Cesta vzhůru je pro každého. I pro ty, kdo byli v životě na dně

Každý je v životě jednou nahoře a jednou dole. Každý zdolává obrovské hory, které se před ním vztyčí mnohdy v době, kdy je nejméně očekává. Každý ale může najít tu nejlepší pomoc ve správnou dobu.

Možná je pro vás ta správná doba právě teď a já vám nesu něco, co vás přes pomyslné hory přenese

Nejdříve vám ale povím část svého příběhu.

Ještě před 19 lety jsem věřila tomu, že musím dřít od rána do večera a doslova do úmoru. A také jsem to dělala. Podnikali jsme a podnikání věnovali všechen svůj čas. Měla jsem migrénu třikrát i čtyřikrát v týdnu. Sotva jsem viděla na monitor, když jsem zpracovávala účetnictví, nebo vystavovala faktury.

Každý večer, když jsem přicházela domů jsem trpěla bolestí

Bolelo mě snad všechno. Sedla jsem si do obýváku, dala nohy na stůl a pustila si televizi, aby můj mozek vypnul. A téměř každý večer jsme se doma stejně ještě vraceli k tomu, co se zítra musí udělat a na co nesmíme zapomenout. Neměla jsem dostatek času na svou dceru, jak jsem si představovala a neustále se kvůli tomu hádala s manželem. Na sebe jsem neměla čas žádný, o tom jsem tenkrát ani nepřemýšlela.

Skoro všechny noci jsem prožila v divokých snech a ráno se budila rozlámaná a unavená. Prožila jsem úplné vyčerpání organismu, které lékaři diagnostikovali jako roztroušenou sklerózou, než i oni pochopili, že mám tělo totálně vyždímané a zničené.

Prožila jsem nekonečný strach z toho, že se mi nevrátí zdraví. Bylo mi 26 let, kdy si asi většina lidí v tomto věku myslí, že se jim nemůže nic stát a všechno vydrží. Přišel den D a v jeden okamžik mi tělo udělalo „cvak“.

Přestala jsem číst, nemohla jsem mluvit a přestala jsem napůl vidět

Když jsem se na něco dívala, třeba na tvář člověka, viděla jsem jen jeho půlku těla a druhá byla pokryta jakoby stříbrným neprůhledným povlakem. Byl to jeden z nejhorších okamžiků, který jsem zažila.

Tohle všechno byli mé oběti podnikání, když jsme budovali velkoobchod. Tenkrát jsem nepřemýšlela o tom, že je to o vzorcích, které máme nastavené z dětství, protože moji rodiče i prarodiče hodně pracovali. Přišlo mi to přirozené a normální. Nechtěla jsem selhat a naopak jsem chtěla ukázat, jak schopná jsem, když všechno zvládnu. Neuměla jsem říkat NE, vždyť to by bylo selhání.

Neměla jsem sebevědomí, a o pocitu ženskosti se nedalo mluvit. Vždyť jsem denně kromě kancelářské práce a spoluvedení firmy měla v rukách tři tuny zboží i při své váze 58 kg.

Nakonec přišla v roce 2002 povodeň, všechno nám vzala a my se rozvedli. Je až k neuvěření, čemu mi lidé věříme, že to tak musí být a co jsme schopni obětovat.

Dnes nic z toho nedělám a je skvělé takhle žít

Migrény jsem vyřešila před mnoha lety, tělo se cítí fajn. Občas se hlásí o pozornost, ale je to jen malinký zlomek toho, co bylo tenkrát. Tak taky už mám věk, že jo. 😊

Rozhodně z práce nechodím jak zbitý pes, nejsem vystresovaná a spím v klidu. Často pracuji z domu. Dopřávám si dostatek odpočinku, hodně s přítelem cestujeme a své podnikání si beru s sebou na cesty.

I svůj on-line kurz Začni hořet jsem točila ve Francii, protože je tam krásná energie a do kurzu vnesla volnost a lehkost, kterou zažije každý jeho účastník. Absolutně mi to takhle vyhovuje.

Nic z toho by ale takhle nebylo, kdyby…

Kdybych neustále nestudovala knihy o seberozvoji a přírodní medicíně. Protože právě přírodní medicína mě ze všeho dostala, a nakonec se stala mým oborem ve kterém podnikám. Pochopila jsem, že tělo funguje naprosto jinak, než jsme byli učeni. Začala jsem dávat velkou pozornost tomu, jak se cítím a také podle toho jednala.

Naučila jsem se říkat NE na situace, které mi nedělají dobře. Naučit se říkat NE je provázané se sebevědomím, takže jsem začala pracovat intenzivně i na něm. Jestli jste si vědomi toho, že říci NE je něco, co si nemůžete dovolit, pak se i vy zaměřte na své sebevědomí. Učím to své klienty.

V souvislosti s podnikáním vás určitě napadne, že musíte vzít každou zakázku, abyste měli z čeho žít. Není to tak. Můžete si zakázky a spolupracovníky vybírat. Musíte na to ale mít!

Musíte si sami sebe natolik vážit, že nedovolíte, abyste padali na pusu a řešili desítky problémů jen kvůli tomu, že jste šli do spolupráce, do které se vám možná už na začátku jít nechtělo.

Je skvělé naučit se říkat NE i sám sobě, protože často sami sebe přesvědčujeme o něčem, co není v souladu s námi

Děje se to díky vnitřním vzorcům a nastavením, ale i tohle jde změnit.

Někdo možná zažíváte neshody v rodině, které vás připravují o energii. I tady je to o nás samotných, jak k tomu přistoupíme. Vysvobozením je pochopení své hodnoty a toho, že každý člověk žije v jiné realitě, kterou je potřeba se naučit tolerovat.  I to se dá naučit a představte si, že se pak vztahy mnohonásobně zlepší.

Naučila jsem se méně stresovat a šetřit energií i v dobách, kdy přišlo období tlaků rodiny.

Naučila jsem se šetřit energií i v době, kdy je hodně práce, a přesto se nedostávám pod tak velký tlak, jako dříve.

Naučila jsem se změnit postoj k situacím, na které bych dříve reagovala prudce a některé by mě dostali do kolen.

Větší nadhled se stal mým blízkým přítelem, takže i když se stane něco nepříjemného a někdy je to fakt síla, dokážu se na to dívat z jiné perspektivy.

Našla jsem vnitřní klid, díky kterému žiju naprosto jiný a spokojený život.

Víte proč vám to říkám? Protože každý z vás tohle všechno může mít a umět

Nemusíte být vyčerpaní, unavení a každý den hledat síly. Nemusíte být nemocní a nemusí se ani trápit. Můžete podnikat a život si přitom užívat.

Musíte ale udělat jedno = projít velkou vnitřní proměnou

Výhodou je, že to nemusíte dělat roky.

Víte, kdy dostanete na vše, co vás trápí a co chcete vědět, odpověď?

Když přijmete fakt, že to, jestli jste zdraví nebo nemocní, jestli jste šťastní nebo nešťastní, ale i to jak se cítíte a žijete, je jen váš životní příběh, který jste se rozhodli žít.

Ještě než dočtete tenhle článek a a budete se chtít vrhnout do okamžité změny, protože ta na vás opravdu čeká, pusťte si video, ve které vám více nastíním, jak důležitý je váš životní příběh. A není to jen o nemoci.

Myslím, že jsem vám tímto videem odpověděla na to, že seberozvoj a péče o sebe je základem ke spokojenému a šťastnému životu. Je jasné, že se můžeme cítit mnohem lépe, být zdravější, šťastnější a  mít dostatek energie.

Teď je ale potřeba vše realizovat. Nachystala jsem pro vás opravdu velkou a hlubokou proměnu. Je o poznání té nejdůležitější osoby, kterou jste vy sami.

Svou proměnu zvládnete během šesti týdnů. Je to nádhera!

Pouhých šest týdnů a člověk je jak vyměněný. Šest týdnů trvá on-line kurz Začni hořet, který je opravdu velice transformační. Ten, kdo jim projde, projde hlubokou proměnou, napsala má korektorka, která byla z kurzu nadšená a velmi jí pomohl.

Nenechte se mýlit, kurz není jen pro vyhořelé, jak si možná mnozí myslíte, ale pro všechny:

  • Kdo potřebují ukotvit nebo najít svůj směr,
  • víte, že bude super zvýšit si ještě více sebevědomí,
  • budete chtít více do hloubky pochopit na čem stavět své podnikání, aby nebylo jen dřinou,
  • zapálíte svůj vnitřní oheň ještě víc než ho máte doposud,
  • naučíte se rozpoznávat, které „zodpovědné“ postoje vás ničí a které byste měli do svého života naopak vpravit,
  • nastavíte si svůj vlastní hodnotící systém, který vás v budoucnu vždy zastaví před tím, abyste padali ke dnu a současně vás upozorní na možné špatné životní rozhodnutí a naopak více uvidíte a rozpoznáte vhodné příležitosti,
  • poznáte mnohem více sami sebe a uvidíte jaký rozdíl je, když svému životu i práci dáte správný směr a smyl,
  • zároveň zesílíte svoji psychiku a podpoříte tělo velkou dávkou energie.

V kurzu je toho mnohem více, vyjmenovala jsem jen to základní. Jen ať víte, že je na co se těšit.

Říká se, že čas jsou peníze, ale když nemáte dostatek energie, dobrou náladu, životní elán a nadšení, není vám čas k ničemu. Nelze totiž odloučit psychický a fyzický stav, stejně jako nelze odloučit úspěch od vnitřního nastavení a způsobu myšlení. Zákazy a příkazy, které nosíme ve svých hlavách nám brání v úspěchu. Vnitřní kritik rozhoduje o tom, zda budeme šťastní a úspěšní. I zdraví, emoce a nálady jsou odvislé od toho, jak smýšlíme.

Cesta vzhůru je pro každého a je o změnách v pohledu na věc, na sebe na podnikání na své zdraví i psychiku

Součástí kurzu jsou tablety na posílení energie a psychiky, jsou skvělé a každý pak uvidí, že být v pohodě vypadá ještě jinak, než si sám představoval.

Tohle všechno je potřeba v sobě změnit.

Já vás na jednu takovou parádní změnu právě zvu

Možná ještě stihnete pilotní kolo, které bude probíhat za pár dní. Rozhodla jsem se pro něj, protože mi záleží na vysoké kvalitě a tím, že on-line podnikání je úplně jiné, než když jste fyzicky s klientem, chci si vychytat poslední technické drobnosti.

Také chci se svými klienty v kurzu diskutovat o tom, co by oni viděli jako skvělé vylepšení a jestli jim v kurzu něco chybělo nebo jestli toho na ně nebylo naopak moc.

Proto jsem udělala opravdu velkorysou nabídku a čeká jen na pár z vás

Takže kdo se rozhodl pro cestu ještě více vzhůru, pak se na vás těším a těšit se můžete i vy, protože kurz je nabitý skvělými lekcemi v psaném textu i v podobě videí, aby to měl každý podle svého gusta. Čekají na vás bonusy a překvapení na jeho konci. Čeká vás plná verze za symbolickou cenu.

Někdo by mohl říct, že šest týdnů mého času bez honoráře je velký mínus. Kdo mě zná ví, že hodně věcí v životě neberu jako náklad, ale jako investici. A tohle je jedna z nich.

Dnes je 26.7. 2018. Máte ještě čas se do 30.7.2018 přihlásit. Musíte jen splňovat pár podmínek. Podívejte se a pečlivě čtěte ZDE»

nebo klikněte na obrázek

 

 

 

Lenka Pavlíková
Miluji osobní rozvoj, inspiruji a předávám nástroje k dosažení zdraví a životní svobody. Jsem autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě. Tento e-book je průvodcem pro každého, kdo se chce zbavit různých omezení, která člověku brání jít si za svými sny a touhami. Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.