Online kurz Začni hořet

Cesta k sobě a ke své energii

pro podnikatele a živnostníky

Potřebujete nalít novou ENERGII do žil?

Zapálit svůj vnitřní oheň, abyste byli v plné síle?

 Nastartovat své podnikání i osobní život?

Co tímto kurzem získáte? 

Více energie

Zvítězíte nad svou únavou a vyčerpáním. Načerpáte novou energii, naučíte se s ní hospodařit a trvale si udržet svůj vnitřní plamen.

Emoce a nálady

Naučíte se techniky, jak zvládat svoji mysl, myšlenky i nálady. Budete pánem svých nálad a emocí.

Sebeláska, sebehodnota

Začnete být laskavější sami k sobě i ke svému životu. Posílíte své sebe-vědomí a sebe-hodnotu.

Životní smysl

Znáte smysl svého života? Pokud ne, tak to změníte. Dáte svému životu smysl i pořádnou vizi. Vyřešíte si otázku, jak a kudy jít v životě dál.

Nadhled

Uvidíte novu cestu, která pro vás doteď zůstávala skrytá. Získáte schopnost podívat se na všechno z vyšší perspektivy, a tím dosáhnete lepších výsledků.

Umění správně se rozhodnout

Chcete život držet pevněji v rukou? Skrze správná rozhodnutí se naučíte rozpoznat správnou cestu.

Nalezení životního pokladu

Naleznete a pochopíte svou jedinečnost. Ujasníte si své hodnoty a potřeby. Vybudujete pevné základy, na kterých budete stavět.

Nalezení vnitřního rádce

Začnete lépe naslouchat svému srdci a hlasu svého vnitřního rádce, abyste ke své vizi kráčeli s větší lehkostí.

Nový životní start

Vydáte se na svou novou cestu a stanete se člověkem zapáleným pro život. Budete tím, kdo zná sebe i svůj cíl a ví, jak se k němu dostane.
 • Přírodní životabudič
  V ceně kurzu je přírodní doplněk stravy v hodnotě 3 335 Kč, který vám dodá potřebnou energii (palivo) a zlepší psychický stav. Budete klidnější, vyrovnanější a práce vám půjde pěkně od ruky.
 • Aktualizace a členství
  Veškeré nové aktualizace, bonusy a úpravy kurzu. O nic z toho nepřijdete, protože máte zaplaceno členství na 10 let. Během této doby se k němu můžete vrátit.
 • Přístup do uzavřené pracovní skupiny na FB
  Uzavřená facebooková skupina posouvá celý kurz ještě o úroveň výš! Sdílení mezi lidmi, kteří mají stejný cíl, je důležité. Nejenže spolu budeme všichni komunikovat, sdílet dojmy a postřehy z toho, co se vám díky kurzu povedlo, ale najdete tu i odpovědi na své otázky. Budu tam s vámi.

A co na to říká hlavní korektorka celého kurzu?

„Díky korekturám textu jsem měla to potěšení nahlédnout do kurzu Začni hořet. Jsem z něj nadšená. Tak detailně propracovaný kurz, systematicky vystavěný, s důrazem na klíčové postoje... to je nádhera. Při pročítání textů jsem si několikrát přeskupila životní hodnoty. Jsem zrovna ve fázi drobných životních kotrmelců a díky textům se mi v pravou chvíli dařilo ohlídat, jestli směr, kterým zrovna zaměřuji svoji energii, je skutečně ten pravý. Navíc právě v době, kdy jsem se texty ke kurzu zabývala, jsem do svého života pevněji začleňovala nové pracovní možnosti. Kurz mi pomohl zvědomit spoustu osobních nastavení a díky tomu vybudovat pevné základy podnikání. Zároveň s tím jsem denně pečovala kromě dětí i o svou ležící babičku – a tady mi jednotlivé části kurzu pomohly a vlastně i dál pomáhají udržet balanc, vědomě si rozložit zdroje a nevyhořet. Pokud se i vy ve svém životě, a hlavně ve svém podnikání necítíte úplně ve své kůži, pokud vás to moc nebaví nebo jste na pokraji propasti zvané vyhoření... kurz vám nepochybně pomůže ujasnit si priority a (znovu) vystavět život či podnikání na zdravých základech. Změnami v životních hodnotách Lenka provádí laskavě, a přesto pevně, ocení změny, které zákonitě proběhnou, ale nedovolí usnout na vavřínech. Navíc má obrovský dar všechno srozumitelně vysvětlit tak, aby tomu snadno porozuměli jak muži, tak ženy. Prostě – za sebe – neváhala bych.

Jitka Černovská, korektorka, www.TyDve.cz

RESTART ZA POUHÝCH 6 TÝDNŮ

 • Kdo má dostatek paliva, ten jede! Pokud jste vyčerpaní, unavení nebo se točíte v uzavřeném kruhu, přicházíte nejen o peníze, protože nemáte sílu rozvíjet své podnikání, ale i o kvalitu života.
 • To, co byste sami měnili několik měsíců i let, změníte díky online kurzu za 6 týdnů.

Ten, kdo kurzem projde, projde svojí vlastní hlubokou proměnou.

V čem je kurz výjimečný?

pracujeme na 3 úrovních

 • 1
  PSYCHIKA
  Začnete se cítit skvěle na duši. Navíc dobijete baterky.
 • 2
  TĚLO
  Zlepšíte svůj fyzický stav, navrátí se vám síla a budete se cítit lépe i po těle.
 • 3
  SEBEPOZNÁNÍ
  Uděláte mnoho vnitřních změn a navrátíte se k sobě. Změníte postoje a úhel pohledu na sebe, své podnikání i soukromý život. Radost a lehkost se stane vaším společníkem.

Pár postřehů z kurzu slovy účastníků

aneb Reference

Vypracovala jsem úkol z 1. týdne – Kam plyne má energie v osobním životě... a nestačila jsem si divit. 🙎‍♀️ To mi přeskládalo mé hodnoty a hlavně SEBE-POCHOPENÍ!
Největší „AHA moment“ pro mě bylo uvědomění, jak jsem ochotná pro každého udělat cokoliv, ale pro sebe nic, taková sebe­‑sabotáž. Přišla mi otázka: „Proč ne pro sebe???“ Ale žádnou odpověď jsem nenašla. A tak jsem to změnila. Takže za mě první týden 5 hvězdiček.
Po prvním týdnu v kurzu JSEM vnitřně klidnější, silnější, smířenější a šťastnější. <3… začínám se probouzet ze strnulého stavu. VĚŘÍM, že budu skutečně žít takový život, který občas ve svých vizích zahlédnu. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI
Tenhle týden pro mě byl hodně zajímavý. Bylo to něco, co jsem nikdy nedělala. Když jsem se hlásila do kurzu, tak jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu a jak to všechno bude probíhat. Teď jsem ráda, že jsem se odhodlala. Byl to zajímavý týden s vámi všemi a překvapilo mě, že už první den jsem si říkala, že až skončíme šestý týden, tak mi to tu bude chybět. Takže za mě, Leni, moc děkuji, kurz je úžasný a je vidět, že sis s ním dala hodně práce, protože je fakt „vymazlený“ do detailu 😍 … těším se na příští týden…
Byla to neuvěřitelná cesta! Dneska jsem se na lekci ani nechtěla podívat. Říkala jsem si, tohle přece nemůže být konec. 😂 Teď, když vidím, co jsou ta překvapení, je to velká úleva. Díky! Díky! Díky!
Těším se na zítra, na překvápko. I když, Leni, ty jsi schopná všeho, tak nevím, jestli se mám těšit, nebo bát. 🙂 Bylo to fakt supeeeeer! Moc se mi to líbilo. 😉 Bude mi to chybět.

ZEPTALA JSEM SE ÚČASTNÍKŮ, KOMU BY KURZ DOPORUČILI

 • Každému, kdo je nespokojený se svým životem a potřebuje pořádnou změnu.
 • Každému, kdo se chce zbavit starých nánosů z minulosti, ponořit se do svého nitra, podívat se pravdě do očí a totálně svůj život přeskládat.
 • Je vhodný pro většinu národa – pro všechny, kdo se plácají ve svém životě a úplně nevědí, jakým směrem se vydat.

TAKÉ JSEM SE JICH ZEPTALA , V ČEM SE JIM PO KURZU ZVÝŠILA KVALITA ŽIVOTA

 • Uzdravila jsem pohled na sebe, své hodnoty, na to, jak jsem posledních pět let žila.
 • Uvědomila jsem si, že i když mi záleží na vztazích, nemusí mě dostávat ke dnu.
 • Uvědomila jsem si, jak skvělý, jedinečný a vzácný člověk jsem. Konečně mám před sebou úctu i respekt.
 • Pro mě to byla změna velká a zásadní ve všem. V myšlení, v postojích, v chování, zkrátka ve všem. Je to nádhera! Teď už se dokážu postavit za svůj názor, jsem cílevědomější a sebevědomá.
 • Mám rozhodně velkou chuť do života i podnikání. S větší energií i odhodláním postupuji tak, aby mi všechno fungovalo.
 • Kurz byl hodně výživný a nevěřila jsem, že se toho tolik změní za šest týdnů. Říkala jsem si, že se třeba budu cítit líp, ale místo toho jsem se vrhla do nových projektů a jsem úplně jiný člověk.

Pro koho je kurz vhodný? 

 • Pro vás, kdo toužíte udělat pořádnou změnu v osobním nebo podnikatelském životě (jste podnikatel, živnostník nebo manažer jako OSVČ).
 • Kdo pociťujete alespoň jednu z těchto potíží: únavu, vyčerpání, ztrátu energie, motivace nebo nadšení.
 • Kdo chcete projít hlubokou proměnou, změnit postoje, zlepšit svůj psychický stav a přenastavit způsob svého myšlení.
 • Kdo chcete žít život, který občas zahlédnete ve svých snech. Nebo chcete od života ještě víc? Není problém! 🙂

Pro koho kurz není vhodný? 

 • Tento kurz nenahrazuje lékařskou péči. Jestli patříte k lidem, kteří potřebují zvláštní péči psychiatra nebo psychologa, není pro vás vhodný.
 • Nevstupujte do kurzu, pokud jste ve stavu, kdy nemáte sílu podívat se pravdě do očí, protože by vás to stáhlo ještě níž ke dnu. Nalijeme si totiž čistého vína. Kurz je hluboce transformační a silně seberozvojový!

Parametry kurzu 

Jedná se o online videokurz, který si pustíte v pohodlí svého domova. 

Kurz probíhá po dobu 6 týdnů: 

 • Na začátku dostanete přístupy do členské sekce, ve které se budou postupně každý den uvolňovat jednotlivé lekce, úkoly, pracovní listy a bonusy.  
 • Lekce spouštím vždy od pondělí do čtvrtka v 6:00 hodin pro ranní ptáčata. Můžete si je samozřejmě pustit i později. Doporučuji si nastavit pravidelný čas a ideálně po ránu. Budete mít více energie do celého dne a čas si o lekci přemýšlet.
 • Na úvodní stránce je nástěnka s pokyny, přehled týdnů, bonusy a oddělení první pomoci. Pustíte si úvodní video a pak vám každý den přijde mailem odkaz přímo na lekci daného dne. Lekce jsem vytvořila ve formě psaného textu i videa, každému dle jeho gusta co vám lépe vyhovuje. 

Celkem shlédnete přes 24 videí jedno video má cca 1020 minut.

Získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny. 

Ve skupině to opravdu žije! Je to důležitá součást kurzu. Sdílíte své zkušenosti a ptáte se na otázky, které vás budou během kurzu napadat. Naleznete i potřebné odpovědi. I tady vás budu informovat o spuštěné lekci. 

Do kdy poslat přihlášku do kurzu?

Poslední přihlášku můžete poslat do pondělí 22. 10. 2018 do 23:59. Pak už se nebudete moci přihlásit.

Kdy začneme?

Kurz začíná v pondělí 29. 10. 2018 ráno.

Kolik online kurz stojí? 

Cena kurzu je 8 600 Kč.

Je to málo, nebo hodně?

Kurz trvá šest týdnů, vždy od pondělí do čtvrtka. Pokud bychom chtěli totéž probrat při osobních konzultacích, museli bychom se vidět 24krát. Co sezení, to 1 000 Kč za hodinu. Jen za osobní konzultace to je už 24 000 Kč. Bez benzinu, bez tablet v hodnotě 3 335 Kč, bez dalších osmi hodnotných bonusů. V kurzu rozhodně neplýtváte ani svým časem, ani penězi.

Online kurz je z mého pohledu nejefektivnějšínejlevnější řešení, a navíc si užijete pohodlí svého domova a skvělou podporu. 🙂 

Chcete zodpovědět ještě nějaké jiné otázky? Napište mi na e-mail lenka@zacnihoret.cz.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč je důležité

stát se zapáleným podnikatelem? 

Pusťte si krátké video. 

Na co se v  kurzu můžete těšit

aneb Bohatá a nabitá náplň na 6 týdnů

1. týden Zakládáme ohniště

Hned první den si nalijete sklenku čistého vína a uděláte vlastní hlubokou analýzu, jakou jste určitě ještě nikdy neudělali. Nebudete se stačit divit, co všechno o sobě zjistíte. Získáte jasnější pohled na sebe i na to, jak na tom doopravdy jste a co je pro vás důležité. 

Uděláte si jasno ve svém směru a ulehčíte si život. Naučíte se používat jednu z nejdůležitějších otázek, která vám pomůže nastartovat a upevnit motivaci.

Naučíte se šetřit energií tam, kde nepadá na úrodnou půdu, a vložíte ji tam, kde vám to přinese maximální užitek.

Nakonec vás zavedu k tajům těla a odkryji pravdy a lži o vašem zdraví. Získáte na sebe a své zdraví úplně jiný pohled. 

2. týden Čtyři energie aneb Zažehněte svůj plamen

Tento týden je silně transformační a dá vám tolik, že si to zatím neumíte představit. V průběhu čtyř dnů se postupně seznámíte se čtyřmi druhy energií a naučíte se využívat jejich potenciál.

Najdete svůj motor, a tím zajistíte, že budete pracovat s větší lehkostí. Jestli máte zaměstnance, změníte způsob jejich výběru. Dojdete k velkým uvědoměním, se kterým dostanete mnoho nápadů, jak své podnikání i osobní život posílit.

Možná už odteď budete chtít podnikat a žít jinak. Poznáte totiž, co vám dává chuť do života, co vás baví a co vám dává smysl. Zaměříte svou pozornost správným směrem. Naučíte se získávat energii z činností, které každý den vykonáváte.

Ukážu vám, zda si umíte pěstovat emoce, které vám energii dávají, anebo jestli podporujete ty, které vám ji berou. Začnete žít ve větší harmonii.

3. týden – Bohatství mého chrámu

Nastal správný čas odhalit, jaké bohatství se ve vás skrývá.

Když odhalíte své vnitřní dary, které možná ještě neznáte, promítne se to i do vašeho podnikání a soukromého života. Přestanete si odpírat to, co je pro vás důležité.

Váš chrám je i to, co vás obklopuje. Proto se podíváme na to, co a kdo vás ovlivňuje. Od přátel, prostředí, ve kterém žijete, a společnosti, kterou se obklopujete, až po hmotné i nehmotné věci.
Své bohatství musíte objevit, pečovat o něj, ale hlavně ho maximálně využívat.

Naučíte se zbavovat nepříjemných a také negativních vlivů, které by vám mohly škodit. 

4. týden – Stavíme pevné základy ze svých hodnot

Tento týden proběhne v duchu budování něčeho pevného a bytelného, abyste měli v budoucnu trvale pevnou půdu pod nohama.

Naučíte se včas rozpoznávat situace, které vám mohou do budoucna uškodit. Nastavíte si hranice, přes které nepůjdete. Dozvíte se, proč jsou krátkodobá rozhodnutí sice lákavá, ale že o to víc dokážou ve výsledku ublížit.

Odpovíte si na to, proč se v některých životních situacích cítíte výborně, a v jiných pod psa. Proč si s někým rozumíte více a s někým méně. Proč někdy přistoupíte na podmínky, které vám nevyhovují. Proč se hádáte doma nebo se svými kolegy.

Klíčové bude, že se začnete správně rozhodovat a nastolíte pevnější rovnováhu a přesnější směr, kam chcete dojít. Najdete svůj pevný bod, který vám zajistí vnitřní klid a čas pro sebe.

5. týden – (NE)mocný nástroj jménem mysl

Podíváte se hlouběji do své mysli a získáte větší klid v hlavě. Ovládnete své myšlenky, protože právě ony rozhodují o tom, jak žijete a jak se cítíte.

Získáte větší nadhled, abyste se na své problémy uměli podívat pořádně z výšky, snadněji zvládli vztahy i konflikty a lépe se vyrovnali i s propastnými situacemi.

Prozradím vám návod, jak se stát pánem svých nálad. Prohloubíte umění rychle měnit své nálady a častěji a déle setrvávat v těch příjemných. Naordinujete si pocit štěstí v co největších dávkách.

Starosti? Tak těch bude ubývat. Radosti? Těch bude přibývat. Takhle bych popsala stav, kterým budete procházet, když začnete více naslouchat svému srdci a přizvete rozum.

6. týden – Zapálený podnikatel

Tento týden vás čeká lekce, po které doslova rozkvetete. Budete zapáleni pro život. Naposledy a ještě hlouběji se podíváte pod pokličku vašeho nitra a na to, jestli žijete svobodně. Uděláte změnu, která vám dovolí žít život způsobem, jakým se rozhodnete.

Vydáte se na cestu zapáleného člověka i podnikatele. Stanete se silnějším a sebevědomějším. Budete tím, kdo zná sebe i svůj cíl a ví, jak se k němu dostane. Navíc si tu cestu pořádně užijete.  

Žijete tak, jak sami chcete...

Co je nutnou součástí kurzu?

Dodat tělu kvalitní palivo

Všichni ho potřebujete, protože doba vyžaduje vysoké výdaje a lidé všeobecně zapomínají na příjem.

 • Palivo (energii) doplníte prostřednictvím přírodních tablet Sir Anton's Secret, které podpoří výsledek procesu. Fyzická a psychická změna proběhne nesrovnatelně rychleji. Vybrala jsem produkt, o kterém vím, že splňuje náročné požadavky na vysokou kvalitu. Je to jako byste se rozhodli, že si pořídíte Mercedes místo levnější značky. 

Tajemství

Kdybyste vzali stejné byliny, které jsou v tabletách Sir Anton's Secret, a snědli je, nikdy nedosáhnete téhož výsledku. Velice záleží na kvalitě samotných bylin, na tom, odkud pochází, i na způsobu výroby. Právě to činí každý bylinný produkt buď vysoce účinným, průměrným, anebo podprůměrným.

DŮLEŽITÉ: To, v jaké budete kondici i nadále, záleží hlavně na vás a na tom, jak budete přistupovat ke svému životu v kurzu, ale i po něm. A to znamená seberozvoj a změnu přístupu. 

Hodnotné bonusy

1. bonus – Speciální doplněk stravy Sir Anton's secret

Speciální doplněk stravy, který ve vysoké míře podporuje psychiku člověka a zvyšuje jeho energii. Byl testován předními českými atlety.

Za mě osobně je to produkt číslo jedna pro vytížené a vyčerpané lidi, kteří jsou pod tlakem, což je téměř každý podnikatel v  ČR. 

Hodnota tablet je 3 335 Kč. Přípravek je nedílnou součástí kurzu a vy ho dostanete po prvním týdnu. 

2. bonus – Správná výživa nejen při syndromu vyhoření a vyčerpání

Z čeho ještě dokážete čerpat energii? Co dokáže uzdravit? Ano, správné jídlo. 

Proč jsou univerzální návody zdravé výživy, kterých je na trhu hromada, docela nesmyslné a mylné? Všechno se dozvíte. 

Chci, abyste měli co nejvíce energie a byli trvale co nejzdravější. Proto jsem vám nechala vypracovat tento bonus.

3. bonus – Jóga a dýchání s Martinou Doubkovou

Dýchání je jednou z nejpodceňovanějších, ale přitom tak efektivních věcí. Dýcháme automaticky, bez přemýšlení, a většinou špatně. Pokud je v těle a v mozku dostatek kyslíku, je to jako s ohněm. Pěkně hoří. 

Abyste měli dostatek energie i kyslíku, naučíte se s Martinou, učitelkou jógy, správnému dýchání.

4. bonus – Mentální dárky

Nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jaký jsem kdy poznala. Za dvě tři minutky, doslova lusknutím prstu, přehodíte své negativní nebo nepříjemné emoce o 180 stupňů na ty pozitivní. Navíc kdykoli a kdekoli. 

Tenhle bonus opravdu ze srdce miluji a věřím, že si ho zamilujete i vy. 

 

5. bonus – Inspirativní rozhovor s Martinem Staňkem

Inspirativní rozhovor s Martinem Staňkem, který působí 12 let jako konzultant a přední trenér prodejních seminářů  v malých i velkých firmách.

Budeme si povídat o tom, co podnikatelům bere energii, proč se jim ztrácí, ale také o tom, proč nám některé věci nefungují a jak to udělat, abychom byli šťastnější.

6. bonus – Řada dalších návodů + jedno překvapení

 • Oddělení první pomoci
  Je to místo v kurzu, kde najdete rychlou pomoc, když si nevíte rady. Například když potřebujete nutně zlepšit náladu, když si potřebujete udržet vetší odstup od problémů atd.
 • Jedno překvapení na konec
  Tak co? Těšíte se?

7. bonus – Aktualizace a členství v online kurzu

Členství máte zaplaceno na 10 let, takže do online kurzu budete mít přístup po celou tuto dobu.

A navíc k tomu přikládám i všechny budoucí aktualizace. Pokud udělám v kurzu nějakou změnu nebo přidám bonus, dostanete ho i vy. 

8. bonus – Garance vrácení peněz

Samozřejmě ode mě máte garanci.

Pokud v prvním týdnu zjistíte, že kurz není pro vás, vrátím vám bez otázek 100 % ceny.

Ve druhém týdnu odesílám na vaši adresu tablety, které budete užívat. Proto je od druhého týdne do konce kurzu garance vrácení peněz 50 %. Tablety vám zůstávají.

Garance 1. týdne na zkoušku. Nic neriskujete.

 

Vstupte do kurzu, a pokud v prvním týdnu zjistíte, že není pro vás, vrátím vám 100 % ceny.

Podnikání i život vás musí bavitnaplňovat. 

 

Patří k němu nadšení, zapáleníradost. Pokud to tak není, ztrácí to smysl. 

Ušla jsem velký kus cesty. Nebyla to procházka růžovým sadem, to mi věřte. Této cestě ale vděčím za to, že vám dnes můžu ukázat ZKRATKU. 

Život je o tolik jednodušší, když vám někdo ukáže cestu a nemusíte čekat, až budete na dně, abyste pochopili, že tudy cesta nevede. 

Kdo je Lenka Pavlíková?

Žena a nadšená podnikatelka, která miluje osobní růst, inspiruje, předává lidem zkušenosti a vede je z vyhoření k dosažení zdraví, životního elánu a životní svobody.

Lenka je lektorka a terapeutka, která propojila zdraví s osobním rozvojem. 

Je autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě a online kurzů Začni hořet a Výhybka v hlavě. 

Pořádá přednášky a píše svůj blog na stránkách www.lenkapavlikova.cz. 

 

Spolupracuje se společnostmi: 

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna, a. s., ČEZ, a. s., T-Mobile Czech Republic a. s., Československá obchodní banka a. s., Deloitte Advisory s. r. o.

Pokud s vámi tohle všechno rezonuje, je správný čas přestat život odkládat na potom a čekat, že se něco samo změní. 

 

Zapalte svůj vnitřní oheň právě teď. 

 

Buďte svobodní a plní elánu. Naberte nový vítr do plachet a svoji životní cestu si užívejte!