže. Toto si říkám poslední dny - neumím být sama se sebou. Až se budu mít ráda - budu vnímavější i třeba k mému vyššímu smyslu a nebo si alespoň uvědomím co vlastně chci - nebo taky nechci.

Skvělé, že necítím frustraci

Náročné, ale velice inspirující. Momentálně jsem přehodnotila své předsevzetí, svůj sen, který jsem měla. Nasadila jsem si laťku výš, než jsem si myslela, že zvládnu. A také se změnily okolnosti a já si to nechtěla přiznat. Zpočátku jsem cítila vnitřní zklamání, ale teď se mi vlastně ulevilo. Přestat tlačit na pilu, naučit se pracovat s energiemi a pak se třeba vrátím ke svému předsevzetí, nebo bude jiné. Skvělé, že necítím frustraci!
Byla to neuvěřitelná cesta! Dneska jsem se na lekci ani nechtěla podívat. Říkala jsem si, tohle přece nemůže být konec. 😂 Teď, když vidím, co jsou ta překvapení, je to velká úleva. Díky! Díky! Díky!
Těším se na zítra, na překvápko. I když, Leni, ty jsi schopná všeho, tak nevím, jestli se mám těšit, nebo bát. 🙂 Bylo to fakt supeeeeer! Moc se mi to líbilo. 😉 Bude mi to chybět.

ZEPTALA JSEM SE ÚČASTNIC KURZU, KOMU BY HO DOPORUČILY

 • Každé ženě, která je nespokojená se svým životem a cítí, že potřebuje pořádnou změnu.
 • Každému, kdo se chce zbavit starých nánosů z minulosti, ponořit se do svého nitra, podívat se pravdě do očí a totálně svůj život přeskládat.
 • Pro všechny ženy, které se plácají ve svém životě a úplně nevědí, jakým směrem se vydat.
 • Pro ženy, které si uvědomují, že prožívají různé strachy, které jim brání v lepším životě a chtějí se naučit je překonávat.

TAKÉ JSEM SE JICH ZEPTALA , V ČEM SE JIM PO KURZU ZVÝŠILA KVALITA ŽIVOTA

 • Uzdravila jsem pohled na sebe, své hodnoty, na to, jak jsem posledních pět let žila.
 • Uvědomila jsem si, že i když mi záleží na vztazích, nemusí mě dostávat ke dnu.
 • Uvědomila jsem si, jak skvělý, jedinečný a vzácný člověk jsem. Konečně mám před sebou úctu i respekt.
 • Pro mě to byla změna velká a zásadní ve všem. V myšlení, v postojích, v chování, zkrátka ve všem. Je to nádhera! Teď už se dokážu postavit za svůj názor, jsem cílevědomější a sebevědomá.
 • Mám rozhodně velkou chuť do života i podnikání. S větší energií i odhodláním postupuji tak, aby mi všechno fungovalo.
 • Kurz byl hodně výživný a nevěřila jsem, že se toho tolik změní za šest týdnů. Říkala jsem si, že se třeba budu cítit líp, ale místo toho jsem se vrhla do nových projektů a jsem úplně jiný člověk.

Pro koho je kurz vhodný? 

 • Pro ženy, která touží udělat pořádnou změnu v osobním nebo pracovním životě a nebojí se podívat pravdě do očí.
 • Pro ženu unavenou, vyčerpanou, emočně rozladěnou, bez jiskry v očích. Také pro tu, která ztratila motivaci a nadšení z práce i každodenního života. Toužící po tom, aby tohle období skončilo.
 • Pro vědomou ženu, která chce projít vlastní hlubokou proměnou, změnit postoje, zlepšit svůj psychický stav, přenastavit svá špatná vnitřní přesvědčení na nové a funkční.
 • Pro tu, která chce být zase v pohodě. Aby byla znovu dobrou matkou, partnerkou i podnikatelkou a měla sama ze sebe dobrý pocit.
 • Pro ty z vás, které jsou empatické a citlivé na vnější vlivy i lidi kolem sebe. Díky své citlivosti máte problém si uhájit vlastní prostor, ve kterém se cítíte dobře.
 • Pro ženu, která se chce zbavit, strachů, obav, nejistoty a chce být sebevědomější a více v harmonii sama se sebou.

Pro koho kurz není vhodný? 

 • Nevstupujte do kurzu, pokud jste ve stavu, kdy nemáte sílu podívat se pravdě do očí, protože by vás to stáhlo ještě níž ke dnu. Nalijeme si totiž čistého vína. Kurz je hluboce transformační a silně seberozvojový!
 • Tento kurz nenahrazuje lékařskou péči. Jestli patříte k lidem, kteří potřebují zvláštní nebo individuální péči psychiatra nebo psychologa, není pro vás vhodný.

Parametry kurzu 

Jedná se o online videokurz, který si pustíte v pohodlí svého domova. 

Kurz probíhá po dobu 6 týdnů: 

 • Na začátku dostanete přístupy do členské sekce, ve které se budou postupně každý den uvolňovat jednotlivé lekce, úkoly, pracovní listy a bonusy.  
 • Lekce spouštím vždy od pondělí do čtvrtka v 6:00 hodin pro ranní ptáčata. Můžete si je samozřejmě pustit i později. Doporučuji si nastavit pravidelný čas a ideálně po ránu. Budete mít více energie do celého dne a čas si o lekci přemýšlet.
 • Na úvodní stránce je nástěnka s pokyny, přehled týdnů, bonusy a oddělení první pomoci. Pustíte si úvodní video a pak vám každý den přijde mailem odkaz přímo na lekci daného dne. Lekce jsem vytvořila ve formě psaného textu i videa, každému dle jeho gusta co vám lépe vyhovuje. 

Celkem shlédnete přes 24 videí jedno video má cca 1020 minut.

Získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny. 

Ve skupině to opravdu žije! Je to důležitá součást kurzu. Sdílíte své zkušenosti a ptáte se na otázky, které vás budou během kurzu napadat. Naleznete i potřebné odpovědi. I tady vás budu informovat o spuštěné lekci. 

Kdy začneme?

Kurz společně odstartujeme již brzy.

Kolik online kurz stojí? 

Cena kurzu je 6 600 Kč.

Je to málo, nebo hodně?

Kurz trvá šest týdnů, vždy od pondělí do čtvrtka. Pokud bychom chtěly totéž probrat při osobních konzultacích, musely bychom se vidět 24krát. Co sezení, to 1 000 Kč za hodinu. Jen za osobní konzultace to je už 24 000 Kč. Bez benzinu, bez tablet v hodnotě 3 335 Kč, bez dalších osmi hodnotných bonusů. V kurzu rozhodně neplýtváte ani svým časem, ani penězi.

Online kurz je z mého pohledu nejefektivnějšínejlevnější řešení, a navíc si užijete pohodlí svého domova a skvělou podporu. 🙂 

Chcete zodpovědět ještě nějaké jiné otázky? Napište mi na e-mail lenka@zacnihoret.cz.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč je důležité

stát se zapáleným podnikatelem? 

Pusťte si krátké video. 

Na co se v  kurzu můžete těšit

aneb Bohatá a nabitá náplň na 6 týdnů

1. týden Zakládáme ohniště

Hned první den si nalijete sklenku čistého vína a uděláte vlastní hlubokou analýzu, jakou jste určitě ještě nikdy neudělaly. Nebudete se stačit divit, co všechno o sobě zjistíte. Získáte jasnější pohled na sebe i na to, jak na tom doopravdy jste a co je pro vás důležité. 

Uděláte si jasno ve svém směru a ulehčíte si život. Naučíte se používat jednu z nejdůležitějších otázek, která vám pomůže nastartovat a upevnit motivaci.

Naučíte se šetřit energií tam, kde nepadá na úrodnou půdu, a vložíte ji tam, kde vám to přinese maximální užitek.

Nakonec vás zavedu k tajům těla a odkryji pravdy a lži o vašem zdraví. Získáte na sebe a své zdraví úplně jiný pohled. 

2. týden Čtyři energie aneb Zažehněte svůj plamen

Tento týden je silně transformační a dá vám tolik, že si to zatím neumíte představit. V průběhu čtyř dnů se postupně seznámíte se čtyřmi druhy energií a naučíte se využívat jejich potenciál.

Najdete svůj motor, a tím zajistíte, že budete pracovat s větší lehkostí. Jestli máte zaměstnance, změníte způsob jejich výběru. Dojdete k velkým uvědoměním, se kterým dostanete mnoho nápadů, jak své podnikání i osobní život posílit.

Možná už odteď budete chtít podnikat a žít jinak. Poznáte totiž, co vám dává chuť do života, co vás baví a co vám dává smysl. Zaměříte svou pozornost správným směrem. Naučíte se získávat energii z činností, které každý den vykonáváte.

Ukážu vám, zda si umíte pěstovat emoce, které vám energii dávají, anebo jestli podporujete ty, které vám ji berou. Začnete žít ve větší harmonii.

3. týden – Bohatství mého chrámu

Nastal správný čas odhalit, jaké bohatství se ve vás skrývá.

Když odhalíte své vnitřní dary, které možná ještě neznáte, promítne se to i do vašeho podnikání a soukromého života. Přestanete si odpírat to, co je pro vás důležité.

Váš chrám je i to, co vás obklopuje. Proto se podíváme na to, co a kdo vás ovlivňuje. Od přátel, prostředí, ve kterém žijete, a společnosti, kterou se obklopujete, až po hmotné i nehmotné věci.
Své bohatství musíte objevit, pečovat o něj, ale hlavně ho maximálně využívat.

Naučíte se zbavovat nepříjemných a také negativních vlivů, které by vám mohly škodit. 

4. týden – Stavíme pevné základy ze svých hodnot

Tento týden proběhne v duchu budování něčeho pevného a bytelného, abyste měly v budoucnu trvale pevnou půdu pod nohama.

Naučíte se včas rozpoznávat situace, které vám mohou do budoucna uškodit. Nastavíte si hranice, přes které nepůjdete. Dozvíte se, proč jsou krátkodobá rozhodnutí sice lákavá, ale že o to víc dokážou ve výsledku ublížit.

Odpovíte si na to, proč se v některých životních situacích cítíte výborně, a v jiných pod psa. Proč si s někým rozumíte více a s někým méně. Proč někdy přistoupíte na podmínky, které vám nevyhovují. Proč se hádáte doma nebo se svými kolegy.

Klíčové bude, že se začnete správně rozhodovat a nastolíte pevnější rovnováhu a přesnější směr, kam chcete dojít. Najdete svůj pevný bod, který vám zajistí vnitřní klid a čas pro sebe.

5. týden – (NE)mocný nástroj jménem mysl

Podíváte se hlouběji do své mysli a získáte větší klid v hlavě. Ovládnete své myšlenky, protože právě ony rozhodují o tom, jak žijete a jak se cítíte.

Získáte větší nadhled, abyste se na své problémy uměly podívat pořádně z výšky, snadněji zvládly vztahy i konflikty a lépe se vyrovnaly i s propastnými situacemi.

Prozradím vám návod, jak se stát pánem svých nálad. Prohloubíte umění rychle měnit své nálady a častěji a déle setrvávat v těch příjemných. Naordinujete si pocit štěstí v co největších dávkách.

Starosti? Tak těch bude ubývat. Radosti? Těch bude přibývat. Takhle bych popsala stav, kterým budete procházet, když začnete více naslouchat svému srdci a přizvete rozum.

6. týden – Zapálený podnikatel

Tento týden vás čeká lekce, po které doslova rozkvetete. Budete zapáleni pro život. Naposledy a ještě hlouběji se podíváte pod pokličku vašeho nitra a na to, jestli žijete svobodně. Uděláte změnu, která vám dovolí žít život způsobem, jakým se rozhodnete.

Vydáte se na cestu sebevědomější, silnější a vyrovnanější ženy.  Ženy, která zná svoji hodnotu, sebe i svůj cíl a ví, jak se k němu dostane. Navíc si tu cestu pořádně užijete.  

Žijete tak, jak sama sobě dovolíte...

Co je nutnou součástí kurzu?

Dodat tělu kvalitní palivo

Všichni ho potřebujete, protože doba vyžaduje vysoké energetické výdaje a lidé všeobecně zapomínají na příjem. 

 • Palivo (energii) doplníte prostřednictvím přírodních tablet Sir Anton's Secret, které podpoří výsledek procesu. Fyzická a psychická změna proběhne nesrovnatelně rychleji. Vybrala jsem produkt, o kterém vím, že splňuje náročné požadavky na vysokou kvalitu. Je to jako byste se rozhodly, že si pořídíte Mercedes místo levnější značky.

Prozradím Vám tajemství...

Kdybyste vzaly stejné byliny, které jsou v tabletách Sir Anton's Secret, a snědly je, nikdy nedosáhnete téhož výsledku. Velice záleží na kvalitě samotných bylin, na tom, odkud pochází, i na způsobu výroby. Právě to činí každý bylinný produkt buď vysoce účinným, průměrným, anebo podprůměrným.

DŮLEŽITÉ: To, v jaké budete kondici i nadále, záleží hlavně na vás a na tom, jak budete přistupovat ke svému životu jak v kurzu, tak po něm. Změna přístupu je nutná. 

Hodnotné bonusy

1. bonus – Speciální doplněk stravy Sir Anton's secret

Speciální doplněk stravy, který ve vysoké míře podporuje psychiku člověka a zvyšuje jeho energii. Byl testován předními českými atlety.

Za mě osobně je to produkt číslo jedna pro vytížené a vyčerpané lidi, kteří jsou pod tlakem, což je téměř každý druhý podnikatel (OSVČ) i zaměstnanec v  ČR. 

Hodnota tablet je 3 335 Kč. Přípravek je nedílnou součástí kurzu a vy ho dostanete po prvním týdnu. 

2. bonus – Správná výživa nejen při syndromu vyhoření a vyčerpání

Z čeho ještě dokážete čerpat energii? Co dokáže uzdravit? Ano, správné jídlo. 

Proč jsou univerzální návody zdravé výživy, kterých je na trhu hromada, mnohdy nesmyslné a mylné? Všechno se dozvíte. 

Chci, abyste měly co nejvíce energie a byly trvale co nejzdravější. Proto jsem vám nechala vypracovat tento bonus.

3. bonus – Jóga a dýchání s Martinou Doubkovou

Dýchání je jednou z nejpodceňovanějších, ale přitom tak efektivních věcí. Dýcháme automaticky, bez přemýšlení, a většinou špatně. Pokud je v těle a v mozku dostatek kyslíku, je to jako s ohněm. Pěkně hoří. 

Abyste měly dostatek energie i kyslíku, naučíte se s Martinou, učitelkou jógy, správnému dýchání.

4. bonus – Mentální dárky

Nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jaký jsem kdy poznala. Za dvě tři minutky, doslova lusknutím prstu, přehodíte své negativní nebo nepříjemné emoce o 180 stupňů na ty pozitivní. Navíc kdykoli a kdekoli. 

Tenhle bonus opravdu ze srdce miluji a věřím, že si ho zamilujete i vy. 

 

5. bonus – Inspirativní rozhovor s Martinem Staňkem

Inspirativní rozhovor s Martinem Staňkem, který působí 12 let jako konzultant a přední trenér prodejních seminářů  v malých i velkých firmách.

Budeme si povídat o tom, co podnikatelům bere energii, proč se jim ztrácí, ale také o tom, proč nám některé věci nefungují a jak to udělat, abychom byli šťastnější.

6. bonus – Řada dalších návodů + jedno překvapení

 • Oddělení první pomoci
  Je to místo v kurzu, kde najdete rychlou pomoc, když si nevíte rady. Například si potřebujete zlepšit náladu, nebo si udržet vetší odstup od problémů atd.
 • Jedno překvapení na konec
  Pro každé kolo kurzu vymýšlím překvapení podle naladění skupiny. Jaké bude to další? Nechte se překvapit.

7. bonus – Aktualizace a členství v online kurzu

Členství máte zaplaceno na 10 let, takže do online kurzu budete mít přístup po celou tuto dobu.

A navíc k tomu přikládám i všechny budoucí aktualizace. Pokud udělám v kurzu nějakou změnu nebo přidám bonus, dostanete ho i vy. 

8. bonus – Garance vrácení peněz

Samozřejmě ode mě máte garanci.

Pokud v prvním týdnu zjistíte, že kurz není pro vás, vrátím vám bez otázek 100 % ceny.

Ve druhém týdnu odesílám na vaši adresu tablety, které budete užívat. Proto je od druhého týdne do konce kurzu garance vrácení peněz 50 %. Tablety vám zůstávají.

Garance 1. týdne na zkoušku. Nic neriskujete.

 

Vstupte do kurzu, a pokud v prvním týdnu zjistíte, že není pro vás, vrátím vám 100 % ceny.

Často kladené otázky

Proč jsou součástí kurzu tablety?

V dnešní době si přivykáme na stále větší a větší energetické výdaje, ale zapomínáme na příjem. Hlavním nepřítelem toho, být v pohodě a zdravá, je stres, tlak z okolí a neustálé vyčerpávání se. Lidé jsou zaměřeni na výkon, chtějí si vydělat, ale zapomínají na to, že bez energie to nepůjde. Pro představu zjednodušeně vysvětlím, jak funguje lidské tělo: Představte si, že orgány v našem těle jsou jako nádoby, které jsou naplněny životodárnou energií (budeme říkat palivem). Palivo z nádob ubývá podle způsobu života. Stárnutím, ale i vyšší mírou stresu nám toto palivo z nádob mizí. Orgány pak nefungují tak, jak mají, v těle vznikají různé nerovnováhy a stagnace, které způsobují psychické a fyzické potíže. Únavu a vyčerpání nevnímejte jen jako nějaký nepodstatný stav. Právě ony ukazují na vyprázdnění pomyslných nádob. Cílem tedy je, abychom tuto energii ve svém těle udržovaly a doplňovaly. Věřte, že vaše tělo poposkočí radostí, když mu odčerpané palivo začnete dodávat zpět. V podstatě vracíte svému tělu velký dluh. Pokud to neděláte, je to stejné, jako byste chtěly po svém autu, aby vás na jednu plnou nádrž vozilo celý život. To, že je kurz efektivní, vidím právě v komplexnosti a řešení všech tří úrovní – psychiky, těla a sebepoznání. A právě tělu a psychice zásadně pomohou (mimo jiné) i tablety.

Nemám děti, je kurz vhodný i pro mě?

Ano, je. Je vhodný pro každou ženu, která prožívá nebo prožila náročné období a chce, aby jí bylo zase dobře, bez ohledu na věk. Na stránce jsou zmiňovány ženy s rodinou, protože právě ony bývají velmi často vyčerpané. Pokud se i vy potřebujete vrátit sama k sobě a uvítáte vedení a pomoc, je kurz právě pro vás. Bez ohledu na to, jestli děti máte, nebo ne.

Jsem zaměstnaná, můžu do kurzu vstoupit?

Samozřejmě. Kurzem prošly i ženy, které nepodnikaly. Proč je tedy psáno, že je pro podnikatelky? Protože podnikatel má jiné možnosti než zaměstnanec, je třeba časově flexibilnější a snáz než zaměstnanec může ovlivnit svůj pracovní život. V tom je jediný rozdíl, a proto jsem videa natáčela v tomto duchu. Zaměstnané ženy mi psaly, že téma přizpůsobily svým možnostem a celý kurz maximálně využily stejně jako ženy podnikatelky. Navíc jde jen o pár bodů v celém kurzu, takže ano, kurz je vhodný i pro zaměstnané ženy.

Nevím, jakou cestou se v životě vydat. Jak mi kurz pomůže?

Jsem přesvědčená, že každý člověk má vlastní cestu, kterou pozná jen on sám, a to hlubokým pochopením sebe sama. Přesně proto jsem kurz vytvořila. Každá žena v něm najde samu sebe a bude se podle svých potřeb, přání a představ o svém životě i rozhodovat. Jednotlivé lekce jsou průvodcem, do které komnaty se podívat a co tam vyřešit, abyste se v budoucnu zase cítila dobře a proměnila se v silnou a sebevědomou osobnost. Celý kurz je pak hluboce transformační.

Co když některý den nebudu mít na lekci čas?

Lekce si můžete přehrát kdykoli jindy. Postupně je uvolňuji podle toho, v jakém kroku právě jsme. Od pátku do neděle je volno, takže je čas nás ev. dohnat.

Můžu se ke kurzu vracet?

Ano a rozhodně to doporučuji. Díky kurzu se na sebe a svůj život začnete dívat jinak, posunete se dál. Pokud se ke kurzu nebo jen k určitým lekcím vrátíte po nějaké době, jste na jiné startovní pozici, čímž pokročíte opět o kus dál.

Podnikání i život vás musí bavitnaplňovat. 

 

Patří k němu nadšení, zapáleníradost. Pokud to tak není, ztrácí to smysl. 

Ušla jsem velký kus cesty. Nebyla to procházka růžovým sadem, to mi věřte. Této cestě ale vděčím za to, že vám dnes můžu ukázat ZKRATKU. 

Život je o tolik jednodušší, když vám někdo ukáže cestu a nemusíte čekat, až budete sama na dně, abyste pochopila, že tudy cesta nevede. 

Kdo je Lenka Pavlíková?

Žena a nadšená podnikatelka, která miluje svoji práci a osobní růst. 

 

Je zakladatelkou projektu Žena v harmonii, který ženy spojuje a inspiruje je, aby se staly co nejvíce samy sebou, nebály se být jedinečné a zářit.

Lenka je lektorka a terapeutka, která propojila zdraví s osobním rozvojem. 

Je autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě a transformačního online kurzu Začni hořet. 

Pořádá přednášky, workshopy, školení pro detoxikační poradce, píše články na blog, boří mýty a předsudky o přírodní medicíně a ukazuje, že alternativní medicína není alternativní, ale že je základem ke kvalitnímu, zdravému a spokojenému životu. Ráda používá selský rozum, ráda čte, cestuje a poznává nové, nepoznané.

Spolupracovala také se společnostmi: 

Mary Kay Ash, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic a. s., Československá obchodní banka a. s., Deloitte Advisory s. r. o.

Pokud s vámi tohle všechno rezonuje, je správný čas přestat život odkládat na potom a čekat, že se něco samo změní. 

 

Zapalte svůj vnitřní oheň právě teď. 

 

Buďte svobodní a plní elánu. Naberte nový vítr do plachet a svoji životní cestu si užívejte!